A.K.A.B. PAKTI

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Gargoyle35
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Deva

Re: A.K.A.B. PAKTI

Mesaj gönderen Gargoyle35 »

AmisosEmmi yazdı:Dün seni yargılayan insanlarla berabersin unutma.
Tartışmanın içine girmiyim dedim ama bu taş direk banaydı.Evet emrullahı yargıladım onu suçladım inkar etmiyorum ama anlık öfkemin ve yanlış bilgimin sonucu yaptım bunu ve kalkıp ondan özürümüde diledm suçumun farkına vardım cahillik ettim oda büyüklük etti ona böyle bir itamda bulunan birini affetti çok kırılmasına rağmen.Diyeceğim şu ki yanlış bildiğimle devam edip o insana aynı şekilde davranmaktansa TÜKÜRDÜĞÜMÜ YALARIM hatamı kabul eder özürümü dilerim.Unutmayın Hatasız kul olmaz burda Tüm forumda tekrar Emrullah kardeşimden özür diliyorum....
Resim
Kullanıcı avatarı
ayhilal
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen ayhilal »

Dün beni yargılaynalarla ben berabersem acaba siz nerdeniz....... Hep diyorum ya ilk kendinize bakın sonra cevreye bakın ........ ARzken kimlerle düşmandınız oysa şimdi yanlarında geziyonuz .....sonra kalkmmış bana seni yargılayanlarla bir sin diyorsun bu sözünle ne ifade ediyorsun ????he bir şey daha olayı büyütmeyi klan bölgeden yazmayı forudman yazmayı pek sevmem oyunda .../f Realxçığlık carım biliyorsun burdan yazmana gerek yok oyundan bul özelme gel gerceği siz herşeyi bölgeden konuşmayı seversiniz........
Ben dostum deyebildim adamlar kalkmış yorum yazmış size burda susmak düşer ???
Sunucu:TıLsım
Karekter:Savaşçı
KıLan:ArzınCocukLarı
Lonca:Hunx
Ayhilal ~~Çığlıkx ~~EMO~~

Şakağımdaki kansa,
O benim gülüşümdür,
Namert sürünmektense,
Erkekçe ölüşümdür...
Kullanıcı avatarı
kabusxasabidj
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
İletişim:

Mesaj gönderen kabusxasabidj »

Merabalar öncelikle ben foruma yazmayacam ilk ve son olcak zaten yazı iletişm gosteriyordur orda sadece açıklamak gerreksimi duydugum bir kac konu var arz etmek sonra bir daha yazmamaya devam etmektir
Bir lig kuruldu : gelip demediler bana benim loncamdan herkez eşittir bana demeyen birşey ben olmam loncamdan hiç birisi olmaz cesurlar loncası ben cevap vermeyince onlarda vermedi ve diger loncada konuya tek yorum yazmadık sizi karsımıza alıpta yok bizi alın almayında demedik siz kendi kendinize yazmışssınız
Gecenlerde bir turnuva şölen yapcam dedim bir baktım acısı olan daldı yok sudur yok budur ben sizin etkinlige gelemdim siz neden acıklama gelme gelmeme gereksimi duyuyorsunuz :) anlamanız lazımdı aslında
Gelelim a.k.a.b e öncelikle ben kurtlar loncasının yanındayım murat sizde biliyorsunuz ki musti sizi gunu gununde severdi bende oyle eee sizi sevmeyende bizide sevmemeye basladı başlasın tabiki umrumuzda degil ancak sinek ile eşitlik saglar onla oynar eglenir ben her zaman adamlıgımı kacmaktan degil zorun yanında dost gordugumun yanında olmakta kullanırım buda bana cok dusman kazandıracaksa bu dusmanlarda cocuksa umrumda degil acıkcası cocugun aklı dostluga calısmadıgı icin genel demiyorum tabiki kişilere hitaben murat onun için sen yaptıgın şeyden grur duy etkinlik azda olsa kimse olmasada yaptıgın sey seni mutlu etsin bizi ettigi gibi..
Emo öyle güzel konuşmussun ki inan defalarca okuyup bunubizim emo mu yazdı dye inceledim gercekten kaideye alınması incelenmesi tabi insanda delikanlılık varsa anlaması lazımdır tabiki tebrik ediyorum seniemo
Ben asla burda olan kimseyi karsıma almıyorum sadece lafımı soyledigim kişiler alınacaksa alınanalarındır sorunu ben asla kimseye dusmanlık beslemem kin gidmem cunku aklım bunlara calısmıyor kapasite meselesi aslında herkezin kişiligi farklı
Şu em olayı apo agam öldüm yazdıgına:D yaw biz emde iksirde iceriz şarapta viskide :) buları neden yapmıslar kullanmak icin yani yenilgi yerine kızmak yerine MASUMPRENS gibi TEBRİK demeyi asla beceremediler hırs ettiler ee buda bizim klana zevk verdi acıkcası işte oyunda ne kadar cidddi oldugunuzu kendinizi oyuna adadagınızın bir delilidir aslında GİDİNN YÖNETİME DEYİN Kİ İKSİRİ KALDIRIN MİLLET KULLANIYOR sizden dalga geçerler gözüm dalga iksiri kullanmanız icin yaptık demezler mİ:) en önemli olan seyi soyledim aslında biz yenilmedik yenildigimizdede tebrik etmeyi bir borc biliriz üzülmeyiz cunku hak etmedik deriz ama asla aklımız bu seylere calısmadı calısmayacakta
Burdaki yas ortalaması 12 ile 17 arası ve buyuk grubu 24 ile 35 arası oncelikle karsınızdaki buyuklerinize saygsızda olsa kişiliksizde olsa once saygı gosterin! neden mi buyuk oldugu icin sana yakısanı yapman için ilk sebeptir buyugunu rencide etmek rezil etmek hosuna gidiyorsa unutma sende o yasa gelirsin gelirsiniz sizinde aynı basınıza gelince oturur dusunursunuz keşke yapmasaydık diyeceksiniz unutmayın ki etme bulma dünyasıdır..
Bir konuda gördüm ki yok diyormuslar bizim adımıza tabiki işte akıl bu kadar çalısıyor BEN PLUS ALMAYACAM DEDİM NEDEN Mİ? İŞTE İNSANLARIN ADAMLIGI PLUS İLE DEGİL Kİ SORUNU OLANI OZELİME GRUBUMA ALIYORUM MSNE GECİYORUM boylece kimseden ustunlugum olmasın istiyorum tabi KENDİLERİNİ PLUSU OLAN ADAM SANIORSA 12 YTL LİK ADAMDAN BEN ONA 25 YTL VERİRİM SUSTURURUM:) VE FORUMA GİRMEYECEM dedim işte forumm bolgede olmayın ca oyunda olmuyor sanıyor herkez bizi bizim dostumuzda cok bizim için çara girip dolasanda coktur kimse bizi yok diye bizim arkamızdan iş cevirmesin ERKEK ADAM OLUNDA SİZİ BİRŞEY SANALIM BENİM HAKKIMDA KİMSE YORUM YAPMASIN LONCAM HAKKINDA DA COK MU ACI BIRAKMIS SİZE BİZ KİMSENİN KONUSUNA GİTMEDİK KİMSENİN ETKİNLİGİNE YAZMADIK size cevap vermeyene cevap vermek mi adamlık??

Lafı kesiyorum sadece insanlık göstermen icin savas etkinlik yapmak gerekmez yok yapamıyorsanız biraz susunda millet sizi adam sansın onuda yapamıyorsanız bırakın allah için 2 dk adam rolü yapın ...

İyi forumlar dilerim ilk ve son yazım olcaktır forum dahil... bakan yanda gorur zaten kac tane yazdıgımı DOST KARDEŞ ABİ GOREN HERKEZİ SAYGI İLE SELAMLIYORUM

Kabusxasabidj
takıldıgım adres =) www.kabusloncasi.com
Kabus lonca kurucusu lideri.
İSMAİL ETGÜ
Kabusxasabidj
www.kabusloncasi.com ---kabusxlonca-kurucusu

BENİ GÖRDÜGÜNDE MAŞALLAH DE
ÇOK İSTİYORSAN İNSALLAH DE...
Kullanıcı avatarı
kFygFb
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen kFygFb »

xdafnex yazdı:Sayin Nerull dan alintidir FORUM KURALLARI Madde 2:Kisisel tartisma sekline dönüsen konular kapatilacaktir.
Bu kurallar Tilsim sunucusunu kapsamiyor mu? Görevinize daha cok özen gösterin sonra yapacagimiz hakli elestirilere kizip yasakliyosunuz.cok ayip
hahah yüzsüz sen gene mi buralardasın :) noldu da geldin :)
Göster
www.raidersofanatolia.com

Tılsım RoA

Resim
Kullanıcı avatarı
SonSpiderFreak
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen SonSpiderFreak »

Kurtreis'in anlatmak istediği şey şu arz klanının içinde gruplar oluşturulup birtakım sözü dinlenen kişilerin grupların başı olması ve bu sayede arz klanının birliğinin sağlanması.

Bende kendisinden bu kadar parlak bir fikir beklemezdim ama güzeldi gerçekten.

Fakat bazı yanlışlar var oyun içi veya oyun dışı.

2 klan da birbirinden üstün değildir sadece isimleri farklıdır :) 15 dakika sen alırsın atıyorum adamları sancağa sen sokarsın 15 dakika snra onlar seni hapseder bu hep böyledir.

2.bir konu ise iksirler tabii ki kullanmak içindir karşıdaki adam içiyor sen niye içmiyor yanında bulundurmuyorsun :)

Yenmekte var yenilmekte hazmetmesini bilmeli insan.En önemlisi ne olursa olsun saygısını kaybetmemeli.

Lodos klanı Team Loncası,Amisos,Yeniçeri Lonca üyesi ve birçok arkadaşım ahbabım var :)
Ama lodos klanındaki herkese de saygılıyımdır oda kişilik meselesi tabi.
GodfreyXspideR
Kullanıcı avatarı
AmartiS
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen AmartiS »

Haddinizi aşmayın!
Eğer ben aşarsam feriştahın kurtaramaz.
Ona köpek buna köpek diyerek havlayacağına önce kendine bakta konuş.
Bu zamana kadar sana olan sukunetimi ve saygımı korudum bundan sonra ne tanırım ne de korurum.

Bize laf atmadan önce o küçük beyninizi geliştirin ondan sonra gelin eleştirin bizi.

Ha Celal abinin bile hangi manada söylediğini anlamamışsınız =
Orada küfür ettirip karalamak değil,sizin hakkınızda bilgi edinmek için söylediğini bile anlamamışsınız.
E bu beklenirdi sizden de
Karakter Adı :AmisosxxAmartis
Sunucu : TıLsım..
LonCa : Amisos
KLan : LoDoS..
KarakTer : Savaşçı
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Lonca: Kurt

Mesaj gönderen kurtreis »

AmartiS yazdı:Haddinizi aşmayın!
Eğer ben aşarsam feriştahın kurtaramaz.
Ona köpek buna köpek diyerek havlayacağına önce kendine bakta konuş.
Bu zamana kadar sana olan sukunetimi ve saygımı korudum bundan sonra ne tanırım ne de korurum.

Bize laf atmadan önce o küçük beyninizi geliştirin ondan sonra gelin eleştirin bizi.

Ha Celal abinin bile hangi manada söylediğini anlamamışsınız =
Orada küfür ettirip karalamak değil,sizin hakkınızda bilgi edinmek için söylediğini bile anlamamışsınız.
E bu beklenirdi sizden de

Haddini aşanlar belli oluyor sizin ayıbınız üstünüze vazife olmayan konulara girip ortalığı karıştırmak biraz akıllı olup dursanız durduğunz yerde kimsenin sizle bir derdi yok ama nedense sürekli etrafa sataşmaktan başka bişey yapmıyorsunuz ben o akşam ona bile dememiştim adam hemen pat diye atladı demek ki yarası var eşeltirme konusundada gelip konuya burnunuzu sokmamanız gerekirdi girip ortalığı karıştırın gerçekler yüzünüze vurulunca işin rengi deişsin öyle mi adam olun oyununuzu oynayın yeterince kendinizi küçülttünüz yeter artık daha fazla ayağa düşmeyin ...
*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Lonca: Kurt

Mesaj gönderen kurtreis »

Ayrıca haddini aşarsan ne olur onu anlayamadım sen nesin ne oldun ki feriştehım kurtaramıyor beni ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın kime naparsın
*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
AmartiS
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen AmartiS »

O cürmüm kadar yerde senide eritir bitiririm.
Sen nesin konusuna gelince senden daha önce sunucuda vardım/vardık ee ne zaman siz geldiniz başladınız ...
Asıl olaylar o zaman başladı zaten.
Karakter Adı :AmisosxxAmartis
Sunucu : TıLsım..
LonCa : Amisos
KLan : LoDoS..
KarakTer : Savaşçı
Kullanıcı avatarı
AmisosxxDueLLo
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen AmisosxxDueLLo »

İllaki güzel sözler işitmeniz gerekiyor :D.şimdi madde madde açıklama yapayım.
1-) Kurtreiis bizim ne olduğumuz hakkında ne biliyorsan ne olur kanıt göster. Oyunda kanıtım var flan konuşuyordun hadi bakalım ben çok çok merak ediyorum.
2-) Kurtreiis Team tekibi ile birlikte arz ararken em yapmak için, sizin elemanlardan hırlayanlar oldu. Bir süre sonrada sen girdin ( MALUM TESADÜF :mrgreen: ) ve biz güçlüyüz biz şuyuz biz buyuz gibisinden laflar söyledin. Neden em teklifimizi geri ittiniz?
3-) Kurtreiis zamanında senin ne olduğunu ıspatladık. Milletin arkasından konuşdun ( Amisos Loncasına Küfür Ettin ) sonra çarını sildin ve tekrar açtın. ( Lonca kurallarında loncadan atılır yazmıyor dedin.)
4-) Kurtreiis madem o kadar çok güçlüsünüz neden böyle bir PAKT kurma gereği duydunuz?.
5-) Kurtreiis İsmet'in kesiminden bahsettin. Orada biz Handan Hanım'ı keserken bulunan arz sayısı kadar lodos olduğunu düşün birkere, kesmeyi bir yana bırak kesilebilir miydi?
6-) 6 ve daha fazlası saçmaladığınızda katlarca zor sorularla gelecektir. Önce içtenlik ile sen bu sorduklarıma cevap ver. :mrgreen:
Resim

Sadece bir boşluk seziyorum içimde.
Yeni kullanıcı hesabım açılana kadar bununla forumda olacağım.
Amisos loncası ile hiç bir ilişkim yoktur..
Kilitli