A.K.A.B. PAKTI

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
AmisosxxZeyna
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: A.K.A.B. PAKTI

Mesaj gönderen AmisosxxZeyna »

SonSpiderFreak yazdı:Kurtreis'in anlatmak istediği şey şu arz klanının içinde gruplar oluşturulup birtakım sözü dinlenen kişilerin grupların başı olması ve bu sayede arz klanının birliğinin sağlanması.

Bende kendisinden bu kadar parlak bir fikir beklemezdim ama güzeldi gerçekten.

Fakat bazı yanlışlar var oyun içi veya oyun dışı.

2 klan da birbirinden üstün değildir sadece isimleri farklıdır :) 15 dakika sen alırsın atıyorum adamları sancağa sen sokarsın 15 dakika snra onlar seni hapseder bu hep böyledir.

2.bir konu ise iksirler tabii ki kullanmak içindir karşıdaki adam içiyor sen niye içmiyor yanında bulundurmuyorsun :)

Yenmekte var yenilmekte hazmetmesini bilmeli insan.En önemlisi ne olursa olsun saygısını kaybetmemeli.

Lodos klanı Team Loncası,Amisos,Yeniçeri Lonca üyesi ve birçok arkadaşım ahbabım var :)
Ama lodos klanındaki herkese de saygılıyımdır oda kişilik meselesi tabi.
Yaşça küçük arkadaşlarımıza (güya) örnek teşkil ettiğini sanan kişi/kişilerin örnek alması gereken bir mesaj. Yazan arkadaşı tebrik ederim.

Kod: Tümünü seç

Karakter ismi: Amisosxxzeyna
Sunucu : TıLsIm
LonCa : Yeniçeri & Amisos
KLan : LoDoS
SıNıF: Şifa 
Kullanıcı avatarı
AmisosxxDueLLo
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen AmisosxxDueLLo »

İki dk yorum yazmayın ben sorularımın cevabını bekliyorum :D
Resim

Sadece bir boşluk seziyorum içimde.
Yeni kullanıcı hesabım açılana kadar bununla forumda olacağım.
Amisos loncası ile hiç bir ilişkim yoktur..
Kullanıcı avatarı
AmisosxxZeyna
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen AmisosxxZeyna »

Gördüğüm kadarıyla arkadaşımız zaten cevap vermeden ve hakaret edemeden duramıyor. Mutlaka hakaret dolu cevaplar gelicektir endişelenme emrecim :)

Kod: Tümünü seç

Karakter ismi: Amisosxxzeyna
Sunucu : TıLsIm
LonCa : Yeniçeri & Amisos
KLan : LoDoS
SıNıF: Şifa 
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tr Army

Mesaj gönderen dreamtr »

Ne denir ki şimdi burada ilk yazımda polemik cıkarmayalım arkadaslar gırgırımıza bakalım demişim hala o lafımın arkasındayım bu arada yarın(Salı) izinliyim sabah 10:00 dan sonra oyunda olururum butun gun gırgıra takılmak isteyen dostları beklerim ama bu tur polemiklere devam edecekseniz yanıma ugramayın cunku haftada bir gun izinliyim onuda kavga ederek gecirmek istemem hepinizi sevgiyle kucaklarım kendinize cok iyi bakın.....
He is a dream,Er ist traume...
IıIKaRaDaYıIıI 49 Lw Savaşçı,
IıIxDreamTRxIıI 49 Lw Büyücü,
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,
Kafkaslı 49 Lw Savaşçı...

Abdullah SUCU
Kullanıcı avatarı
yeniceribaskan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yeniceribaskan »

Selamun Aleykum Kardeşlerim.
Tamm güzel Akab Kurmuşsunuz Ve Herkesin Kendisini Güclü ilan ettigi gibi güclü ilan etmişsiniz oda güzel.
Burda Asıl deginilmek istenen emreninde dedigi gibi her iki klanda güclü.
İsmeti kesmeye gelelim İsmeti kesmek Cok koaly hede kale boşken dahad rahat =) Herkes bunu bilir.
Taki Kale DOlu Oldugunda kesmeyi denedignizde geri Püskürtmeleri Aldıgınızı Görmüştürsünüz.
Reisim seni sevidgimi herzman söylemişimdir. Fakat son konusmamızı hatırlarsan bu olay bizim aramızı sogutacak diye.
Soncta bu klan Dostu bile düşman ediyor.
Pek fazla acıklama yapmayacagım. Herkesi bilen biliyor takdir bizlerin degil Oyuncuların.
Şurasıda varki Loncaya cok adam almakla güclü yada saglam bir ekip Olunmuyor.
Biz burda bir aileyiz AMİSOS & YENİÇERİ OLARAK bu yüzden KUrt reis hitaplarına dikakt edersen seviniriz.
Herkesin bir amacı var belki sizin amacınız bizi yıkmak Olabilir .Dİyecegim TEk Şey Er meydanı denen bir yer var
En GÜclü Grubunuzu cıkarın Karşımıza Kapışalım Yenerseniz klandan Cıkarz Saygı duyarız .
Bu Konu burda kapanmıştır .
BUndan Sonra AMisos & Yeniçeri Aİlemizden Kimsenin Buraya Yorum yazmasını İstemiyorum.

Amisos & Yeniçeri LOnca Başkanı

Yeniçeribaşkan
Yoklugumla VARlıgılma Birim..
Öyle Bir İnsan Olki.. Kabre Girdiğin Zaman Bİle DÜşmaların Arkandan AğlasIn...

Yeniçeri Lonca Kurucusu Ve Başkanı
Sırrage* Yeniçerixbaşkan
Kullanıcı avatarı
ahfohe
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Kurt

Mesaj gönderen ahfohe »

sa bu konunun buralara gelmesi gerçekten inanılmaz sadece ilk mesajı ve son iki sayfayı okuduğunuzda farkında olmadan başka konuyamı geçtim diyor insan bu bunu yapabilenlere gerçekten helal olsun tebrik ederim amisosxxdüello nun ilk mesajından sonra konu açıldığı amaçtan çıkmış alakasız noktalara gelmiş sonuçta da Yeniçeribaşkan reis hitaplarına dikkat etsen seviniriz demiş mesajının içersinde Yeniçeribaşkan Amisosxxdüello mesaj yazıp konuyu rayından çıkartmasaydı okuyup geçseydi bizde çok sevinirdik amartis bize küçükbeyinliler demeseydi cürmünde bizi yakmaya kalkmasaydı bizde çok sevinirdik bu konuya yazılanları bikaç kez okudum cevap yazmak-yazmamak arasında çok gidip geldim ancak düelloyla başlıyan konuya diğer katılımların olması konuyu bizede açmıştır diye düşündüm AKAB gövde gösterisi değil güç birliği olmak üzere kurulması planlanan bir oluşumdur belli bir amacı illaki olmakla birlikte sadece bir loncayı yada şahsı hedef almış değildir illaki öyle diyorsanız tercih sizindir klan değiştirmek bu oyunda mümkündür bir katılımcının belirttiği gibi karşı klanda çok iyi dostlarınız olmasıda mümkündür hiç tanımasanızda oyun içi duruşu ve davranışlarıyla saygınızı kazananlarda olabilir hal böyleyken kalp kırmak gereksizdir lakin küfür veya hakaret içerikli cevaplar geleceğini gülücüklü mesajlarla yazanlar bu olunca çokmu mutlu olucaklardır cevap verneden ve hakaret etmeden duramazlar fikrine sahip olanlar bu konuya sadece cevap verilsin ve hakaret edilsin beklentisiylemi mesaj yazmışlardır bu gerçekleşince hedefe varılmışmı oluyor amaçları gerçekleşti artık dahamı mutlular acaba bu olanlar herkes için olabileceğin en iyisimiydi Amartis bize küçükbeyinliler dediğinde Amisoslar tatmin oldumu öyle olamlıki yeniçei başkan sadece reisten hitabını düzeltmesini istemiş Amartisten bi rahatsızlığı yok demekki birde son olarak pitbull aramıza adam sızdıracağını söylediğinde niyeti öyle değilmişde böyleymiş demişsiniz biz müneccimmiyiz ne bilelim niyetini o bu lafı ettikten sonra biz katılan carlardan büyük sorunlar yaşadık bu doğrudur ilgisi vardır yoktur onu bilemeyiz dediğim gibi müneccim değiliz niyet okuyucuda değiliz allah herkesin gönlüne göre versin
Demir tava geldi kömür bitti,
Akıl başa geldi ömür bitti

Kurtlarxsuskun-Buzçığlığı
Kullanıcı avatarı
ayhilal
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen ayhilal »

Harun o kadar yazmışsın boş yazmışsın ......bundan sonra tek kelime yazmıycam bura ...... nalum her sayfayı karıştırıyorsunuz devam edein... İLk dedim gibi amisos ları sevmiyorum sizinde sevmek zorunda değilsiniz.....sadece aranızda umut düollo var onlarıda amiso olrak görmüyorum .......Senden sadece tek bişey istiyorum arkamdan konuşma ben kimin yanındaysam seni ne ilgilendiriyor onu anlamış değilim ...Milletin kafasını da karıştırma.....
Durmuş qardaşıma her zaman saygım vardır........ Yeniceri loncasını cok severim ama ne yalan söyleim birleşmeniz hiç hoşuma gitmedi ...... bundan sonra tek yorum yazmıycam suscam susayımda FArkımız belli olsun .......
Sunucu:TıLsım
Karekter:Savaşçı
KıLan:ArzınCocukLarı
Lonca:Hunx
Ayhilal ~~Çığlıkx ~~EMO~~

Şakağımdaki kansa,
O benim gülüşümdür,
Namert sürünmektense,
Erkekçe ölüşümdür...
Kullanıcı avatarı
MasumprenS
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Lonca: ---
İletişim:

Mesaj gönderen MasumprenS »

Forum Kuralları / Madde 2.

Nerull 04 Arl 2009 15:54 yazdı...

2. Kişisel tartışma şekline dönüşen konular kapatılacaktır. Uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte ya da konunun neden silindiğine yada taşındığına dair konu açılamaz.

Forum Yetkilisi arkadaşlar Konuya Kilit Lütfen!
Ki, kalbin kemiği yoktu, siz onu da kırdınız...

İKV Macerası 27 Aralık 2006 [Başlangıç]

"MasumprenS"
Kullanıcı avatarı
kabusxasabidj
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
İletişim:

Mesaj gönderen kabusxasabidj »

Merabalar
Harun yazımı okuyup bu kadar anlamışssın ama ben adamına gore kralımdır ben senin ve loncanın sayfasına gazetesine foruma bişey yazdık mı liginize siz neden yazma gereksimi duyuyorsunuz onu anlamıyorum yani forumda ortalıgı karıstırmak mi size illa gidin yazın mı diyen var.BİRAZ ANLAMIŞ OLSAYDIN EGER NE BİZ GELİYORUZ NE YAZIYORUZ NE MUHATTAP OLUYORUZ GÖNÜL İSTERDİ BOYLE OLMASIN AMA KENDİNİZE YER ARADINIZ BİZ BOYLE YAPIYORSAK SİZDE ERKEK OLDUGUNUZA GORE ERKEK GİBİ DAVRANINDA YAZMAYIN delikanlı adam dusmanına bile bboyle klavyeden laf etmez tabi anlarsan. anlarsında bu beyin ile bilgili bişey oda cok sukur var sende dimi baska seyle alakası yok
Durmuş yazdıgın konunun yazının tek anlamı var ittafat oldugun lonca icin:) kanka bu adamlara kimse gelip yazsın demiyor kimse dieologada girelim demiyor ki bunlar kendilerine yer arıyor
Yaw emo apo reis anlamadıgım birşey var bugune kadar sen ne gidip konularına yazdın nede biz ne emo konustu nede bizden birisi yani anlamadıgım bizim açtıgımız konulardalar eee biz neden onların konusunda degiliz kendinizi bir halt sanıyorsunuz ya sansaydınız bizide kufurbaz degersiz gorseydiniz gelipte burda yazmazdınız lafıma kim atlıyorsa onun olsun....!
Apo agam bunlar ne etmeye calısıyor bilmiyorum ama bugune kadar yendigimiz emi bir masumprens ten baska TEBRİK Eden olmadı yani cocuk oynunu oyle bir duruma getirmişler ki:) biz dost istiyoruz dost ama anlayana bizim düşman ileişimiz olomaz agam düşman gorecegim kimsede yok:) benim düşmanım hiç olmadı su oyunda olacagınıda sanmam
edep bir tac imiş nur-i hüdadan giy ol tacı emin ol her beladan
UMUT sana gelince karsındakli adam 27 yasında sen 16 oncelikle saygı goster sana karsı hakaret ettigini gormedim buyugune boyle mi saygın ama haklı bizim musti oyundan uzak durması klavyeden kimin yazdıgı belli olmuyor ki buda emin ol can sıkıyor....
Masum memo:) senin gibi durmus gibi saglam güzel lodos klanında oldukca mutlu olacaz biz!
Sadece şunu diyim ben size SİZ kurtreis ve loncasını kabusx ve loncasını real ve loncasını emo ve dostlarını sevmyiorsanız neden yorum yazma gereksimi duyuyorsunuz onlar size yazıyor mu size cevap vermiş mi bir konuda biraz susunda millet adam gorsun adamlıgınız klavyeden olmasın
Konu kapanacaktır eminimde sadece benle burda adamlar ile burda sanaldan gorusmeyin erkeklik yapında o çırtlak sesinizi duyuyum sorunu olan varsa arayın: 0545 289 67 77 ben bukadar diyorum kimseden korkum yoktur ama herkeze saygım vardır saygımı yetirmem kaybetmem ama olursa şayet klavye erkekligide yapmam

Her lafa verecek bir cevabım var Lakin bir lafa bakarım laf mı diye Bir de söyleyene bakarım adam mı diye...gerek yok bence kişiye özel..

Kabusxasabidj
İSMAİL ETGÜ
Kabusxasabidj
www.kabusloncasi.com ---kabusxlonca-kurucusu

BENİ GÖRDÜGÜNDE MAŞALLAH DE
ÇOK İSTİYORSAN İNSALLAH DE...
Kullanıcı avatarı
Nocomment
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Nocomment »

MasumprenS yazdı:Forum Kuralları / Madde 2.

Nerull 04 Arl 2009 15:54 yazdı...

2. Kişisel tartışma şekline dönüşen konular kapatılacaktır. Uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte ya da konunun neden silindiğine yada taşındığına dair konu açılamaz.

Forum Yetkilisi arkadaşlar Konuya Kilit Lütfen!

Teşekkür ederim .

Evet , kural gereği bu konuyu kilitliyorum , zaten konu amacından sapmış, yeni bir başlık altında konunuzu açıp, kişisel tartışmalara girmeden devam ediniz. Konunuzu sabote edecek yada , rahatsızlık verecekler olur ise bize bildiriniz. Forum içerisinde birbiriniz küçük düşürerek, hakaret ederek bir yere varamazsınız, nerde kaldı seviyeli tartışma ? Nerede karşısındakinin fikrine saygı duyma ?

İKV'den Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli