A.K.A.B. PAKTI

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kurt

Re: A.K.A.B. PAKTI

Mesaj gönderen kurtreis »

AmisosxxDueLLo yazdı:Aslında polemik yaratmak değil amacım ama bir şey söylemek istiyorum affınıza sığınarak. Arz klanının güçlü olduğunu savunuyorsun. Neye dayanarak? Birkere lodos klan muhabbetini bir dinle her gün kopuyoruz gülmekten. Sebebi ne biliyor musun? Artık karşımıza er meydanından kaçmıyacak arz istiyoruz. Eğer ki bu bahsedilen konuda geçen cümleler doğru ise, bizim karşımıza ermeydanındna kaçmayacak kadro oluşturulacak. Doğru mudur?

Hatalı Kelimeler Kullandıysam Özür Diliyorum !..

Sürekli Er Meydanı diyorsun oyundada buradada öyle demişsin Er Meydanında hep galibiyet alıyormuş gibi konuşuyorsun ayrıca klan savaşlarında ki ağırlığın arz klanında olduğunu kabul etmeniz gerekirdi en azından arz klanı lodos klan lideri ismet beyi kesti bu bile yeter li deil mi ? ayrıca Aziz kardeşimin dediği gibi bu Paktı biz arz kalnının birlik ve beraberliğini gösteriyor burada hiç bir şekilde karşı klana hakaret yokk tüm arzlar 4-4 lük lodoslar aşşalık diyende yok her iki klandada adam denmeyecek şahıslar mevcut bu Pakt'ın kurulma sebebi handan hanımın daha iyi korunması 1-0 lık üstünlüğün korunması yani ve lonca olark deilde klan olarak bir bütünlük sağlayabilmek toplu halde yapılacak organizasyonlarla dostlukları genişletmek ve eğlence için girilen bu oyunda daha fazla eğlenebilmek
*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
Myrosa
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Myrosa »

AmisosxxDueLLo yazdı:Aslında polemik yaratmak değil amacım ama bir şey söylemek istiyorum affınıza sığınarak. Arz klanının güçlü olduğunu savunuyorsun. Neye dayanarak? Birkere lodos klan muhabbetini bir dinle her gün kopuyoruz gülmekten. Sebebi ne biliyor musun? Artık karşımıza er meydanından kaçmıyacak arz istiyoruz. Eğer ki bu bahsedilen konuda geçen cümleler doğru ise, bizim karşımıza ermeydanındna kaçmayacak kadro oluşturulacak. Doğru mudur?

Hatalı Kelimeler Kullandıysam Özür Diliyorum !..

Ortalama 5 em yapsam toplam da 100 dakika yapar 100 dakika içersın de 30 adam keser /kac uygulamasını yapmasına sebep olurum ve bundan hıc haz almam .Söz konusu yorum ise anlarım söz konusu çoğullar ise orda dur derim ben kaçmam 1 kere bunu bana yaptın de ve kanıtla Hesabımı kapatırım.Lafım sana değildi der isen Çoğul ekine kin beslerim lafım Arzlara dersen orda ben varım sana beslerim .Son olarak yorum senden beklemiyeceğim şekilde gelişti garip.
Resim
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Lonca: Kurt

Mesaj gönderen kurtreis »

Kayzer yazdı:Güç Dediğin Mause , Klavye Kullanmak Değildir . Oyunda Sanal Bir Ortamdır.Güçlü Güçsüz Sanal Ortamda Belli olmaz . Güç Demek Aklını kullanabilmektir , doğru kullanabilmektir . . .
sen ne saçmalıyorsun yeğenim buradaseni alakadar eder bir şey yok yol al sanalda ki güçten bahsediyor sanki gerçekte ne gücü varmışsa keratanın :)
*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
Kayzer
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen Kayzer »

kurtreis yazdı:
Kayzer yazdı:Güç Dediğin Mause , Klavye Kullanmak Değildir . Oyunda Sanal Bir Ortamdır.Güçlü Güçsüz Sanal Ortamda Belli olmaz . Güç Demek Aklını kullanabilmektir , doğru kullanabilmektir . . .
sen ne saçmalıyorsun yeğenim buradaseni alakadar eder bir şey yok yol al sanalda ki güçten bahsediyor sanki gerçekte ne gücü varmışsa keratanın :)

Seninle Polemiğe Girmiyorum .

Doğru Söyleyeni Dokuz Köyden Kovarlar
HİPHOPSTYLE
Kullanıcı avatarı
Kayzer
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
İletişim:

Mesaj gönderen Kayzer »

Üstelik senden daha mantıklı cevaplar bekliyorum
HİPHOPSTYLE
Kullanıcı avatarı
HarbicocuK
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Lonca: Team

Mesaj gönderen HarbicocuK »

kurtreis yazdı:
1. Burda Haraket etmeden Konuşun Herkes Burda Herkes Bizi Örnek alsa Biz Böle Hakaret Etsek Onlar Napsın.
2.Dedigi Gayet Mantıklı Güç Demek Gövde Gösterisi Ve İtem PAra Degildir Güç Demek Akıl Mantık ve en Önemlisi SAYGI'dır.
3. Bu Pakti Bide Klan Ve Oyun İçerisinde Küfür Edenleri Kınamak İçin Oluşturursan Sizler İçin Daha Mantıklı Olacaktır. ( Ayrım Yapmadan ... )

Aklıma Gelenler Bu KAdar...

İyi ForumLAr
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Tr Army

Mesaj gönderen dreamtr »

Reis güzel düşünce sonuna kadar destegimiz mevcut biliyorsun....
Polemik çıkarmayalım arkadaşlar şu güclu bu güclu diye emde yenilmekte var yenmekte onun icin gırgırımıza bakalım gecen harunla emde karsılastık mesela biz millet savastı biz oturduk cay ictik mesela sonra geldiler beni kestiler ama güldük gectik onun icin su guclu bu guclu diye saptırmayalım konuyu Reis kardeşimiz Arz klanı icin guzel bir organizasyon duzenlemiş Kabus Loncası olarak arkasındayız..........

Dreamtr,Kabusxdream,Dreamant
He is a dream,Er ist traume...
IıIKaRaDaYıIıI 49 Lw Savaşçı,
IıIxDreamTRxIıI 49 Lw Büyücü,
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,
Kafkaslı 49 Lw Savaşçı...

Abdullah SUCU
Kullanıcı avatarı
AmisosxxDueLLo
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen AmisosxxDueLLo »

Ne gariptir ki lafı başka türlü anlamışsınız. Ben arzlara hakaret etmedim. Siz nasıl anladıysanız öyle kabul edin. Bu beni alakadar etmez. Sunucuda arz klan yoğunluğu fazla olduğu için resmen güçlü ilan edilemez. Benim tavrım bunadır.
Beni kötülemeye yer arıyorsanız hadi size bir açığımı sundum :). Şu günlerde ve hatta şu aylar içerisinde biz karşımıza arz bekliyoruz. Er meydanından kaçmayacak lafım onaydı.
Bu pakt'ın kurulma amacı bu değilse söyleye bilirdiniz. Amaç Handan Hanım'ı korumaksa bunuda söyleyebilirdiniz. + olarak eski forumda Kurtreiis bu pakt'ın amacını Er meydanında daha güçlü bir grup olmak olduğunu, olası çıkan savaşlarda arz klanının üstün olmasını sağlam demişti. Ben buna dayalı olarak konuştum. İletimde de yazıyordu. Aykırı söz yada söz topluluğu kullandı isem affola demiştim. Madem ki polemik çıkartmak istiyorsanız ben bir daha girmem bu konuya. Ne yapıyorsanız yapın beni alakadar etmez. Ben sadece amacınızı doğru anlamışmıyım onu kontrol etme çabasındaydım.
Duru abi arzLAR diyorum. Çünkü bu aralar gerçekten karşımıza insan taklidi yapan bazı yaratıklar çıkıyor. Bazı dediklerim kendilerini çok ama çok iyi biliyor. Kendini bu topluluğa layık görmeni benimseyemedim. Bilirsin seni abim yerine koyarım. Ama ortada bir saygısızlık tabiri geçmiyor. Yani arzLAR kelimesinin altında yatanlar BAZI kişiler. Seninle yaptığımız Savaşlarda ne sen kaçıyordun nede biz. Nedenini anlamış olduğunu düşünüyorum. İstersen beni tanıma artık. Ama amacımın yanlış anlaşılmasını ben hala anlamış değilim.
Eğer ki er meydanında karşınıza biz çıkarsak zaten hodri meydan. Kimin */kaç terimini kullanacağı belli olmaz. Bizler ( LODOSLAR ) yakışır şekilde yapılan Er meydanlarında veya meteorda geçen savaşlardan sonra zaten rakibimizi yenilseler dair tebrik etmeyi unutmuyoruz.

ŞİMDİ ÇOK DÜŞÜNÜP AZ KONUŞMA ZAMANIDIR....
Resim

Sadece bir boşluk seziyorum içimde.
Yeni kullanıcı hesabım açılana kadar bununla forumda olacağım.
Amisos loncası ile hiç bir ilişkim yoktur..
Kullanıcı avatarı
AmisosxxDueLLo
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen AmisosxxDueLLo »

Gargoyle35 yazdı:Öncelikle İki klandada adamlar iki klandada karaktersizler bulunduğunu belirtmek istiyorum.Bu Pakt arzların daha güçlü olduğu anlamına gelmiyor yada öyle bir ispat çabasındada değil bu pakt.Bu projenin amacı sadece Kale savunması ve Handan hanım korunmasıdır.Şimdi emre demişsinki kaçmayacak arz istiyorsun peki bizim girdiğimiz er meydanlarında kaçan lodoslar ne olacak ? Ben girdiğim çoğu emde ya kaçtılar ya fark attık.Hatta geçen gün Amisosemmi Amisosxxpitbull Masumprems Barbaros ismini hatırlamdığım iki kişinin bulunduğu emde bir süre sonra 4 kişi kaldılar.Gidenler Amisosemmi ve Amisosxxpitbull du düştüler mi acil bi işlerimi çıktı bilemicem.Amacım polemik yaratmak degil Amisosxxdüello ya cevap.Ki ben açık yüreklilikle belirtiyorum Er Meydanında Teamxmasum ve ekibine karşı bir galibiyet dahi alamadım.Yani bu proje bir güç gösterisi veyahut ispatı değildir!! Arzlar Birliği ve Kardeşliğinin göstergesidir.İnanıyorum ki bu iletişim problemide kalkınca paktımız tam anlamıyla devreye girmiş olucaktır.
Keşke bu şekilde anlatılıp bırakılsaydı Aziz'm. Ama malum saldırmaya yer arıyorlar.
Resim

Sadece bir boşluk seziyorum içimde.
Yeni kullanıcı hesabım açılana kadar bununla forumda olacağım.
Amisos loncası ile hiç bir ilişkim yoktur..
Kullanıcı avatarı
AmartiS
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen AmartiS »

Sen ne kadar söylersen söyle ,o söylediklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır.
Karakter Adı :AmisosxxAmartis
Sunucu : TıLsım..
LonCa : Amisos
KLan : LoDoS..
KarakTer : Savaşçı
Kilitli