Neden Savaşıyoruz ?

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
blade6363
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Neden Savaşıyoruz ?

Mesaj gönderen blade6363 »

Öncelikle dün şahit olduğum bir olayı aktarmak istiyorum size. bu savaşın neden yapıldığını bir çok kişi bilmiyor eskilerden tanıdıklar özelime yazınca bu konuyu açıp herkeze durumu bildirmek istedim.

benim amacım herkez bu savaşın sebebini bilsin. buraya konuyu açmamı loncamdaki bir çok kişi istedi bizim amacımız herkez neden savaştığını bilsin.

Garden loncasıyla beraber türkteamla yaptığımız savaşta biz dürter ile tanıştık kendisi ile dc de sohbet ettik muhabbet ettik ve sürekli loncamızın discort sunucusunda sohbetlerimize katılmaya başladı. o dönem kendisine savaş için lonca atmıştık.

malumunuz üzere tılsımda bir sitem oluşturulmuştu bos kesimleri ile ilgili hakir ve kraliçe için oluşturulan sistem.
bu sistemde 6 tane tılsımdaki büyük loncaların başkanı sistemi ve huzuru sağlamak üzere sürekli toplantı düzenler ve bu toplantıda konuşulanları alıp uygulama kararı verirdik.

Herşeyin başlama noktası bu toplantılar verilen kararlar alınan kararlara uyulma ve uyulmama durumu aslında.

ilk toplantıda dürter gün talebinde bulunmuş ve bir çok loncayı bos kacırmayla tehtit edip gün istemiş. şahsen beni veya loncamı o zamalar tehtit etmemişti.

kendisine gün verilme kararı toplantıda 6 tane loncanın başkanın oylamada tam olarak oy vermesiyle günü verilmişti.

sonrasında verilen günde adil olunması için her lonca o günde gidip dürtere destek vererek kesim yapabilir diye söylemiştik.
keza her talep eden lonca gidip o günde kesim yapabiliyordu özellikle 1 lodos 1 arz grup olması konusunda da toplantıda hem fikire varmıştık. asasin olarak gündüz online oyuncusu 1 grup oldugu için o dönemde biz sürekli talep edip sabahtan akşama kadar kesime destek atıyorduk. türkteam,kilittaşı,kurt,bey,asasins,pahabiçilmez bu kesimlere katılmış loncalar oldu. asinefes dürter ile olan şahsi meselelerinden dolayı hiç talepte bulunmadığı halde ben bos kesemiyorum diye sonraki toplantıda olay başlattı ve hatta loncam 100 kişi oldu 2. loncayı açtım ben 2. günü talep ediyorum demeye bile başladı 1 adama 1 gün veriliyorsa ben 100 kişiyim 2. loncayi açtım 2. günü istiyorum demeye başladı.

hatta o toplantıda dürterle bir tartışma başlattı ve bu tartışmada sinirler gerildigi için asinefesin lonca başkanı ısırıkalır yani erol sesten cıktı. bizde toplantının bir sonraki güne ertelenip herkezin bi sinirlerinin yatışmasını talep ettik. konuyu o gün kapattık. sonraki gün seste kilittaşı loncasının başkanı ben bos kesemiyorum diyip dürterin gününün alınması gerektigini söyledi. yine bir tartışma ortamı oluştu. her lonca başkanı birşeyler söylemeye başladı. ben asasinin başkanı olarak o seste madem bu adamın gününe karşıydınız niye hepiniz gün verilirken verilsin diye oy verdiniz dedim. bey loncasının başkanı da bunu destekledi. kaldı ki herkezin kesim yaptığı bir gün idi huzuru sağlamak amacıyla en azından kimsenin sıkıntı etmemesi gerekiyordu.

sonuç itibariyle dürter gün sahibi olunca bos kesmeye odaklanmış kimsenin bosunu kacırmıyordu o dönem. bizde elimizden geldigince destek vermeye çalışıyorduk.

sonrasında o gün yine 6 loncanın tam oy vermesiyle günü tekrar alındı. bana da sen bu adama destek vermeyeceğini söyle hepimiz bunu duyalım dedi. bende eğer ki böyle bir dışlama durumu var ise destek vermem dedim.
sonra dürter herkezin bosunu kaçıracağım diye tehtit edip toplantıdan ayrıldı. toplantıda olanlar bana git konuş ikna et bos kacırmasın ekibini kursun gelsin gününü verelim diye söylediler. bende tamam konuşacağım diyerek sinirini yatıştırmaları için loncamda dc de olanlara gidip sinyal verdim onlar dürterin sinirini yatıştırırken ben geri dönüp toplantıya devam ettim.

dedim ki biz dürteri ikna etmeye çalışacağız. en azından siz loncalarınıza diyin kimse oyundan birşey yazmasın bu adama karşı
dalga geçmek dahil sinirini bozacak bişey yazmayın hatta yasaklayın dedim. muhattap olmayın madem oyunda dışlanacak 6 tane loncada bunu onaylamış o zaman gerekeni yapın dedim.

sonra o gece loncamın dc sinde ibrahim abinin sinirlerini yatıştırmak üzere şakalaşmalar konusmalar sohbetler derken. ben emin abi ve hüseyin abi bu adamı sıkıştırmaya başladık bos kacırma fln diye. bu esnada loncamın dcsindeki herkezin şahit olduğu hatta şahit olanların hesap açıp yorum yazmalarını isteyeceğim konunun altına. toplantıda sen 1 adamsın elinden gelen ne diye tartışanları bu arada belirtmeyi unuttum. kurtreis erol ve sercan. yani kurt loncası kilittaşı ve asinefes. loncası.
herkezin şahit olduğu bir telefon geldi. biz bu telefonda konuşulan herşeyi canlı canlı dinledik. arayan kurt loncasından mizan yani hoca yasin akıncı. bizim loncanın bosunu kacıracakmışsın duydum abi bizim loncanın bosunu kaçırma fln diyor. bu konuşma toplantının olduğu gece saat 3 de yaşanıyor. yani toplantıda kurtreis murat dürterle tartışmış aynı loncanın başka bir üyesi arıyor bizim bosu kaçırma diyor.

2. gün ise türkteam kemalın aradığına şahit oldum. önce küfürleştiler sonrada aynı tarz bir konuşma yaşanmaya başlandı.

sonraki toplantıda ben herkezin önünde bu aramaları dile getirdim.
murat diyor ki mizanin köyde elektirigi yok bişeyden haberi yok.
elektirigi olmayan adam toplantıda alınmış kararı toplantı sonrasi nasil öğreniyor hemen de buna müdahale etmeye kalkıyor. pek mantıklı değil benim için.

kemal ben herkezin bosunu kacırma dedim kendiminkini degil dedi.

her neyse ben dürteri halen loncamın dc sinde sohbetlere katıyorum her gün konuşuyoruz ama kendisine 1 defa grup atmadım. her kestigimiz bosta grup istedi benim verilmiş sözüm var alamam dedim. düşünün ki adam beni bos kacırmayla tehtit ediyor seste ben adama kaçır ben sözümü tutarım dedim. benim yaptığımın 10 da 1 ini yapamayan loncalar gelmiş bu adama sen destek veriyorsun diye ellerinde 1 tane kanıt olmadan benim loncamın üzerine yürümeye başladılar.

asinefesin başkanı ısırıkalır bu olaylar başlamadan 1 gün önce tüm asasin loncasındaki herkeze ana bacı wp den küfür etti.
sercan aynı gece bana sen dürtere destek veriyorsun diyerek savaş açtı. wp den murata dedim sen ne diyorsun bu duruma bana dedi ki senin destek vermedigine inanmıyorum.

ben de o gün itibariyle herkeze şunu belirtmek istedim. ben dürtere destek verseydim o güne kadar ne kurttan ne türkten ne kilittaşından ne asinefesten korkmuyorum bu gün itibariyle loncama alacağım sizde ne yapabileceksiniz görelim diye garez ettim aldım.

şimdi gecelerce bu adama bos kacırmasin diye dil döken biz bunu sunucunun iyligi için yapan biz bu adamla beraber suçlanan biz. nedeni ne bu adamla her akşam dc de sohbet etmemiz mi ? bana wp grubundan bilgi sizdırılıyor sizdıran sensin ali dediniz.
halen savaş için olsun loncaların wp si olsun hepsinden ayrı ayrı bana bilgi gelmekte benim wp grubumda da bilerek girmesine müsade ettiğim ajanı da yem atıp sazan gibi oltaya getirince hepinizi çıkardım. şimdi halen birlikte savaşmaya başladığım loncaların hepsiyle teker teker konusup konuyu kapatmaya çalışıyorsunuz. siz önce kendi loncanizdaki üyelere dürüsüt davranin da yaşanan herşeyi doğrusuyla anlatın.

BENİM VEYA LONCAMDAN 1 KİŞİNİN (şuan dürter loncamda onun haricinde) BOS KACIRDIĞININ KANITI ELİNİZDE VARMIYDI ?
VEYA DESTEK VERDİĞİMİN KANITI ELİNİZDE VARMIYDI ?
ŞUAN DÜRTERİ LONCAMA HEPİNİZE İNAT OLSUN DİYE ALDIM.

AMA HALEN DİYORUM BEN BOS KACIRMADIM LONCAMIN DAİMİ ÜYESİ KİMSE BUNU NE YAPTI NE DESTEK VERDİ.

ben bunun üstüne ana bacı küfür ettim yapan kimse diye. yemin içtim. şu sunucuda 2007 den beri oynayan bir oyuncuyum tanınmış da biriyim beni geçmişten taniyan herkez item bos para pul peşinde 1 oyuncu olmadığımı bilir.

bu yazıyı da en azından herkez ne için savaştığını bilsin diye yazdım. ben savaşa devam edeceğim. öyle kısa vade de savaşı bitirme planı kimin varsa unutsun.

6 tane loncadan oluşan 1 toplulukta herkez birbiriyle önceden konuşup anlaşıp ittifak kurarak hareket ediyor.
6 lonca başkanının hiç biriyle şöyle ortak hareket edelim böyle ortak hareket edelim diye bişey demedim hiç bir zaman hak ne ise odur benim için.her şeyi başlatan asinefesti tırmandıran kurt türk oldu. bunuda herkez bilsin.

daha yazmadığım bir çok şey var aslında onları da zamanla yazmaya devam edeceğim. bu konuda tartışma amaçlı cevap veren kimseye de 1 kelime yazmayacağım.
BLADEM
Kilitli