1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Tılsım Boss Kesme Sıralamaları

Gönderilme zamanı: 15 Ağu 2018 03:17
gönderen kurtreis
Selamun Aleyküm

Sunucumuzda daha önce düzenlediğimiz General Hakir Kesme Sıralamasında Günelleme yapmakla beraber ekleme ve çıkartmalar ile genel sıralamada gün yada tarih değişikliliği yapmadan Sıralama güncellenmiştir.
Bunun yanı sıra Diğer Boss larda da Benzer sıra problemleri baş göstermesinden mütevellit . Yüce Komiser - Büyük Büyücü -GBZ - Kraliçe Tırtıl Boss ları için de sıralama getirilmiştir. Bu hali ile X Lonca 8 günlük döngünün 5 günü için Boss kesme Programını bilerek hareket edebilecektir. 8 Günlük Sıralama Döngüsünde Her Lonca eşit şekilde Gün kayarak haftanın belli günleri sabit olmaksızın kayarak ilerleyecek bir Boss kesme sırasına sahip olacak 3 günü boş kalacaktır.

1. Boss Kesme günlerinde öncelik o tarihte sırası bulunan loncada olduğu gibi Sıra sahibi Lonca Etkinlik için ihtiyaç duyulan kadroyu tamamlayıp hazır olana kadar Etkinlik Bölgesini kapatamaz.

2. Sıra sahibi Lonca hazır olup Etkinlik alanına gelmişse bu Etkinlik alanında başka bir lonca yada genel grup etkinliği gerçekleştiriyorsa. Bu Gruplara etkinliklerini bitirene kadar müsade etmek zorundadır.

3. X Loncanın etkinlik gününde etkinliğe katılmaması halinde Sunucuda bulunan Bütün Loncalar yada bu etkinliği gerçekleştirebilicek kadroya kurabilen gruplar o etkinliği yapma hakkın sahiptir. Bu esnada başka bir Lonca yada Grup ta bu Etkinlikten faydalanmak isterse X Lonca bu etkinliği 2 tur olarak tamamlayana kadar Hak sahibidir, Sonrasında devam etmek dilerse sonradan dahil olan Lonca 2 tur etkinlik tamamlayana kadar beklemek zorundadır.

4. Sıralamaya dahil olan loncalar kendi sıralarını sistemli şekilde başka loncaya devredemez, Etkinlik gününde katılımcı sayısı yetersiz olan Loncalar Sıralarını başka Loncaya devretme hakkın sahip değildirler. Ve Katılımda bulunmadıkları günler bütün loncalar bu etkinliğe katılma hakkın sahiptirler.

5. Sıralama ya ismini yazdırmış olmasına rağmen genel anlamda Etkinliklere katılmayıp Sıra işgal eden loncalar Listeden çıkartılacaktır.

6. Etkinlik için yeterli kadroya sahip olmamasına rağmen aktif olan loncalar Sıralama güncellendikçe aynı günü paylaşmak durumunda kalacaktır.

7. Sıralama da etkinlik sırasına sahip lonca etkinlik süresince eksiği olursa bi kaç kişi bunu bağlı bulunduğu klandan yada klansız ise klansız kişilerden istihdam edebilir.ResimListe Güncellenirken ulaşılamayan Lonca Başkanları olmuştur. Fakat Listede kimsenin hakkı gasp edilmediği gibi belirsiz hususlarda eklenmiştir. Sıralama hakkında itirazı olan Loncalar Saygı çerçevesi içinde buradan itirazını belirtir ise yapmış olduğumuz bir hata, yada fark etmeden yaptığımız bir haksızlık olmuş ise elbette hemen düzeltilebilir.[/b


Bu Sıralamalar Elbette Sabote edilebilir, Yıkılabilir Yıkmak gücün göstergesi değildir Zayıflığın alametidir. Bu sunucu Hepimizin, burayı daha nezih bir ortam haline biz getiremezsek hiç kimse getiremez. Bu süreç içerisinde İllaki aksilikler yada hoş olmayan davranışlar olacaktır bu durumlarda sağ duyu ile Lonca başkanları harekete geçerse Huzur ortamını bozmadan üstesinden gelebilecek kadar aklı selim bir SUNUCU olduğumuzu düşünüyorum.

Re: Tılsım Boss Kesme Sıralamaları

Gönderilme zamanı: 15 Ağu 2018 03:38
gönderen kurtreis
Sıralama Sistemi

Kurt - Asi Nefes - Bey - Türke Dünya Yetmez

Loncalarının bulunduğu Toplantı ile kararlaştırılmıştır.
Haksızlık ve Adaletsizlik olduğunu düşünen her lonca itiraz hakkına sahip olduğu gibi Adil kurulmaya çalışan bu düzeni bozmaya, Manupile etmeye çalışan Loncalar yada Kişiler belirttiğim Loncalar tarafından Fişlenecektir. ve gerekli muameleyi görecektir.Bu Düzenleme Bütün Sunucunun Huzuru için gereklidir ve Her Loncanın bu masada yer alması gerektiğini düşünüyorum.

Re: Tılsım Boss Kesme Sıralamaları

Gönderilme zamanı: 15 Ağu 2018 03:47
gönderen Nedenben
oncelıkle herkese selamun aleykum .. gecenın bu saatınde uzun ugraslar sonucu ısını gucunu bırakıp bu ısle ugrasan murata canı gonulden tesekkur ederım . . neden bız yokduk bızsız karar alındı dıcek dıger lonca baskanlarının ıletısım bılgılerıne sahıp degıldık.. haksızlık gorduklerınde acıkca ıfade edebılırler amacımız tılsım sunucusunda bulunan her oyuncunun hakkını korumak . hıc kımseye ustunluk yada sırın gorunmek gıbı bı durumumuz yok . sonucda oyuna eglenmek ve keyıf almak ıcın gırıyoruz . tılsım sunucusu olarak dıger sunuculara ornek bır sunucu olabılırız . herkese basarılar ıyı gunler dılerım.

Re: Tılsım Boss Kesme Sıralamaları

Gönderilme zamanı: 15 Ağu 2018 05:28
gönderen kurtreis
Merhaba.
Güncel Liste Alttaki gibidir. Kurallar ilk sayfadaki gibidir ve herkes için geçerlidir.
Resim

Re: Tılsım Boss Kesme Sıralamaları

Gönderilme zamanı: 15 Ağu 2018 21:40
gönderen cepni
Murat abinin işleri yoluna sokma dehası beni benden almıştır Akap paktı ta başarılı bir çalışmaydı. :relaxed:

Re: Tılsım Boss Kesme Sıralamaları

Gönderilme zamanı: 16 Ağu 2018 04:34
gönderen kurtreis
cepni yazdı:
15 Ağu 2018 21:40
Murat abinin işleri yoluna sokma dehası beni benden almıştır Akap paktı ta başarılı bir çalışmaydı. :relaxed:
Teşekkür ederim kardeşim Teveccühün. :relaxed: Tılsım Loncalarının Duyarlı ve Öz verili oyun oynama anlayışının bi ürünüdür daha çok.

Re: Tılsım Boss Kesme Sıralamaları

Gönderilme zamanı: 16 Ağu 2018 04:39
gönderen kurtreis
Merhaba arkadaşlar.
Yapılan Son Lonca Başkanları Toplantısın da Sıralama olayında Sıralamayı General Hakir Boss kesme ile sınırlandırma kararı alınmıştır. Son Güncelleme ile Sıralama ve Tarihler aşağıdaki gibidir. Konu ana sayfasında belirtilen kurallar geçerlidir.

Kraliçe Tırtıl Kesme etkinliğinde Etkinliğe başlayan Lonca yada Grup 3 saat bu etkinliği yapacak sonrasında saati dolunca bekleyen Lonca yada gruba sırayı devredecektir.


Resim

Re: Tılsım Boss Kesme Sıralamaları

Gönderilme zamanı: 24 Ağu 2018 23:31
gönderen kurtreis
ResimMerhaba Boss Kesme Sıralaması Yukarıdaki şekli ile güncellenmiştir.

Re: Tılsım Boss Kesme Sıralamaları

Gönderilme zamanı: 09 Eyl 2018 05:41
gönderen kurtreis
Resim


Güncel Sıralama görselde paylaşıldığı gibidir.