General Hakir Kesme Sırası

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kurt

General Hakir Kesme Sırası

Mesaj gönderen kurtreis »

Merhaba Arkadaşlar. 12.07.2018 Tarihin de Lonca Başkanları Olarak yaptığımız Toplantı da General Hakir Kesme Sırasını Güncellemiş bulunmaktayız. Davet'e iştirak eden lonca Yetkilileri ile istişare edilmiş ve Sıralama Güncellenmiş ve Sıralamada bulunmayan loncalar eklenmiştir. Sıralama Zar atılarak belirlenmiştir ve Yüksek atanlar ilk başlayacak şekilde düşük atana göre sıralanmıştır.

Sıralamaya İştirak eden Loncalar

Garden Of Eden
BEY
Kurt
Türke Dünya Yetmez
Asi Nefes
I Assasins I
Kilit Taşı
Light Of Good
Asya

Belirtilen Loncalar Sıralama listesine Zar atarak katılmışlardır. Bu Loncalar dışında kalan Loncalar General Hakir'i kesme etkinliğine katılma sıra alma talebinde bulunmamışlardır. Devam eden süreçte Sıralamada bulunmayan Loncalar böyle bir talepte bulunması halinde Sıralamaya eklenecektir. Sıralama Tarihleri ile birlikte aşağıda Listelendiği gibidir.
Kurt Loncası ile Asya Loncası aynı gün Etkinlik düzenleyeceklerdir. Kilit Taşı ile Uhte Loncaları da aynı gün etkinlik yapacaklardır.

• Resim

Resim

Resim
*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...
XxISIRIKALIRxX
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos

Re: General Hakir Kesme Sırası

Mesaj gönderen XxISIRIKALIRxX »

Selamın Aleyküm Reis ;
Her zaman taktir etmişimdir karakterini kişiliğini paşam burdada kendini gösterdin ve göstermiş olduğun çalışmalar için sana teşekkür etmek istedim.
İyiki varsın paşam
saygılarla.
Kullanıcı avatarı
Lamazi
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: uhte

Mesaj gönderen Lamazi »

ben bu sırayı tanımıyom ben gıder keserım kemezsemde orda kı 58 59 gıztlerı keserım sız hakır kesme sırası yaPAcagınIza once loncanıZdakı neferelrın terbıyesızliklerıne care bulun ha care bulmuyonuzmu ozman bu LİSTEYI EVINİZIN DUVARINA ASIN Saygıalrımla İbrahim ÇİFTÇİ
Kullanıcı avatarı
samedsedir06
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Lodos
Lonca: Angaralıyız.. Gardaşş.

Mesaj gönderen samedsedir06 »

Merhabalar..

Zar Sistemi ile oluşturulan sıralama Güzeldir sıralamada 1. 2. 3. diye bir husus yoktur zaten her hafta 1 gün ileri atacaktır.
Ortalama 8 lonca Sıralamaya katılmıştır. TILSIM sunucusunda 55 lonca belki daha fazla var ileride en az 5 ile 8 lonca arasında Sıralamaya katılmak ısteyecektir. Buda Haftada 7 gün var EN düşük olarak 1 günde 2 lonca bırlıkte kesmek zorunda kalacak.
Bir lonca benım adamım dışarıda digerı benım kı dısarıda kalıyor dıyerekten polemık yaratmaya başlıyacaktır ve bu hususta 49 lwl karaktersiz arkadaşları ortaya çıkartacaktır.
Şuanlık takvım budur deneme süreci umarım herkes bi an önce üstünü dizer başka arkadaşlara kapı aralarlar :D
Misal dıyorum arkadaşlar lonca açmışssınızdır 5 6 kişi olabılırsınız eğer tek grubla kesım yapabılırım dersen gün alabılırsınız ha olmaz dersenız baska loncalar ıle bırlesmek zorundasınızdır.
Destek için burdan yazabilirsiniz.
yeterki boss kacırma bug kesme olayı ortadan kalksın karaköy de savaş olmasın ki herkes işine baksın savaş cıkaracakları meteora davet edıyoruz:D
hayırlı günler.
Çaki
Bakma qq
Resim
♫♥♪ IISaMeDSeDiRII ♫♥♪
Akıllı OL Belediye'ye Rüsvet Verip Evini Yıktırırım.
.....................♫♥♪ IISaMeDSeDiRII ♫♥♪.......................
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

XxISIRIKALIRxX yazdı: 13 Tem 2018 16:05 Selamın Aleyküm Reis ;
Her zaman taktir etmişimdir karakterini kişiliğini paşam burdada kendini gösterdin ve göstermiş olduğun çalışmalar için sana teşekkür etmek istedim.
İyiki varsın paşam
saygılarla.

Aleyküm Selam Erol Paşam Teşekkür ederim Bi Mukavele sevgimiz ve saygımız karşılıklı Bu oyunda gördüğüm en bey efendi en düzün kişiliklerden birisin. İyi ki varsın Dostum.

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Lamazi yazdı: 14 Tem 2018 02:10 ben bu sırayı tanımıyom ben gıder keserım kemezsemde orda kı 58 59 gıztlerı keserım sız hakır kesme sırası yaPAcagınIza once loncanıZdakı neferelrın terbıyesızliklerıne care bulun ha care bulmuyonuzmu ozman bu LİSTEYI EVINİZIN DUVARINA ASIN Saygıalrımla İbrahim ÇİFTÇİ

Merhaba ibrahim Senin neyi tanıyıp neyi tanımadığın ile ilgilenen kimse yok burada senin Loncan olan Uhte loncasını bu listeye yazmış olmamız bile aslında bunu yapabileceğinden değil. Ama sen yapabileceğini iddea ettiğin için bu listedesin Yapabiliyorsan tek kişi ile bile yapabiliyorsan saygı duymakla zorundayız git General Hakiri Kes. Ha yok yapamıyorsan gereksiz yorumu kes. 58 - 59 Gizit Kesmek istiyorsan Karaköy bölgesinde bir çok noktada bu Slotlardan mevcurt bunu yapmak için sıra almana gerek yok istediğin zaman gidip kesebilirsin zaten. Senin amacını burada Sıra yada Boss olarak görmüyorum ben yaşının izin vermemesi gereken bir çirkeflik olarak görüyorum ki Yakıştırdığımı da söyleyemem. Kendini oyun içerisine hapsetmişsin kardeşim belki farkında değilsin ama sen Oyununa hükmetmiyorsun oynadığın oyun ve hırsların sana hükmediyor Bu yoldan dönmeni iyi niyetli önerilerim olarak dinlemeni tavsiye ederim. Ben senin kötü bir adam olduğunu düşünmüyorum. Ama Eylemlerin ve Üslubun seni toplum nazarında bam başka bir kişi olarak servis ediyor. En kısa zamanda bir Öz Eleştiri yapman ve kendine çeki düzen vermem dilekleri ile. İyi Oyunlar.

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

samedsedir06 yazdı: 14 Tem 2018 04:06 Merhabalar..

Zar Sistemi ile oluşturulan sıralama Güzeldir sıralamada 1. 2. 3. diye bir husus yoktur zaten her hafta 1 gün ileri atacaktır.
Ortalama 8 lonca Sıralamaya katılmıştır. TILSIM sunucusunda 55 lonca belki daha fazla var ileride en az 5 ile 8 lonca arasında Sıralamaya katılmak ısteyecektir. Buda Haftada 7 gün var EN düşük olarak 1 günde 2 lonca bırlıkte kesmek zorunda kalacak.
Bir lonca benım adamım dışarıda digerı benım kı dısarıda kalıyor dıyerekten polemık yaratmaya başlıyacaktır ve bu hususta 49 lwl karaktersiz arkadaşları ortaya çıkartacaktır.
Şuanlık takvım budur deneme süreci umarım herkes bi an önce üstünü dizer başka arkadaşlara kapı aralarlar :D
Misal dıyorum arkadaşlar lonca açmışssınızdır 5 6 kişi olabılırsınız eğer tek grubla kesım yapabılırım dersen gün alabılırsınız ha olmaz dersenız baska loncalar ıle bırlesmek zorundasınızdır.
Destek için burdan yazabilirsiniz.
yeterki boss kacırma bug kesme olayı ortadan kalksın karaköy de savaş olmasın ki herkes işine baksın savaş cıkaracakları meteora davet edıyoruz:D
hayırlı günler.

Hazırlanan bu sistem daimi değil geçici bir sistem olarak değerlendirmekte yarar var Elbette bu listenin dışında da bir çok lonca var ama Sıralamaya katılma talebinde bulunulmadı. İlerleyen zamanlarda bu Talepler doğacaktır ve listeye eklenmelidir. Aradan zaman geçtiğinde de Gün sıralamasını bitirip Boş bulanın kesebiliceği. Gelene fırsat vereceği bir sistem üstünde çalışır daha da adil daha da evrensel bi düzenleme yapabiliriz.

Ne kadar adil bi düzen olarak değerlendirsek te bütün Tılsım oyuncuları bu liste de olmadığı sürece adil bi düzen kurmuş olamayız bunun için Daha evrensel bütün oyuncuların gerekirse karışık gruplar kurarak ta olsa kesebiliceği Bir sistem üzerinde çalışmak daha Adilane olabilir.

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
Lamazi
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Lamazi »

]Murat bu oyunu nasıl oyunu nasıl oynuyacagımı sizden ogrenecek degilimben istedıgimi yaparım oyunu yukedıgım esna da kabuletdigim sözleşme cercevesınde oyunda isdegimi yaparım ama bunuyapmıynalar olrusada ben yaptırmasını bilirim oyuzden ban böyle boş gereksiz laflar yapmayın yoksıraymış yok buhafta kımkesecekmiş ben bılmem oyuzden benım ne Çobana nede sürüye ıhtıyacımvAR kendını Çonban san olursada ben den uzakdursun ben ıstedıgımzaman hakırın oraya gıder gİZİtimi keserım HADI BANA ENGEL OLUNDA BEN GOREYIM SİZ BULAFLARIMI CİDDİYE ALIN BENCE ben 2 pacam ıtem için ne anama bacıma sövdürürüm ne adam satarım ( unutmayın adam satmak kolay kazanmak zordur) oyuzden ban burdan MAVAL okumayın Saygılarımla İbrahim ÇİFTÇİ
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Lamazi yazdı: 14 Tem 2018 15:05 ]Murat bu oyunu nasıl oyunu nasıl oynuyacagımı sizden ogrenecek degilimben istedıgimi yaparım oyunu yukedıgım esna da kabuletdigim sözleşme cercevesınde oyunda isdegimi yaparım ama bunuyapmıynalar olrusada ben yaptırmasını bilirim oyuzden ban böyle boş gereksiz laflar yapmayın yoksıraymış yok buhafta kımkesecekmiş ben bılmem oyuzden benım ne Çobana nede sürüye ıhtıyacımvAR kendını Çonban san olursada ben den uzakdursun ben ıstedıgımzaman hakırın oraya gıder gİZİtimi keserım HADI BANA ENGEL OLUNDA BEN GOREYIM SİZ BULAFLARIMI CİDDİYE ALIN BENCE ben 2 pacam ıtem için ne anama bacıma sövdürürüm ne adam satarım ( unutmayın adam satmak kolay kazanmak zordur) oyuzden ban burdan MAVAL okumayın Saygılarımla İbrahim ÇİFTÇİ

Ne diyorsun nasıl bir Dünyada yaşıyorsun anlamakta zorluk çekiyorum yani seni diyorsun ki Ben istediğim yerde istediğimi yaparım buna engel olanada Boss ketirmem Boss'u nu kaçırtırım diyorsun söylemeye çalıştığın şey bu Acsiyetinin boyutunu görebiliyoruz belli etmek için çaba sarf etmen gerekmiyor. Ne yaparsan bisliylede cevabını alırsın. Davranışların insan formunda bi insanın davranışları olsun ki aynı şekilde karışıl gör.

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
Lamazi
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Lamazi »

*Merhaba ibrahim Senin neyi tanıyıp neyi tanımadığın ile ilgilenen kimse yok burada senin Loncan olan Uhte loncasını bu listeye yazmış olmamız bile aslında bunu yapabileceğinden değil. Ama sen yapabileceğini iddea ettiğin için bu listedesin Yapabiliyorsan tek kişi ile bile yapabiliyorsan saygı duymakla zorundayız git General Hakiri Kes. Bu arada tşekekur ederim murat listede Uhte loncasıan yerverdıgın için sen olmasan biz napardık bilmiyom oyunu sen kurtarıyon muratcığım bu arda muratcığım şu kanafandan yaptıgın listede benim Loncam nerde meraketdım hanı yukarda yazmısınya lisetey loncanı yazdım diye merakımdan soruyom ben loncamı göremedımde YABEN KÖRÜM YADA SEN KÖRSUN B-) B-) B-) B-) B-) B-)
Kilitli