TILSIM SUNUCUSU GERİYE DÖNÜŞ SEFERBERLİĞİ

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: HUN
İletişim:

Re: TILSIM SUNUCUSU GERİYE DÖNÜŞ SEFERBERLİĞİ

Mesaj gönderen Nedenben »

dreamtr yazdı: 26 Eyl 2017 06:06 Selamün aleykümmmm,
Nasılsınız Eski dostlar uzun yıllar oldu görüşmeyeli umarım her şey gönlünüzce olmuştur,Oyuna yenilik gelecek felan demişler az bakındım forumda da hatta bu eski kullanıcı şifresini de zor hatırladım neyse görüşmek üzere eski dostlar saglıcakjla kalın....

Dreamtr
Abdullah SUCU
bi sen eksiktin
Resim
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Tr Army

Mesaj gönderen dreamtr »

mertyonel yazdı: 28 Eyl 2017 22:17
Nasılsınız Eski dostlar uzun yıllar oldu görüşmeyeli umarım her şey gönlünüzce olmuştur,Oyuna yenilik gelecek felan demişler az bakındım forumda da hatta bu eski kullanıcı şifresini de zor hatırladım neyse görüşmek üzere eski dostlar saglıcakjla kalın....

Dreamtr
Abdullah SUCU
Selam Apo Dayı
Nasılsın iyisindir inşallah, yenilik gelecek diye söylüyorlar ama bakalım ne kadar doğru :D
tılsım sunucusu bomboş, yaz ayı bitti seninde oyuna geri dönüş vaktin geldi , oyuna gelirsen eğer beyazköşk sunucusunda aktif olarak oynamaktayız, Barış ve Ben yolun düşerse bekleriz :grinning:
kalın sağlıcakla
KEMALIZM / MERTKİNG

Şükür iyidir Mert saolasın ne olsun iş güç devam selam söyle Barışa'da ben oyuna dönmem çarlar Tılsım da geçen baktım Tılsıma Anka'dan daha beter halde
He is a dream,Er ist traume...
IıIKaRaDaYıIıI 49 Lw Savaşçı,
IıIxDreamTRxIıI 49 Lw Büyücü,
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,
Kafkaslı 49 Lw Savaşçı...

Abdullah SUCU
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Tr Army

Mesaj gönderen dreamtr »

Nedenben yazdı: 28 Eyl 2017 22:27

Dreamtr
Abdullah SUCU
bi sen eksiktin

İsim neydi inan unuttum kardeş kusura bakma ama meraklanma dönmem ben,geçen bir arkadaş yazmış dönsene dayı diye ordan merak edip bakmıştım foruma bu konuyu görünce Şahin'e yazmadan geçemedim,Saglıcakla kal
He is a dream,Er ist traume...
IıIKaRaDaYıIıI 49 Lw Savaşçı,
IıIxDreamTRxIıI 49 Lw Büyücü,
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,
Kafkaslı 49 Lw Savaşçı...

Abdullah SUCU
Kullanıcı avatarı
CgArtist
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen CgArtist »

Selamın aleyküm, Bende istiyorum eskisi gibi çokluk ve kardeşlik olmasını #bendevarım
:heart_eyes: KaNuNiXxLiDeRxX
Kenanxbeyy
Kullanıcı avatarı
samedsedir06
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Lodos
Lonca: Angaralıyız.. Gardaşş.

Mesaj gönderen samedsedir06 »

Öncelikle Selamun Aleyküm Arkadaşlar Tılsım Sunucusu candır... İşler güçler yoluna giderse ( as soon as ) :D B-) B-) B-)
Çaki
Bakma qq
Resim
♫♥♪ IISaMeDSeDiRII ♫♥♪
Akıllı OL Belediye'ye Rüsvet Verip Evini Yıktırırım.
.....................♫♥♪ IISaMeDSeDiRII ♫♥♪.......................
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen cepni »

samedsedir06 yazdı: 12 Ara 2017 14:27 Öncelikle Selamun Aleyküm Arkadaşlar Tılsım Sunucusu candır... İşler güçler yoluna giderse ( as soon as ) :D B-) B-) B-)
Sen gelme Samed :grinning:
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
Mahseryolcusu
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Kingdom Of Tılsım

Mesaj gönderen Mahseryolcusu »

Tılsımda vakit geçirmeye devam edıyoruz,evet sesiz ve kimse olmamasına rağmen arada Gaffar atıyoruz Arz klanında.Sadece Gb Dışında bir sıkntı yok.Gönül İster eski günler geri gelsin ama malesef geri gelmez.Evet her anımızın kıymetini bilerek yaşamak ve anın değerini bilmekte fayda olduğunu düşünüyorum.Hayırlı oyunlar.
xWaMpiRx
WaMpiR
GüNDoĞuSuII
sehranmami
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Sehran

Mesaj gönderen sehranmami »

Merhabalar bende aynı şekilde oyuna dönmeyi düşünüyorum umarım yaptığını bu organizasyon ses getirir saygılar..

Sehran Loncası
Mamican - Canözüm..
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Lonca: Kurt

Mesaj gönderen kurtreis »

perver yazdı: 30 Ağu 2017 22:51 Tanıyan tanımayan seven sevmeyen herkese Selamlar.son birkaç gündür tılsım sunucusunda dolanıyorum sunucunun hali içler acısı tılsım bu halleremi düşecekti. ne yalan söyliyim duygulandım maden başında sabahlamalar görev ve görev destek grubları ws ler büyük arz lodos savaşları aklıma geldikçe derinden bir of çektim.sonra aklıma çok eski dostlarım arkadaşlarım geldi şimdi buradan başta bütün tanıdıklarıma sesleniyorum şayet oyunu bırakmamış oynuyorsanız ve başka sunucuda iseniz derhal sunucunuza geri dönüp sahip çıkmanızı istiyorum.bir sunucunun sesizleşmesindeki en büyük etken geriden gelen yeni oyunculara yardımcı olmamak küçük görmek ve kendilerini görmezden gelmektir.Ben bu oyunu oynadığım müddet içinde binlerce yeni oyuncuya görevleri konusunda elimden geldiğince yardımcı oldum ve tılsım hiç bir zaman bu kadar sessizleşmedi başka sunucularda bile tılsımda Perver diye bir adam var bütün görevleri yapıyor oraya gidip orada karekter açalım diyerek tılsıma yeni oyuncular kazandırdım bunun içindirki başta tanıdık dostlar ve daha sonra tılsımda oynayan ve bırakıp başka sunucuya gitmiş bütün arkadaşlar sunucunuza dönün ve sahip çıkın birbirinize destek olarak yeniden bir kalkınma harekatı başlatarak tılsımı eski günlerine kavuşturun.Herkese selamlar sevgiler ..

Dergahxperver
Dergah loncası kurucu başkanı.
Vay Vay Vay en eski hasmım pek sevdiğim Şahin ustam :relaxed: uzun zaman oldu sizde dönerseniz kıpırdanma olmaya başlar bi kaç haftadır bizde girmeye başladık. Biz ezelinden Tılsımdan çıkmadık zaten top yekün bırakmıştık şimdi tekrar başladık. Ama sizi hiç göremedim oyunda girdiğim süre boyunca.
*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...