vay be nerden nereye :))

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
yasar1910
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

vay be nerden nereye :))

Mesaj gönderen yasar1910 »

Öncelikle herkese merhaba. Gerek iş hayatı gerek eğitim derken oyundan neredeyse 4*5 senedir uzaktım geçen gece nerden geldiyse aklıma bilgisayarda resimlere bakarken İstanbul Kıyamet Vakti resimler diye bir klasor'e denk geldim ve böyle acayip bi heyecanla resimlere bakmaya başladım.Neredeyse 5 seneyi geçmiş oyunu unutalı ondan sonra bi heyecanla foruma girdim belki dedim oyun gelişmiştir, birşeyler değişmiştir, eski dostlar buradadır, eski sohbet ortamı vardır diye ama forumda 2010 senesine kadar olan bütün konuları okudum amaçsızca. 2010 ekim ayında yazdığım vedayı okudum pekte birşey değişmemiş aslında herkes halen oyunun gelişmemesinden herşeyin paraya dökülmesinden şikayetci.Herkes bir bir kopmuş gitmiş gerek eğitim gerek yaşam dertleri yüzünden. Ne eski dostluklar kalmış ve eski ortam. Ama ne bileyim güzeldi eski günler eski sohbetler alışverişler.Yıllar geçsede üstünden bi mazisi var ikv'nin hala eski dostlardan hala oynayan varmı ki oyunu merak ediyorum açıkcası öyle arada'da olsa gelip sohbet etmeyi özledim, eski muhabbetleri özledim.Eğer bi aksilik olmazsa Allah'ın izniyle önümüzdeki ay yeni bi hesap açıp arada sıradada olsa oyuna sohbet etmeye ne bileyim ekileri yaad etmeye birazda olsa vakit geçirmek için gelicem oyuna.Tabiki 5 sene içinde çok şeyler değişmiştir zaten amacım önceki gibi öyle oyunda çok vakit harcamak değil.Birazda olsa eskisi gibi sohbet edebilmek sevdiğim insanlarla vakit geçirebilmek.Eskiye ait bir kaç hesabım duruyor hala fakat oyun hala 49 seviyede olduğu için herşeye 0dan başlıyacağım.En azından oyuna biraz alışmış olurum. :) Neyse uzun lafın kısası önümüzdeki ay fazla olmasada buralarda olacağım.Tanıyan tanımayan herkese Selam Olsun...
Xxinfazxx
Xxdmx
Exseland
FATAL ERROR
IIxANKARALIxII
Kullanıcı avatarı
NaSiHatt
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Tılsım

Re: vay be nerden nereye :))

Mesaj gönderen NaSiHatt »

yasar1910 yazdı:Öncelikle herkese merhaba. Gerek iş hayatı gerek eğitim derken oyundan neredeyse 4*5 senedir uzaktım geçen gece nerden geldiyse aklıma bilgisayarda resimlere bakarken İstanbul Kıyamet Vakti resimler diye bir klasor'e denk geldim ve böyle acayip bi heyecanla resimlere bakmaya başladım.Neredeyse 5 seneyi geçmiş oyunu unutalı ondan sonra bi heyecanla foruma girdim belki dedim oyun gelişmiştir, birşeyler değişmiştir, eski dostlar buradadır, eski sohbet ortamı vardır diye ama forumda 2010 senesine kadar olan bütün konuları okudum amaçsızca. 2010 ekim ayında yazdığım vedayı okudum pekte birşey değişmemiş aslında herkes halen oyunun gelişmemesinden herşeyin paraya dökülmesinden şikayetci.Herkes bir bir kopmuş gitmiş gerek eğitim gerek yaşam dertleri yüzünden. Ne eski dostluklar kalmış ve eski ortam. Ama ne bileyim güzeldi eski günler eski sohbetler alışverişler.Yıllar geçsede üstünden bi mazisi var ikv'nin hala eski dostlardan hala oynayan varmı ki oyunu merak ediyorum açıkcası öyle arada'da olsa gelip sohbet etmeyi özledim, eski muhabbetleri özledim.Eğer bi aksilik olmazsa Allah'ın izniyle önümüzdeki ay yeni bi hesap açıp arada sıradada olsa oyuna sohbet etmeye ne bileyim ekileri yaad etmeye birazda olsa vakit geçirmek için gelicem oyuna.Tabiki 5 sene içinde çok şeyler değişmiştir zaten amacım önceki gibi öyle oyunda çok vakit harcamak değil.Birazda olsa eskisi gibi sohbet edebilmek sevdiğim insanlarla vakit geçirebilmek.Eskiye ait bir kaç hesabım duruyor hala fakat oyun hala 49 seviyede olduğu için herşeye 0dan başlıyacağım.En azından oyuna biraz alışmış olurum. :) Neyse uzun lafın kısası önümüzdeki ay fazla olmasada buralarda olacağım.Tanıyan tanımayan herkese Selam Olsun...
Xxinfazxx
Xxdmx
Exseland
FATAL ERROR
IIxANKARALIxII

A.selam yaşar nami değer Ankaralı :)
FATİH
NASİHAT
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi