ESKİ İKV ...

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
AlpAykan
Junon'un Katili
Junon'un Katili
Sunucu: Tılsım

ESKİ İKV ...

Mesaj gönderen AlpAykan »

Arkadaşlar , malumunuz artık oyun tat vermiyor.
Eski tılsımın sakinleri bir bir koptular oyundan ,
ya da nadiren uğrar oldular.
Bunun nedenleri kişiye göre değişebilir.
Sunucun ilk zamanları gibi zevk vermemesi başlıca sebeptir.
Bunu açmak isterim ;
'Eski dostlukların , arkadaşlıkların azalması.
Buna bağlı olarak oyundan alınan hazın kalmaması.''

Buna neden olan şeylerden bir tanesi herşeyin para ile yapılıyor olması.

Şöyle bi oyunun mazisine dönüp bakalım.
Bos görevlerini nasıl yapıyorduk ?
Grup veya gruplar halinde değil mi ?
Yani bir paylaşım vardı.
Şimdiki gibi itemler olmadığından cevriye , dev ana , karakürk , bronz görevlerini
hayli eğlenerek (oyundan haz alarak) , yapıyor ve güzel vakitler geçiriyorduk.
O günlere dönüp baktığınız da sizler de benim gibi hissediceksiniz , umarım.

Velhasıl arkadaşlar , tılsım ve diğer sunucular da eskiden daha hoş vakitler geçiriyorduk.
W.S ler , muhabbetler(ki bu yapmaktan en çok hoşlandığım şeydi.:) )

Şimdi bu konuyu neden açtın sorunuza geliyorum.

Şimdi malumunuz herşey para.
Yönetim ikv oyuncularından para almak için yapmadığını bırakmıyor.
Şu güzelim oyunun içine etmek için mi uğraşıyorlar anlamıyorum.

Demem şudur ki ;
Artık oyunculardan para kapmak için türlü dalaverelere girmeyin.
İksiri bile paraya döktünüz yahu , bırakın oyuncu reçetesini alsın kendisi üretsin.

Eski ikv yi istiyorum.Dstlukları , muhabbetleri istiyorum.
Siz ikv yönetimi yaptığınızdan memnunsanız , sözünüze söz eklemem.
Ancak bu gidişle ikv de oyuncu kalmayacak.
O zaman ne yapacaksınız ?

Bir ara sunucuları dolaştım ne var ne yok diye.
Berbat , bi grup bölgesi tuttturdunuz , herkesi oralara hapsettiniz.

Neyse lafı fazla uzatmıyayım.
İsteğimi şahsen belirttim.
Benim gibi düşünen arkadaşlarım var ise onlarında görüşlerini öğrenmek isterim.
Yok biz bu gidişten memnunuz diyeniniz var ise , o da lütfen nedenini nasılını bizlere aktarsın.
Bizimde belki yanlış bildiklerimiz vardır , öğrenmiş oluruz.

Herkese iyi forumlar dilerim...
Kullanıcı avatarı
AlpAykan
Junon'un Katili
Junon'un Katili

Re: ESKİ İKV ...

Mesaj gönderen AlpAykan »

Şimdi diğer forumlara baktım , orada da eski ikv özlemini belirtenleri gördüm.
Aşağıda ki yorumlar diğer sunucularda gördüğüm konuyla ilişik alıntılardır...

TEŞKİLAT SUNUCUSU

Oyuna yeniden başlamak isteyen bir arkadaşın yaptığı yoruma verilen kısa ve net cevap!!!
EsEsKizilciklii yazdı:Uğraşma bence dostum başka oyunlar bulabilirsin.Şu zamandan sonra bu oyun için verdiğin bütün emekler boşa gidecektir. :D
BEYAZ KÖŞK
oquzhanxalkanat yazdı:

Eskiden herşey çok daha güzeldi oyundan zevk alırdık. Şimdi oyunda her şey para olmuş. Bu durum hiç hoşuma gitmedi.
Eskiden oyun daha samimiydi, şuanda resmen para için. Orneğin geçen sene cinlere yılbaşı şapkası takılmıştı. Dükkanda bedavaya teşkilat yılbaşı bileti vardı çekilişle odüller veriliyordu. Nerde o eski İKV...
MERAN SUNUCUSU
TabipYarbay yazdı:Oynanacak oyun değil. Bikere yoneticiler ilgilenmiyor eskisi gibi bosver baslama bende bos zamanimda bi kac saat liğine giriyorum.
TuncaySert
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen TuncaySert »

Öncelikle merhabalar 2008,2009 ve 2010'un ortalarına kadar tılsım sunucusunda bulunmuştum.
Bir çok sunucuda yer aldım,Fakat tılsımdaki oyun ortamını hiç bir yerde bulamadım.
Çarımın adı"Yalcınbulut" idi. Belki hatırlayanlar olacaktır.O zamanlar Eminönü ve Meteorda 35 40 kişilik gruplar halinde savaşırdık.Lodos klanında en saglam Karargahx,Lodosx ve Teamx vardı.Arz klanında ise benim hatırladıgım kadarıyla Son loncası ve Kabusx loncası vardı.Klansız item ve para kasan ve kabadayı modunda takılanlarda coktu tabi eski handanda :lol: Plus 12 tl idi :D :D Er meydanında çok çekişmeli savaşlar olurdu. İki klandan cok büyük keyif alırdı.Hatırladıgım isimlerde var sizlere onları paylaşmak isterim bilmiyorum hala oyun içerisinde varlığını sürdürenleri var mıdır.

Alparslan,Akşemseddin,Asabidj,Aleminxkralıx,Amartis,Ayan,Apolocylipse,Amisosgame,Amisosxpitbull,Agırabi,
Artulselim(Alonewolfx),Apogezo,Arok,Atomkarınca,Alyy,Bladem,Barbaros,Beste,Barıs,Bahriyelierkan,Byacar,Breze,
Beykozluemree,Battalgazi,Bluestar,Civra,Çako,Çakır,Champion,Caramioo,Cesurzade,Constantine,Cellad,Dafne,
Deatli,Dossantos,Darkfather,Dismiss,Dipteyim,Djesad,Danger,Delikadir,Derbederr,Delikanlım,Diyarbakırlıyım,
İhtiyar,Hancı,Mertking,Tetik,Sobree,Kızılşaman,Fenomen,Santa,Egekings,Ensa,Sarısakal,Piree,Patos,Ebubekir,
Raven,Şizofren,Mbesenk,Sadistar,Gözde,Ersinciex,Aristoklat,Turuncularxlider,Turkuaz,Kuizmami,Retkit,Patron,
Ubeydbaz,Mustibalık,Karasel,Kansarojen,Samedsedir,Ecelin,Glorfindel,Sonangelsong,Xkorkux(Nedenben),Özretay,
Sevecenberkant,Perver,Zaftun,Hastun,Parskaraoyun,Imerthan,Ayhilal,Rosalinda,Esmerr,Monalisan,Thedoktorx,
Hunterözcan,Sarıölüm,Beyazölüm,Kızılölüm,Enter,Juniortakkalı,Elendil,Foosa,Sudeys,Eczmurat,Facia,Leyazgülüm,
Keyifci,Rıdvanfall,Sezerxxx,Falconnxcumali,Xdmxx,Sonkıral,Sibiryakurdu,Çilek,Majeste,Timurlarxşifacı,
Kykteamhaydut,Hunter,Xavatarx,Sinsi,Hammer,Haggard,Fosil,Nefertari,Semerkandxali,İlker,Godfreyxboys,
Godfreyxemin,Xxxmorelmanxxx,Kurtreis,Xkingx,Sexytown,Meyhaneci,Kemalist,Melle,Mylex,Wcansu,İslamxvarmılan,Kalkgitkumdaoyna,Haşin,Kadercii,Yenisahralı,Razorxxx,Ywsaaaaa,Rosafin,Güneş,Türklayd,Solekings(Sonkorsan),
Kuşs,Harbicocuk,Uslanmazcocuk,Nasihat,Masumprensim,Scalgar,Kyfgfb,Kayzerlexmark,Nazgull,Gitarist,Stalis,
Günbatımı,Yeniçeribaşkan,Jeft,Lodosxgrilbaytar,Mematixxx,Serserizaza,Sonlayn,Şifacıiso,Lütfi,Noyan,Netmavisi,
Hisset,Sharexx,Santana,Kralvanlı(Kabusxazazel),Zehirci, Aklıma gelenler bu kadar :D

Alpaykan güzel bir konu açmışsın ama senin nicki cıkaramadım Kusuruma bakma artık :D
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: HUN
İletişim:

Mesaj gönderen Nedenben »

YaLcınbulut Buyunun E.o' Fare Kesdıgı GunLerı HatırLıyorum :P Ama Lıstede Cok Eksık Var Cogu Sonradan GeLenLer .. Ama Eskı TıLsıma GeLınce Hıcbısey Eskısı Gıbı oLmaz oLmıcakda Kendımızden Pay Bıcersek Ne Demek Istedıgımı AnLıcaksınız.Iyı GunLer.
Resim
Kullanıcı avatarı
ilFENERBAHCEli
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: M K A

Mesaj gönderen ilFENERBAHCEli »

TuncaySert yazdı:Öncelikle merhabalar 2008,2009 ve 2010'un ortalarına kadar tılsım sunucusunda bulunmuştum.
Bir çok sunucuda yer aldım,Fakat tılsımdaki oyun ortamını hiç bir yerde bulamadım.
Çarımın adı"Yalcınbulut" idi. Belki hatırlayanlar olacaktır.O zamanlar Eminönü ve Meteorda 35 40 kişilik gruplar halinde savaşırdık.Lodos klanında en saglam Karargahx,Lodosx ve Teamx vardı.Arz klanında ise benim hatırladıgım kadarıyla Son loncası ve Kabusx loncası vardı.Klansız item ve para kasan ve kabadayı modunda takılanlarda coktu tabi eski handanda :lol: Plus 12 tl idi :D :D Er meydanında çok çekişmeli savaşlar olurdu. İki klandan cok büyük keyif alırdı.Hatırladıgım isimlerde var sizlere onları paylaşmak isterim bilmiyorum hala oyun içerisinde varlığını sürdürenleri var mıdır.

Alparslan,Akşemseddin,Asabidj,Aleminxkralıx,Amartis,Ayan,Apolocylipse,Amisosgame,Amisosxpitbull,Agırabi,
Artulselim(Alonewolfx),Apogezo,Arok,Atomkarınca,Alyy,Bladem,Barbaros,Beste,Barıs,Bahriyelierkan,Byacar,Breze,
Beykozluemree,Battalgazi,Bluestar,Civra,Çako,Çakır,Champion,Caramioo,Cesurzade,Constantine,Cellad,Dafne,
Deatli,Dossantos,Darkfather,Dismiss,Dipteyim,Djesad,Danger,Delikadir,Derbederr,Delikanlım,Diyarbakırlıyım,
İhtiyar,Hancı,Mertking,Tetik,Sobree,Kızılşaman,Fenomen,Santa,Egekings,Ensa,Sarısakal,Piree,Patos,Ebubekir,
Raven,Şizofren,Mbesenk,Sadistar,Gözde,Ersinciex,Aristoklat,Turuncularxlider,Turkuaz,Kuizmami,Retkit,Patron,
Ubeydbaz,Mustibalık,Karasel,Kansarojen,Samedsedir,Ecelin,Glorfindel,Sonangelsong,Xkorkux(Nedenben),Özretay,
Sevecenberkant,Perver,Zaftun,Hastun,Parskaraoyun,Imerthan,Ayhilal,Rosalinda,Esmerr,Monalisan,Thedoktorx,
Hunterözcan,Sarıölüm,Beyazölüm,Kızılölüm,Enter,Juniortakkalı,Elendil,Foosa,Sudeys,Eczmurat,Facia,Leyazgülüm,
Keyifci,Rıdvanfall,Sezerxxx,Falconnxcumali,Xdmxx,Sonkıral,Sibiryakurdu,Çilek,Majeste,Timurlarxşifacı,
Kykteamhaydut,Hunter,Xavatarx,Sinsi,Hammer,Haggard,Fosil,Nefertari,Semerkandxali,İlker,Godfreyxboys,
Godfreyxemin,Xxxmorelmanxxx,Kurtreis,Xkingx,Sexytown,Meyhaneci,Kemalist,Melle,Mylex,Wcansu,İslamxvarmılan,Kalkgitkumdaoyna,Haşin,Kadercii,Yenisahralı,Razorxxx,Ywsaaaaa,Rosafin,Güneş,Türklayd,Solekings(Sonkorsan),
Kuşs,Harbicocuk,Uslanmazcocuk,Nasihat,Masumprensim,Scalgar,Kyfgfb,Kayzerlexmark,Nazgull,Gitarist,Stalis,
Günbatımı,Yeniçeribaşkan,Jeft,Lodosxgrilbaytar,Mematixxx,Serserizaza,Sonlayn,Şifacıiso,Lütfi,Noyan,Netmavisi,
Hisset,Sharexx,Santana,Kralvanlı(Kabusxazazel),Zehirci, Aklıma gelenler bu kadar :D

Alpaykan güzel bir konu açmışsın ama senin nicki cıkaramadım Kusuruma bakma artık :D

Beste,ozan oyunu bıraktı fakat biz buradayız Tılsıma yolunuz düşerse uzunca bir muhabbet sizi bekliyor olacak :)
Kullanıcı avatarı
mimarzekeriya
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Deliler Ocağı

Mesaj gönderen mimarzekeriya »

TuncaySert yazdı:Öncelikle merhabalar 2008,2009 ve 2010'un ortalarına kadar tılsım sunucusunda bulunmuştum.

Tuncay abi ben seni hala askerde biliyorum meğer tılsımı terketmişsin :D
Mimarzekeriya-Mimarzeko-Mimarov-UrbanUsta-VvvvVvvvvV-SultanIIBayezid/Mylady
Kullanıcı avatarı
denizxlord
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen denizxlord »

BEn eskilerden LaSxPLaGaS Denizxlord SCoRnFullPassing.
Bu oyunu bırakalı yıllar oldu oyun hala 49 level hala aynı şeyler var ve sizler yüzünden bu oyun hala aynı yerinde sayıyor. Kıçı kırık facebook oyunlarından olan legend online bile leveli belli değil karahan desen 150 160levellerde. 2009 yılında gelen 49 levelden sonra level gören var mı???
Grup bölgelerinden sonra oyunun cılkı çıktı çünkü herkes gruplaştı. Gruplaşmalar olunca arkadaşlık dostluk biter.
Gaffara adam alınacak tanıdık dışında almazsın. Neyse beni eskilerden tanıyan çok kişi var ama artık bıraktım oyunu ki asla da girmem.
Gidin Dota 2 oynayın da görsellik strateji aksiyon görün.
Herkese kolay gelsin beyler arada girer mesaj yazarım. tanıdık tanımadık herkese selam olsun.
Kullanıcı avatarı
NaSiHatt
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen NaSiHatt »

Selam Dostlar!
Eski Konuları gözden geçirdim ve İKVnin gerçekten hayatimda büyük bir iz biraktigini anladim.
Bunun oyunla alakası yok aslinda ,
Çok büyük bir yatirimla yapilmiş bir oyunda degildi. Çok iyi grafikleride yoktu. Neydi böylesine bagimlilik yapan şey?
Sanirim eski dostluklardi. Arkadaslarimin abilerimin ablalarimin o güzel mubabbetleriydi. Temelindede saygı vardi. Biz oyuna basladigimizda yaş grubu bizden büyüktü aslında oyunun haylaz çocukları gibiydik. Tabi bazen o güzel dostluklar imiz da bozuldu. Loncalar klanlar bizleri ayirdi. Belki de bir tane maden için bile kavga ettik veya klan parasi için . ama herşeye rağmen iyiki oynamişim bu oyunu yillar geçti sanirim 7 veya 8yil oldu baslayali. Eski dostlar arayip sormasada bende aramasamda her zaman hayatimin bir köşesinde olacaklar . bu oyunun verdiği zevkin %1ini hayattan alamadim.

Eski dostlarimdan hatirlayan tüm arkadaşlarıma bu mutlu anilari yasattiklari için gerçekten tesekkur ediyorum Allaha emanet olun

Fatih..
FATİH
NASİHAT
Kullanıcı avatarı
TetiK
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen TetiK »

Vay be ne günlerdi o günler.. insan özlüyor be.

Tetik.
Çırpındı Karadeniz
İLİŞMEBABAYORGUN..
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim: