İKVYE GERİ DÖNÜYORUM

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Erdemxxx1
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

İKVYE GERİ DÖNÜYORUM

Mesaj gönderen Erdemxxx1 »

Daha doğrusu geri dönmeyi düşünüyorum arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır oyuna girmeden foruma bakayım dedim oyunun son durumu hakkında ama pek iç açıcı şeyler söylenmiyor oyun hakkında.Ben oyunu 3 yıl önce bıraktığımda kenan junon falan yeni gelmişti bunlar hakkında pek bilgim yoktu açıkcası 49 level tılsım sunucusunda bi büyücüm var itemleri o 3 yıl önce sağlam sayılabilecek (suankilere kıyasla çöp) itemlerdi.Simdi oyuna tekrar baslayayım mı ? baslarsam Tılsım sunucusunda devam edeceğim büyük ihtimal cünkü büyücü carım o serverde.Tılsım sunucusunda oyun ne alemde baslarsam item yapma sıkıntısı çekermiyim oyun icinde görev yapmaya yada grup bölgelerinde item düşürmek için arkadas bulmak sıkıntımıdır ? cevaplarınızı beklıyorum arkadaşlar :?: :?: oyunu tekrar eğlenceli hale getirebilirmiyiz acaba :geek:
GEÇMİŞİNE SAHİP ÇIKMAYANIN GELECEĞİ DE OLMAZ.

• Jaqenhghar
  • QcasTRo
Kullanıcı avatarı
VBMaSTeR
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Seyr-i Beka
İletişim:

Re: İKVYE GERİ DÖNÜYORUM

Mesaj gönderen VBMaSTeR »

Kıyamet asan var mı yoksa hiç deneme :) He kıyamet asan varsa %1 ihtimalin var.
VBMaSTeR - BuRRaQ

I will be Lodos Forever, Hopefully together....
Kullanıcı avatarı
Erdemxxx1
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

VBMaSTeR yazdı:Kıyamet asan var mı yoksa hiç deneme :) He kıyamet asan varsa %1 ihtimalin var.

:D :D yok yok dediğim gibi o 3 yıl önce ecel getiren latif ejder asanın falan yeni cıktıgı zamanlarda oynuyordum en son :?

• Jaqenhghar
  • QcasTRo
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

Öncelikle hoş geldin. Tılsım sunucusu eskisine nazaran gözdeliğini ve aktifliğini yitirse bile elbette hala oynayan ve yardımlaşmayı seven insanlar var. :) Mühim olan iyi bir lonca ve arkadaş çevresi edinmektedir, maden, materyal, eşya vesaire zamanla gayretlerin sonucu elde edebileceğin şeyler. Bugün hangi sunucuya gidersen git düşük hasarla bir yere alınman çok zordur zira oyunun oynanış sistemi bir hayli değişti. Bunun için sana tavsiyem, iyi bir arkadaş grubu ve lonca edinmendir. Sevgilerimle. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Erdemxxx1
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

BilgeTonyukuk yazdı:Öncelikle hoş geldin. Tılsım sunucusu eskisine nazaran gözdeliğini ve aktifliğini yitirse bile elbette hala oynayan ve yardımlaşmayı seven insanlar var. :) Mühim olan iyi bir lonca ve arkadaş çevresi edinmektedir, maden, materyal, eşya vesaire zamanla gayretlerin sonucu elde edebileceğin şeyler. Bugün hangi sunucuya gidersen git düşük hasarla bir yere alınman çok zordur zira oyunun oynanış sistemi bir hayli değişti. Bunun için sana tavsiyem, iyi bir arkadaş grubu ve lonca edinmendir. Sevgilerimle. :)
İhsan abi yaptığın yorum için çok teşekkürler ben seni oyunun 39 level olduğu zamanlardan hatırlıyorum BilgeTonyukuk adlı büyücü hesabın vardı GUNES Flaket ALPARSLAN abinin olduğu zamanlardan bu yüzden yaptığın yorum ekstra bi mutluluk verdi bana :D benimde demek istediğimi çok iyi özetlemişsin şuan düşük hasarım ve 3 yıl aradan sonra oyunda tanıdığımda kalmamıştır büyük ihtimal :? lonca bulmak falan sıkıntı olacakmı benim için kafamdaki asıl soru bu aslında :geek: oyunda hala yardımlaşmayı seven insanlar olduğu sürece bu oyun oynanacağına inanıyorum ben ki asıl amacın yardımlaşmadan çıkarak çıkar ve kendini tatmin etme olayına dönüşürse ki dönüştümü bilemiyorum oyunun tadı kalmaz diye düşünüyorum.saygılarımla :P

• Jaqenhghar
  • QcasTRo
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Kişisel menfaatlerini ön planda tutan insanlar yaşamın her döneminde olduğu gibi elbette yine varlıklarını devam ettirmektedirler. Ama her şeye inat, hala insani değerlere ehemmiyet veren kişiler varlıklarını sürdürmektedirler. Hele bir geri dön, elbette sıcak bir dost ortamı oluşturursun zamanla, bunu çok dert etme. :)
Resim
HaltercyHalil
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Lonca: sus

Mesaj gönderen HaltercyHalil »

beyler tılsımda saat nasıl kavgalar falan var mı? Biri cevap verebilirse sevinirim yada hep dolumu bi bilgisaat hakkinda
Kullanıcı avatarı
Erdemxxx1
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

İhsan abi sen oyuna devam ediyor musun peki :?: bir de başlayacaksam hangi serveri önerirsin bu grup bölgelerinin falan en aktif olduğu server hangisidir yani item yapmanın daha kolay olduğu bi sunucu varmıdır şuanlık oyunda :geek:

• Jaqenhghar
  • QcasTRo
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Evet hala devam ediyorum, forumda gördüğüm kadarıyla Beyaz Köşk ve Eminönü sunucuları Tılsım'a nazaran biraz daha aktif gibi. Ufak bir ön araştırma ve oradaki oyuncuların fikirlerini aldıktan sonra kararını verirsin. :)
HaltercyHalil yazdı:beyler tılsımda saat nasıl kavgalar falan var mı? Biri cevap verebilirse sevinirim yada hep dolumu bi bilgisaat hakkinda
Büyük Hol'de çok takılmasam da, saat için pek fazla kavga olduğunu görmedim. Dilersen daha fazla bilgiye sahip birisine sor yine de. Saat ise genelde doludur Arz'lar tarafından. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Erdemxxx1
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Arkadaşlar herşey için teşekkürler ihsan abi sanada ayrıca teşekkür ederim bugün oyuna tam anlamıyla başladım fakat büyücü charıma erişemedim galiba silmişim çarı bırakırken :? her neyse 1 levelden başladım tılsıma fakat hiç oyuncu yoktu oyunda eminönünde sadece 1 kişiye rastladım :( dolayısıyla hazır yenide başlamışken beyaz köşk sunucusunda oyuna başladım daha aktif olduğu için. herkese iyi oyunlar hayırlı forumlar dilerim.

• Jaqenhghar
  • QcasTRo