Aşkımınselasına gelsın bu fotolarda

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Elite

Aşkımınselasına gelsın bu fotolarda

Mesaj gönderen acarrr »

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Ilk vs de 5 el 0 tılsım de tılsım tak 4.1 olurken foto ıste fotoları atma hıle yap tekrarlanınca 5.2 kesil bana 0 tılsımda :) üstelik reeldekı arkadaşı sefa öztürk hakemdı hakem gozundekı fotolarıda attım çantamdakılerıde ekranda paylaştım bunada al itiraz et ADUKET ı devırdım dıye sen anca benı hıle yaparak kesersın buda sana ders olsun 8-)
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
Seker60
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gündüz Ve Gece

Re: Aşkımınselasına gelsın bu fotolarda

Mesaj gönderen Seker60 »

işde o hile dieldi kardesim adamın bılegıydı o senn mallgındı giddin yenıldın skypede agladın
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen acarrr »

Seker60 yazdı:işde o hile dieldi kardesim adamın bılegıydı o senn mallgındı giddin yenıldın skypede agladın
madem malım bılgısızım nasıl 5.2 kesıldı sımdı :?: her türlü kesiyomuş buda ona rövanş olsun hatta ders ;) her kuşun etı yenmez Realdekı arkadası bana hakemlık ettımı sefa ettı kefıl oldumu oldu ekranıma bakdımı bakdı tılsımlarıma kadar onu geçdım loncamdakı adam hakemlık ettı oda foto aldı bende aldım loncadasımın cekdıgı fotoları bıle gördü sefa bende cantamdakı 0 tılsım var dıe telefon dan cekdım onuda attım onuda gördü sefa bence boşa hıc laga luga yapma ıstedıgınde gelsın bı 5.2 daha keseyım :)
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen acarrr »

Adukettt hasan arkadasımız cekdıgı skor fotoları hakem fotosu ıdı artı sefanın ılk gördüğü foto. Bunuda bılıyorsunuz print Screen Ile cekdıgınız görüntülerle oynuyabılıyorlar oyun ekranı ıle görüntüsü aynı diye programlar vasıtasıyla. vs sonu 5.2 Aşkımınselasını kestikden sonra cantamın fotosunu istedi sefa ekran paylaştım skypede gösterdım ama bunu prınt ıle cekmedım telefonumla cekdım bunuda buraya koyayım değiştirmenız imkansız gibi bir şey :)
Resim
Resim
http://i.hizliresim.com/AYMkrq.jpg
Resim
Resim

sefa yani Aşkımınselası'nın realdekı arkadaşı aynı kafede oynuyan dostu benim hakemım ve şahidim olmuştu hem ekran açdım hem bu fotoları cekdım attım.

Ve şunuda belirteyim ki ben tılsımda kimse kadar eski değilim topu topu 5 ay anca olmuştur geleli. Ama yeri gelelım vsde tılsımsız deyıp tılsım takarsan 1.0 1.1 ın fotolarını atmazsan işin ucunda dolap çevirirsen böyle vs tekrarlanır ekran paylasarak atılır ve 5.2 yenilirsin istediğin zaman istediğin yerde tekrar 0 tılsım ekran paylasarak skypede atabılırm senın ıle TÜM TOKAT REŞADİYE de onun oyununda yandaşlık eden kişiler içinde geçerli bu teklıfım. 8-)
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
CaFFeiN55
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen CaFFeiN55 »

xSwiNDLeRx genel etkileşime yorum yazdım ama yetkililer kaldırmış :) :) . Gördüğüm en iyi büyücülerdensin köşkde ki gibi sıkıntısı olup kesemeyip iftira atanlarıda varsa tılsımın boş sunucu sanırım orasıda :) . Tekrarlıyalım demişsin adama kabul etmiş. Rakibinin reel'de ki ikv oynayan arkadaşını kendine hakem kefil etmişsin ona skype de ekran paylaşarak vs atmışsın hic bir büyücü skypede ekran paylaşarak vs atamaz demiyeyim de atan çok nadir çıkar. Bu arada tebrik ederim tekrar 5.2 güzel bir skor elde etmişsin.

Yazmadan geçmeyeyim özel mesajdan köşkde ki nickimi hatırlamassan burdada senin ilk sunucunda ki Yani meranda ki nickimi verim :) XxxIKINGXIxxX 8-)
Kullanıcı avatarı
LEPRECHAUN
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Deva

Mesaj gönderen LEPRECHAUN »

acarrr yazdı:Adukettt hasan arkadasımız cekdıgı skor fotoları hakem fotosu ıdı artı sefanın ılk gördüğü foto. Bunuda bılıyorsunuz print Screen Ile cekdıgınız görüntülerle oynuyabılıyorlar oyun ekranı ıle görüntüsü aynı diye programlar vasıtasıyla. vs sonu 5.2 Aşkımınselasını kestikden sonra cantamın fotosunu istedi sefa ekran paylaştım skypede gösterdım ama bunu prınt ıle cekmedım telefonumla cekdım bunuda buraya koyayım değiştirmenız imkansız gibi bir şey :)
Resim
Resim
Resim
Resim

sefa yani Aşkımınselası'nın realdekı arkadaşı aynı kafede oynuyan dostu benim hakemım ve şahidim olmuştu hem ekran açdım hem bu fotoları cekdım attım.

Ve şunuda belirteyim ki ben tılsımda kimse kadar eski değilim topu topu 5 ay anca olmuştur geleli. Ama yeri gelelım vsde tılsımsız deyıp tılsım takarsan 1.0 1.1 ın fotolarını atmazsan işin ucunda dolap çevirirsen böyle vs tekrarlanır ekran paylasarak atılır ve 5.2 yenilirsin istediğin zaman istediğin yerde tekrar 0 tılsım ekran paylasarak skypede atabılırm senın ıle TÜM TOKAT REŞADİYE de onun oyununda yandaşlık eden kişiler içinde geçerli bu teklıfım. 8-)
Bu bünyamini adam yerine koymayın karaktersizdir kendisinde 0 3 yaş seviyesinde zeka var.
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen acarrr »

LEPRECHAUN yazdı:
acarrr yazdı:Adukettt hasan arkadasımız cekdıgı skor fotoları hakem fotosu ıdı artı sefanın ılk gördüğü foto. Bunuda bılıyorsunuz print Screen Ile cekdıgınız görüntülerle oynuyabılıyorlar oyun ekranı ıle görüntüsü aynı diye programlar vasıtasıyla. vs sonu 5.2 Aşkımınselasını kestikden sonra cantamın fotosunu istedi sefa ekran paylaştım skypede gösterdım ama bunu prınt ıle cekmedım telefonumla cekdım bunuda buraya koyayım değiştirmenız imkansız gibi bir şey :)
Resim
Resim
Resim
Resim

Bu bünyamini adam yerine koymayın karaktersizdir kendisinde 0 3 yaş seviyesinde zeka var.
Adam yerine koyacak insana ihtiyacım yok şükürler olsun :) . Yanımda beraber Meran'da yıllardır oynadığımız beraber vs attığım Hasan Berk Ahmet yetiyor yani loncam :) . Sana acı vermişsim demek ki zamanında seni adam yerine koymadığım için şuan burada ağlıyorsun. Ağlamanda senin seviyeni belli ediyor :) . Hiç boşuna konuyu tartışmaya yönlendirecek yorumlar yapıp durma konunun kaldırılması için :)
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee