ADUKET FİRARDA!

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Seker60
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gündüz Ve Gece

ADUKET FİRARDA!

Mesaj gönderen Seker60 »

Resim Resim

Resim
Resim

Resim Resim

Resim Resim

Resim Resim

Resim Resim

HER ŞEY ORTADA ! M1 BB 3 HİÇ BİR TILSIMIMIZ OLMAKSIZIN 5-1 YENDİK . 49 WS siydi.
Kendine çok güvenen ADUKET ' in namı yerlerde.
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Elite

Re: ADUKET FİRARDA!

Mesaj gönderen acarrr »

1.ci elde mıktar ve skor yazmıştık onlar nerede :)
bu fotoyada bı bakıver ıstersen :)

Resim

4.elde yenıyorum dıye 100m 5 el dıyosun kafana göre neden başlamadan 100m sıne atılan vs demıyosun 1.0 100msıne atılan vs dıye :D :D
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
Kullanıcı avatarı
musto2013
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: DostKervanı&AmacımızNeşe
İletişim:

Mesaj gönderen musto2013 »

Geçmiş Olsun Bünyamin
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen acarrr »

viewtopic.php?f=31&t=125688 Aşkımın selasıda FİRARDA Çakma markacı gıyınen arkadasa ders olsun cantamın fotolarınıda sefa YAVSHAK a attım ekran paylastım hatta skypede attım ws yı atarken sefada vardı realdekı arkadası :D
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
CaFFeiN55
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen CaFFeiN55 »

acarrr yazdı:1.ci elde mıktar ve skor yazmıştık onlar nerede :)

Resim

4.elde yenıyorum dıye 100m 5 el dıyosun kafana göre neden başlamadan 100m sıne atılan vs demıyosun 1.0 100msıne atılan vs dıye :D :D
Bu printteki özel konusmalarda gecen muhabbete yıkıldım :) pantolon taktı ADUKET diye m1 giymiş :) Aşkımınselası senin kafa iyiymiş be hocam )) adama baslarken kaç el kaç m sine diye belirttiğin print yok ) 4 1 ken kendi kafana göre miktar yapmışsın. Ha bir de prinlerle oynamak çok zor degildir önceden her hangi bir printte çantanı çektiğin tılsımsız görüntü olur ws atarken adamla cantanı acmaz çekersin sonra o çantayı kopyalarsın resime madem ADUKET Çok kendine güveniyor vs tekrarlanınca neden kesemedin
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen acarrr »

CaFFeiN55 yazdı:
acarrr yazdı:1.ci elde mıktar ve skor yazmıştık onlar nerede :)

Resim

Bu printteki özel konusmalarda gecen muhabbete yıkıldım :) pantolon taktı ADUKET diye m1 giymiş :) Aşkımınselası senin kafa iyiymiş be hocam )) adama baslarken kaç el kaç m sine diye belirttiğin print yok ) 4 1 ken kendi kafana göre miktar yapmışsın. Ha bir de prinlerle oynamak çok zor degildir önceden her hangi bir printte çantanı çektiğin tılsımsız görüntü olur ws atarken adamla cantanı acmaz çekersin sonra o çantayı kopyalarsın resime madem ADUKET Çok kendine güveniyor vs tekrarlanınca neden kesemedin
hahaha tamda benim mantığımda konuşmuşsun kardeşim. Program ıle cantasız cekılen bır prınte boş tılsımsız onceden cekılen cantanın yapıştırılması cokda zor bır şey degıl yanı . Ws yı tekrar attık hıle yapmadan varmısn dedim varım dedi 5.2 yenıldı garıbım. Realdekı arkadasına ekran acarak vs attım skypede hatta oda yetmedı prıntlerle oynamıssın dıye palavra konuşulmasın diye ekranımı telefonum ile çektım koydum oraya klandan bölgeden vs atcak buycu aradıklarında bana ulaşmaları yeter susturulma cezam var tabı her kuşun etı yenmez dıyeyım bu ve bunun gıbı arkadaslara 8-)
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen acarrr »

''HER ŞEY ORTADA ! M1 BB 3 HİÇ BİR TILSIMIMIZ OLMAKSIZIN 5-1 YENDİK . 49 WS siydi.''
Kendine çok güvenen ADUKET ' in namı yerlerde. diyen ve bu konuyu açan arkadaşada hala diyorum burda bile :) Ben oyunda yokken klandan 0 tılsım parasına vs atcak büyücü arama boşuna benm karakterlerım susturulmalı olabılır skypemı reelden oynayan arkadaslarından alabılırsın istedigin zaman istedigin yerde her türlü vs atarım seninle hilesiz diyosun ya bide hala gülüyorum ws sonunda ekranını açdıgında fazladan foto gösterdin yanlışlıkla çantan doluydu 5 foto yerıne 7 foto gosterdın :) tekrarladık 5.2 kaybettin

Resim Sevmekyürekister nıcklı çardan ben eren ıbo cenazede yok 2 3 gun sonra dıyodun ben bugun 20.00 da bıle vs teklıfı ettıgımde :D :D Sonra Sefa arkadasın geldı Backworld ıboo dedı ordan cakdım ben davayı bak bu resmıde ıncelersen sefa ıle ws esnasında skypeye gırıp ekran paylaşmıştım gördüğünüde kendi arkadasın dili ile diyor :)

Not:HER ŞEY ORTADA ! M1 BB 3 HİÇ BİR TILSIMIMIZ OLMAKSIZIN 5-1 YENDİK büyücü vs'sinde BB 3 takmadık diyen bir büyücümü benı kesıp namımı yerlere devırcek ? buyu buyu vssınde m1 ın yanına major olarak bozma 3 tılsımı dusunen adamdan ne hayır gelırse artık :D bozma 3 un sadece etkılerı bozdugunu bıle bılmıyosun ha sımdı sen dersın bb 3 olmadan fızıkde bozamam :D :D :D :D :D
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee