TILSIM SUNUCUSUNDA 3'ü 1 ARADA

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Re: TILSIM SUNUCUSUNDA 3'ü 1 ARADA

Mesaj gönderen SeRRuh »

theanstar yazdı: 09 Şub 2019 20:24 Nerdesiniz arkadaşlar gözüm sizi arıyor. Me Ran Aslanları olarak lodos sancakta tam takır aktifiz.
Video ister misin çocuk adam >:)
Er meydanı ister misin çocuk adam diye okudum. Göz yanılmasıymış.
Kullanıcı avatarı
theanstar
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen theanstar »

SeRRuh yazdı: 10 Şub 2019 17:22
theanstar yazdı: 09 Şub 2019 20:24 Nerdesiniz arkadaşlar gözüm sizi arıyor. Me Ran Aslanları olarak lodos sancakta tam takır aktifiz.
Meydanlarda haliniz içler acısı zaten. Yeri gelir onu da atarız merak etmeyin. Ama bir baltaya sap olamamışsınız, em teklif ediyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

theanstar yazdı: 10 Şub 2019 23:15
Meydanlarda haliniz içler acısı zaten. Yeri gelir onu da atarız merak etmeyin. Ama bir baltaya sap olamamışsınız, em teklif ediyorsunuz.
Sap olmaya niyetimiz yok gülüm. Siz nereye sap oluyorsanız olabilirsiniz. Er meydanı da savaş, er meydanı da meydan. Yeri gelir gelmez bilmem de seni o gruba bile almayacaklarını varsayarsak er meydanı konusunu hiç konuşmayalım bence :) Gerçi meran aslanları ile atılan bir er meydanı videosu görmüştüm sanırım. İyisiniz hll spr.
Kullanıcı avatarı
theanstar
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen theanstar »

Nedenben yazdı: 10 Şub 2019 13:58
theanstar yazdı: 09 Şub 2019 15:28
Nedenben yazdı: 09 Şub 2019 14:06
theanstar yazdı: 09 Şub 2019 12:44 Me Ran Aslanları olarak girdiğimizde de kaçacak yer arıyorsunuz. Bunu da yazsaydın. B-)
meran aslanlarınıda emde tokatladımızdan haberınız yok galıba :grinning:

https://www.youtube.com/watch?v=NSgihCxX1mY
Orda Me Ran Aslanları yazıyor da ben mi görmüyorum?
kılıt tası loncası kım ??
Aylar öncesine ait bir videoyu yeniymiş gibi insanlara lanse etmeye çalışıyorsunuz ya, gerçekten yazık... Kaldı ki o video da Kilit Taşı loncasından iki kişi bulunuyor. Bunu loncaya değil de kişiye ithafen yorum olarak yapabilirsiniz. Hem Şimdi ki ortağınız TDY loncasından da birini gördüm sanırım, hayırdır onu da dile getirsene :relieved:
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

SeRRuh yazdı: 11 Şub 2019 00:07
Sap olmaya niyetimiz yok gülüm. Siz nereye sap oluyorsanız olabilirsiniz. Er meydanı da savaş, er meydanı da meydan. Yeri gelir gelmez bilmem de seni o gruba bile almayacaklarını varsayarsak er meydanı konusunu hiç konuşmayalım bence :) Gerçi meran aslanları ile atılan bir er meydanı videosu görmüştüm sanırım. İyisiniz hll spr.
Yazık ya bunlara bazen akıl versin diye dua da ediyorum ama nafile içlerindeki adamlar arasında ufak kıvılcım çıksa bir birlerinin ailelerine küfür edecekler :) :) kısa gösteriş videosu boş sancağı basış ve kapanış bir de Murat üstadın kanalındaki asaletli videoya bak :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Tılsım
Lonca: HUN
İletişim:

Mesaj gönderen Nedenben »

theanstar yazdı: 11 Şub 2019 00:19
Nedenben yazdı: 10 Şub 2019 13:58
theanstar yazdı: 09 Şub 2019 15:28
Nedenben yazdı: 09 Şub 2019 14:06
theanstar yazdı: 09 Şub 2019 12:44 Me Ran Aslanları olarak girdiğimizde de kaçacak yer arıyorsunuz. Bunu da yazsaydın. B-)
meran aslanlarınıda emde tokatladımızdan haberınız yok galıba :grinning:

https://www.youtube.com/watch?v=NSgihCxX1mY
Orda Me Ran Aslanları yazıyor da ben mi görmüyorum?
kılıt tası loncası kım ??
Aylar öncesine ait bir videoyu yeniymiş gibi insanlara lanse etmeye çalışıyorsunuz ya, gerçekten yazık... Kaldı ki o video da Kilit Taşı loncasından iki kişi bulunuyor. Bunu loncaya değil de kişiye ithafen yorum olarak yapabilirsiniz. Hem Şimdi ki ortağınız TDY loncasından da birini gördüm sanırım, hayırdır onu da dile getirsene :relieved:
evet aylar oncesıne bır em dı dogru 2 kılıt tası vardı oda dogru orada turkteam harıcı olanlar sızın yanınızda savasıyor buda dogru . madem oyle sıze burdan em teklıf edıyoruz yenısınıde burdan paylasalım kabul edıyorsanız ??
Resim
DevletBeyI
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: B E Y & H U N

Mesaj gönderen DevletBeyI »

Bu kadar kendinize güveniyorsunuz da neden er meydanından kaçıyorsunuz? :thinking_face:
#DevletBey diyeceksiniz..

HunxDEVLET
ıDEVLETBEYı
dıstuRbed
galoo
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen galoo »

Adamlar ordusu buradaaa tılsımda her gün, Kurt ve yandaşlarına şamaaarrrrr
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Merhabalar;

Konu amacının dışına çıktığı için kilitlenmiştir. Devamı niteliğinde açılan konu/lar bilgi verilmeksizin silinebileceği gibi ilgili hesaplara da moderasyon uygulanabileceğini bir kez daha hatırlatırız.

Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli