Neden Savaşıyoruz ( CEVAP )

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Mesajlar: 1561
Kayıt: 04 Ara 2009 21:09
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kurt

Neden Savaşıyoruz ( CEVAP )

Mesaj gönderen kurtreis » 11 Eki 2018 22:11

Merhaba.
Bladem Ali'ni arkadaşımızın ihtiyaç duyulduğuna inandığı bir konuda açıklama yapma gereği duymuş. Bence de gerçekten böyle bir konuya ihtiyaç vardı bu düşüncesinden dolayı kendisine teşekkür ederim. Ayrıca Konuyu açıp Yorumu yazıp Kilitlenmesine sebep olarak Cevap verme olasılığını kaldırma girişiminide '' Basit '' Buluyorum ve kınıyorum.


Olayların Miladı olarak başlıyalım DÜRTER'e gün verilmesi konusu olayların Miladı sayılabilir. DÜRTER Loncasını güçlendirip sıra almak yerine ya bana sıra verirsiniz yada Boss kaçırır emeğinizi çalarım gibi ithamlarla Sıra Talebinde bulundu bir adamla uğraşmayalım olan savaşlar da bitmişken Sunucuda Huzur ortamını sağlayalım bununda olsun bir günü dedik ve Ali nin de dediği gibi sırasını verdik sadece Kemal karşı çıkmıştı sıra verilmesine bu konuyu Ali belirtmemiş ben belirteyim. Kurmuş olduğumuz sistem de çoğunluğun oyu ile karar alındığı için DÜRTER'e gün verildi. Bir kaç hafta bu süreç devam etti manipülasyonlar ile ama Bu durum 2 olayı ortaya çıkardı.

1. Hakir sırasının 1 kişiye veilmiş olmasını gören bir çok kişi bende sıra istiyırum vermesseniz bende Boss kaçırırım gibi durumlar ortaya çıktı. Bunun önüne bi an evvel geçilmez ise bir çok Dürter gibi emek hırsızı peyda olucaktı bundan bu konu ile alakalı harekete geçme kararı aldık. Düşüncemiz şuydu DÜRTER'in sırası silinecek mevcutta bulunan Dürter'in 4 charını da 4 ayrı lonca kendi gününde götürecek. ve Dürter loncasını toparlayıp yalnız Hakir kesebilicek hale gelince Sırası tekrar verilicekti. Son derece Makul bir durumdu 80 100 kişilik loncalar haftada 1 gün bu Boss tan faydalanırken bu şahıs 4 gün faydalanabilicekti. Ama Kabul etmedi benim sıramı silerseniz kimseye Hakir kestirmem Boss kaçırırım tehditleri çıktı ortaya. Elbette biz bu Tehdide göz yummadık ve Sildik sırasını.

2. Husus ise asıl olayın Assasin Loncasına dönmesinin nedeni. DÜRTER'in sırasında her hafta demir baş olarak Assasin Loncası bulunuyordu ve 1 grup sabit kalıyor gerisi dönüşümlü gidenler değiştiriyordu öyle bir durum zuhur etmişti. Şimdi Ali burada ben gelen herkese yerimi devretmeye hazırdım diyecektir ama o zaman ki sistem de bunu talep edecek lonca pek yoktu karşılıklı bi saygı hoş görü ortamı oluştuğundan sen buradasın çık ben keseceğim diyecekte yoktu. Ama Assasin bu durumu lehine kullanmaktan geri durmadı.
İşin benim nezdimde ki kilit noktası da şudur aslında DÜRTER sıra istediği zaman ben kendim Bladem ( Ali ) ye bu adam senin loncan da seninle kesim yapsın teklifime. Bu adam Lodos charıyla zaten bizimle kesim yapıyor Arz charlarına kesim yapabilmek istiyor şeklinde cevap verdi. İşin İnsanı kızdıran tarafı ise şudur ki Assasin Loncası o dönem 1 grup çıkartabiliyordu ve 2. Grubu biz Arz lardan destek alarak kesiyordu, yani samimi olsa zaten kendi gününde bizden değil DÜRTER e grup kurdurur hem kendş eksiğini giderir hemde bu sıkıntıyı çözebilirken kabul etmedi. Amaç aç gözlülüktü zannımca. Dürter'in sırasının silineceğini bizden öğrenince Loncasından çıkarttı Sırası silinirken DÜRTERi Loncasından çıkartarak yapacağı Sanal Emek Hırsızlığında kendini masum göstermeye çalıştı ve ne ironik ki Savaş başlar başlamaz DÜRTER tekrar ASSASİN loncasında ki yerine döndü. Gerekçe ise bize inat olduğuymuş...


Toplantı olduğu gün MİZAN'ın elektriği yoktu oyuna giremiyordu Toplantı sonrası herkes gibi bende Loncama gelişmeler hakkında bildiri de bulundum. MİZAN da duruma kızıp DÜRTERİ aramış ve hakaret etmiş ama siz insanların kafasını karıştırabilmek için bunu farklı lanse edebilme çabası içindesiniz.
Kemal Dürter ile konuştuğu zamanda ne konuştuğunu hepimiz çok iyi biliyoruz DÜRTER senin Boss unu kaçırtmayacam git kes dedi oda ben önemli değil kimsenin kaçırmayacaksın dedi seninde çok iyi bildiğin gibi şimdi bunuda bilerek farklı lanse etmeye çalışman yine senin ayıbın.

DÜRTER'e destek olmadım yorumlarını samimi bulmuyorum sen zaten Asi Nefes'i ifşa edeceğim diye çektiğin video kaydında yalan söylediğini kendin ifşa ettin. Video yu tekrar koyucam dedin onuda yine koymadın. ve sen o güne kadar ben bu adamla konuşmuyorum diyordun ses kaydını sen gönderip kendini kaza ile ifşa edince bu açığını kapatabilmek için ses te hep konuşuyorduk dedin.

Ben ve kadrom hiç bir zaman Boss kaçırmadık diyorsun amaEmin ve Canberk'in olaylarını hatırlatmama gerek yok sanırım. Onun dışıdna zaten Dürter'in KP Charlarına girdiğinizi kendisi söylemişti Kaçırmıyordular Boss siz kaçırıyorsunuz dediniz diye artık kaçırıyorlar dedi. Ama inkar kolay bir yol edersiniz ses kaydı gelir sonrada atarsınız loncadan bizimle alakası yok dersiniz Yapmadığın iş değil Ali...

Daha Kurt ve TürkTeam Loncası savaşa girmeden DÜRTER Klandan sunucuyu daha da karıştırmak için hadsizce atıp tutuyordu bunlara destek veren olursa kötü olur ( Yani Boss'unu kaçırtırım demek istiyor acizlerin tehdidi ) Ben ona gereken cevabı verdiğimde sen özelime yazdın Murat bizimle bi alakası yok dedin. Dedim ki doğrudur Ali ama bu adam en çok sana yakın bu böyle devam ederse herkesi senin karşına geçirir dedim ve öyle de oldu zaten.

*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...

Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Mesajlar: 1561
Kayıt: 04 Ara 2009 21:09
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kurt

Re: Neden Savaşıyoruz ( CEVAP )

Mesaj gönderen kurtreis » 11 Eki 2018 22:32

Bladem Ali. Evet Sanal Terörizm ile savaştığımızı bir çok kez dile getirdim. Ama seninde çok iyi bildiğin gibi ben burada Vatan Hainliğinden bahsetmedim Kimin Kalbinde ne aşkı var bilemem bilmediğim bir konuda da kimseyi etiket etmem. Sanal Terörizmden kastın legal yöntemler ile hedeflerine ulaşamayıp illegal yöntemler ile bunu yapmaya çalışılmasıdır Boss kaçırmak gibi. Buranın oyun Platformu olduğunu unutmadan konuşmak lazım ve burada oyunu Siyasallaştırmakta ancak acizlerin işidir. Mesela Loncam daki Kürt asıllı kardeşlerimi ze başka charlardan yazarak benim ahbabımmış gibi kendinizi tanıtıyorsunuz sonra da Ben Murata dedim bunları alma loncaya diye ötekileştirerek Kürt asıllı kardeşlerimizin Loncadan ayrılmasını sağlamaya çalışıyorsunuz bu iki yüzlülük te size yakışan bir durum değil sen yada çevren deki başka biri bunu yapan kim olduğunun bi önemi yok kim ise Allah cezasını versin. Ama karılık görmeyeceğini anlamanız bakımından ders olmuştur sizlere.

Yine Tekrar edeyim Ben Sanal Terörizm den bahsederek Boss kaçırılmasından gayri resmi oalrak isteklerini yaptırmaya çalışılmasından bahsediyordum. Sizin de bunu çok iyi bildiğinizi düşünüyorum. Ama 1 kişinin bile aklını karıştırabiliriz düşüncesi ile yazmışsın...Benim TR AKINCILAR Başkanına Kemali istediğim gibi kullandığım gibi şeyleri söylediğimi yazmışsın oda buradaki birliği bölmek için yapmaya çalıştığınız bambaşka bir fitneden başka birşey değil. TR AKINCILAR Başkanına ben Assasin ile olan savaşa girmeyin dedim sizinle alakası yok bu savaşın Kendisi Ben TürkTeam ile savaşıyorum dedi. TürkTeam ile sorununuz ne ise Er Meydanında çözün bu savaşa yansıtmayın dedim Hakemliğinizi yaparım eksik iksirinizde varsa ben veririm TürkTeam ile olan olayı bitirirsiniz dedim. Dinlemedi biz onları keseceğiz ya onlar gidecek ya biz dedi. Size saldırmayız dedi ama olmadı daha ilk savaşta bizi hedef aldılar ve şimdi hedefe koydular kendilerini. Bir oyun platformunda kimse kimsenin maşası olmaz ki gerçek hayatta kendini kullandırmaz insanlar basit bir oyunda mı kullandıracak. İnsanları birbirine düşman ederek savaş kazanmaya çalışıyorsunuz. TürkTeamXXDragon u loncadan atmasını istediğimde atar Kemal o şahıs Sunucuya ilk geldiğinenn beri ne kadar aşşağılık biri olduğunu gösterdi zaten böyle birini at dersek atar. Bizim içimizde de öyle biri olursa Kemal at derse atarız ne onun bizi dinlemesi onu bizim maşamız yapar ne bizim onu dinlememiz bizi onun maşası yapar. O sizin Fitnenizden başka birşey değil.


Char ismi değiştirip Lonca mensuplarıma o charlardan alınmış yazışma prşntleri ile beni kp charı ile tehdit eder gibi göstermeye çalışıyorsunuz.

Savaşıyoruz daha ilk dakikadan kendinizi son derece aşşağı bir seviyede ifade etmeye başlıyorsunuz. Oyun bu Savaşa girmişiz kesersin kesilirsin. Ama Hakaret nedir bu kadar mı düştünüz. Beni Savaşta kesiyorsunzu o övdüğün Kemik Kadron charımın üstünde otur kalk ediyor işte sizin özetiniz o resimde saklı gerisi maskeden başka birşey değil. Ben üzülüyorumda içinizde samimi olan bir kaç kişi var onlara üzülüyürum sizin kirli hesaplarınız yüzünden onlarla da savaşmak zorunda kalıyoruz.

Savaşta huyumdur kestikçe Kurt Pençesi yansıtmak savaşın başında yPençe Yansıtmak içimden gelmiyordu durumdan memnun olmadığımdan sizinle düşman olmak istemediğimden. Her fırsatta üslübunca iletişime geçtim Özellikle kestiğimiz zamanlar efendilikle yazdım ki konuyu saptırmayın diye. Ne rencide ettim ve ezecek laf ettim ama sen daha en başındabütün bilinç altında ki hasati döktün ortaya meğer bana karşı ne kadar da doluymuşsun keşke derdini gelip anlatsaydın zamanında da çözüm bulsaydık içinde kalmış hasta etmiş seni...
*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...

Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Mesajlar: 1561
Kayıt: 04 Ara 2009 21:09
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kurt

Re: Neden Savaşıyoruz ( CEVAP )

Mesaj gönderen kurtreis » 11 Eki 2018 22:45

Hani diyorsun ya TürkTeam Loncası bilmem nerede küfretti bilmem nerede Boss kaçırttı sende bunları koruyorsun diye. Seninde içinde bulunduğun Karar Sistemimiz de Bir Karar almıştık Hatırlarsan Oluşumuza bağlı herhangi bir lonca tehdit edilirse Sunucu dışından Hep birlikte buna karşılık vereceğiz dedik. Ve ben ve Sercan öyle kolay değil arada Küfür Emek hırsızlığı olursa biz olmayız demiştik sen bunu bile söyleme gereği duymadan Ben destek veririm demiştin. Biz TILSIM Olarak sözümüzü tutuyoruz. Ama sen sıf kıstırdığın kuyruğunu kurtarabilmek için bırak sözünü tutmayı sözünü yuttun bide aksine geçip sunucuyu tehdit edenlerle işbirliği yapacak kadar da alçaldın. Hani yaptığın hatalardan Boss kaçırma mı ( yAPTIN YAPMADIN BİLMEM ) vicdanın bilir Yada İbrahim yani Dürter e destek olmak mı bunlar hepsi aşılacak şeylerdi ama bu Sunucuya karşı giriştiğin ittifaklar affedilir şeyler değil. En fazla kaybederdin ulan daha ne olurdu biri gelip kafana silah mı dayayacaktı oyun bu ama bi insanın haysiyetinden daha mı önemliydi ki nerede Tılsıma yada içinde birine düşman var ise onun eteğini öptün bu kadar düşmemeliydin on yıldır tanıdığım Bladem bu değildi benim için hayal kırıklığı oldun. Ben seni düşman olarak görmek istemezdim. Bu hale düşmeni hiç istemezdim. Sen bilmessin ÇılgınRahmetli siz Lodos Sancakta kesilirken ( Kuduste ki Filistinliler gibi olduk demesi benim ağruma gitmişti bu adamlar Tılsımın üvey evladı değil diye. Ne olursa olsun bu işlere girmeyecektin. Şimdi sıkıştığın bu dar boğazdan kurtulmak için başkalarının peşinde koşmaktan vaz geç Sana destek vermek isteyenlerde Batıla destek verirlerse bu Alçaklığa destek verirlerse bu savaşın burada TILSIM da kalmayacağını bilmeleri gerekir. Biz sadece TILSIM daki huzurun tesis edilmesi için gayret içindeyiz ama TILSIM'ın huzur bulmayacağı bir İKV de hiç bir yer huzur bulmamalı..!
*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...

Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Mesajlar: 1561
Kayıt: 04 Ara 2009 21:09
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kurt

Re: Neden Savaşıyoruz ( CEVAP )

Mesaj gönderen kurtreis » 11 Eki 2018 22:49

Konuya cevap yazacak arkadaşlar konuyu tartışma Platformu haline getirmeden üslübunca YORUMLARINI YAZMALARINI RİCA EDİYORUM. Konu kapanmasın ki herkes aklında ki soru işaretlerini giderebilsin.
*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...

blade6363
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Mesajlar: 14
Kayıt: 12 Tem 2012 05:08
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: Neden Savaşıyoruz ( CEVAP )

Mesaj gönderen blade6363 » 11 Eki 2018 23:54

gündüz aktif sayisi 1 grup lonca olan tek grup benimdi oda benim ekibim talep etti diye gidiyorduk. ben sürekli arzlardan destek almıyordum 2 grubum vardı sadece aynı anda oyuna giremiyorlardı yeri geldi 2 grupta kestim hakiri. bir diger konu şu ben kimsenin elini eteğini hiç bir zaman öpmedim. hiç bir zaman da dürterle konuşmuyorum demedim bu konuda yalan söylemek yakışmıyor ben hep dc sunucumda sürekli sohbet ediyorum dedim dürteri hiç bir zaman dcden atmadım. karaköy geldiginde ben ilk 5 defa hakiri kestim 3 farklı loncayla sonra gitmedim hakire. o kadar hakire gitmemin amacı da kaybettigim zamanı telafi etmekti. kaldı ki bn dürterin günü kullanmadım lodos klanından asi nefes gelip talepte bulundugunda çekip gitik bey loncası geldiginde cekip gittik hep sabit kalmadı bir lonca gelip talepte bulunmadıysa bu benim suçum degildi.

ben o adamı loncaya garez olsun diye aldım benim loncamın daimi üyesi diye almadım. kaldı ki madem her lonca dürteri götürüp hakir kestirecekti niye götürmediler o zman verdiğiniz sözden defalarca kez dönen siz degilmiydiniz ? hadi diyelim öyle oldu gün verilirken niye karşı çıkmadınız ? sen dürterin loncası 1 kişilik lonca diyordun o dönem asya 3 kişi oyuyordu dürtere gün sıkıntı asyaya sıkıntı degil hesabı yaparak başkanı bile toplantıda yok iken bu loncaya ne diye gün vermenin peşine koşmuştun o zaman murat bunu açıkla bakayım ?

yok öyle arka arkaya bahaneleri yalanlari söylemekle olmuyor madem mizanın elektirikleri yok nasıl haber aldı da toplantının sonucunu da dürteri arıyor ?

her yaptığınız işe bir kılıf uydurma çabası içindesiniz. benim dürterle bos kestiğimi o dönem kaç kişi gördü fotosunu aldı hele bi çıkarın da bilelim ? daha geçen gün sentinel dürterin çarı diye sen çıkıp demiştin ben dürtere hiçbir zaman char şifresi atmadım loncadan 1 tane çara girmedi hiç bir zaman.

ben wp grubunda ne dedim murat unuttunmu dedin ki bu gruptan bilgi sizdıran sensin seni çıkaracam ne dedim bidaha böyle bir ortama girmem diye ? bana yapılan haksızlığa ses cıkarmayıp destek veren insanlara verdiğim sözümü tutacağım şu dakika itibariyle ? ne yani bana düşmanlık edeceksiniz bende size verdiğim sözümü tutacağım ?

benim arkasındayım diye söylediğim toplantıda komserde tüm asinefes loncası bana küfür ediyordu hani o gün toplantıya girmeyen erol varya tüm loncası kendisi gibi benim loncama küfür ediyor gelmiş bos kesimimi baltalıyordu ben o gün onlara laf yetiştirmeye çalışıyordum bir yandan da loncadaki adamlara küfür etmeyin diye yazıyordum. üstelik konuşmalarınızı da bi yandan dinliyordum. sen hiç boşuna uğraşma murat ben bu savaşta senin yazılarını gördükten sonra bir düşmanlığım olmamasına rağmen dedim ki bu adam daha benim dostum bile olamaz. dediler ki sestekiler o zaman savaş istiyorlarsa büyük savaşı verelim. dedim herkez hem fikir mi bu konuda herkez dedi ki olan herşeye şahitiz madem haksızlık yapılıyor madem hak yok hakkın olmadığı yerde herşey bunlara karşı mübahtir. o zmn bizim sunucuya bize karşı savaşmaya gelecek olan dostlarım vardı onlara ben normalde size karşı söz verdiğim için savaşa girecektim dedim belli ki bulunduğum platformda hakkı hukuku kendine göre yorumlayan insanlar var o zaman bu böyle olsun.

elinizde halen 1 kanıt yok halen kanıtınız olmadığı halde haksızlığınızı hakklı duruma çıkarma çabası içindesiniz.

dürtere ben lonca attım bu savaş süresi içinde bitene kadar loncamda kalacak ! bitince zaten kendi ellerimle çıkaracağım !!

kaldı ki ben loncama alacağım adamı da ne sana sorarım nede başkasına. ben hiçbir zaman itemin de bosun da peşine düşmedim.
ben loncamı hakire karaköyde herkez hakir kesimi yaparken kesebiliyor olmama rağmen tam 1 buçuk ay çıkarmadım.
diger boslara gidiyorduk. 1 ay civari da oyuna ara verdik. yani anlayacağın murat sen kendine bak bence hepinizin zoruna giden boss kesmeye başladığımız gibi seri kesim yapmamız oldu. herkez bunu dert etti biz her fırsatta açığımızı kapatmak için kesime çıktık. bunu yaptık diyemi suçluyuz yani onu mu demeye çalışıyorsun ?.

ben hiçbir kp charinin adını degiştirip de senin adına iş yapmadım kimseye bişey yazmadım. hatta ne yazılmış ise bundan haberim bile yok. ama ben senin tılsım bizim fln gibisinden yazdığın yalnış kişiye gitmiş pmleri de oyunda gördüm fotosunu bana dakikasinda gönderdiler. ben hiçbir zaman kestim kesildim dert etmedim. hiçbir zaman kaldı ki seninle kişisel bi mselem de bu olayda hakkı hukuku kaybettiğin güne kadar yoktu.

yani anlayacağın bu yazdıkların ın içinde 1 tane elle tutulur bi kanıt yok . varsa fotolar burda bekliyoruz. buraya atınca kitlerler gerekiyorsa facedeki alım satımdan paylaş herkez görsün. şu durumda bile her gün dürterle yaptığın telefon konuşmalarından haberdarim. çözülecek bir problemmiş. aklı selim insan bir olay başlamadan müdahale eder
başladıktan sonra bu olaya müdahale etmenin bir anlamı kalmaz. sen savaşta laf söyleyerek savaşan yanındaki kaç kişiyi uyardın. benim loncamdan kaç kişi bölgeden laf atarak savaştı sadace ben yazdım. onuda hepiniz olacakları bilin diye yazdım.

yani bu konuda kendini haklı göstermeye hiç kalkma murat. hiç bir elle tutulur yaniniz yok.
BLADEM

blade6363
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Mesajlar: 14
Kayıt: 12 Tem 2012 05:08
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: Neden Savaşıyoruz ( CEVAP )

Mesaj gönderen blade6363 » 12 Eki 2018 00:04

kaldı ki benim sıramin silinecegini öğrenince demişsin de benim daha önce sıramı silinme kararı alınmıştı da benim mi haberim yoktu ? ben dürterdeki kadimbey çarına ceket düşürdüm o gece tartışma çıktı. loncadan kendisi çıktı ve 3 çarınıda çıkardı.

hatta ve hatta şunuda diyeyim dürteri garez için loncaya aldım ve sadece kadimbey çarını aldım diger charlarını almadım farkındaysan temelli almamışım yani yok dürteri geri loncana aldın fln hikayesi güdmeyin bana bu anlattıklarınıza siz inaniyorsanız diyecek bişeyim yok ama en fazla siz inanirsiniz :) yada inanmak istersiniz.
BLADEM

blade6363
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Mesajlar: 14
Kayıt: 12 Tem 2012 05:08
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: Neden Savaşıyoruz ( CEVAP )

Mesaj gönderen blade6363 » 12 Eki 2018 00:06

benim amacım bos olsaydı murat beyazköşk teşkilat kuklacı emin önü anka ve sancak sunucusunda dostlarım var her sunucuda kesim yapabilirdim. farkındaysanız kendi loncamı bile büyültmek istemiyordum. çünkü kendi içimizde bile oyuna ara verme kararımız vardı kısa vadede üstümüzü dizip ara verecek uzatmayacaktık. başka bir oyuna geçecektik yani bu anlattığın hikayelere sadece sen inanirsin diyeyim. benim yanımda olan herkez bundan haberdardı herkez. yani hain insan hain düşüncelere kapılır hep
BLADEM

Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Mesajlar: 1561
Kayıt: 04 Ara 2009 21:09
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kurt

Re: Neden Savaşıyoruz ( CEVAP )

Mesaj gönderen kurtreis » 12 Eki 2018 00:44

Ali efendi daha savaşa ilk çıktığın gün nefret üzerine çıktın Seni WhatsApp Grubundan çıkartmasam herkes ile kavga edip Grupta adam bırakmayacaktın Alanen ortalığı karıştırıp duruyordun. Ben yine efendiliğimi bozmadımda sana çıkman için fırsat verdim rencide olma diye...

Mizan'ın elektriği yoktu ama Belki hatırlarsın Cep Telefonu denen bir teknoloji var günümüz insanları iletişimlerini buradan hızla yapabiliyorlar...

Tılsım benim evet başladığım günden beri buradayım ara veririp belki yıllarca ama döndüğümde1 kişi olmasa bile yine tılsımda oynarım. Bu tılsım burada oynayan herkesin olduğu kadar benimde elbette...

Sen nasıl Etek öpmedin onu anlayamadım daha savaş başlıyor güneş tur atmadan Tılsım Düşmanları ile Sunucuda ki Emek Hırsızları ile birlikte TILSIMa karşı savaşmaya başlıyorsun Ne çabuk :thinking_face:

Dürter Grubumda değildi diyorsun Video yu atıcam diyorsun ama hala diyorsun sadece başka birşey yok nedense atmıyorsun bir türlü...

Senin sıranın silineceği kararı alındığını söylemedim Dürterin sırasının silineceğini söyledim ...

Savaşa çıktığımız gün ben bölgeye bana yazılanlara cevap vermek dışında tek kelime laf atmadım aksine daha girer girmez benim liderim hiç bir zaman olmadın gibi saçma sapan sözler sarf etmeye başladın nasıl bi dert olarak kalmışsa sende anlam veremedim çok ilginç...

Gidip birilerinin daha eteğini öpüp burada senin sıkıştırdığın kuyruğunu kurtarmalarını isteyeceksen getir Bizim Sabrımız çok Kesmekten yılmayacağız. Burada Huzuru bozmada 1 kibrit yakanların da Sunucusunda cehennemi yakmaktan çekinmeyeceğiz onlara...

Ben hala daha bu güne kadar söylemlerimi kibar tutmaya çalışıyordum ki hatanızdan döneceğiniz zaman konuşabileceğiniz bir açık kapı kalsın Sen bilirsin...

*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...

Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Game Master
Game Master
Mesajlar: 2408
Kayıt: 04 Eki 2015 13:33
Lonca: Türk Telekom
İletişim:

Re: Neden Savaşıyoruz ( CEVAP )

Mesaj gönderen AhiEvran » 12 Eki 2018 00:58

Merhabalar;

Konu kişisel tartışmaya dönüşmesi nedeni ile ilgili konuyu kilitliyorum. Lütfen konuları amacı dışarısına çıkarmamaya ve forum kanalımızı kişisel tartışma platformuna dönüştürmemeye özen gösteriniz.
Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

Kilitli

“Genel Sohbet” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir