>|< ŞeRRuh V.s. WaFFeNxeLLecTRo >|<

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
aNaRcHy
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Re: >|< ŞeRRuh V.s. WaFFeNxeLLecTRo >|<

Mesaj gönderen aNaRcHy »

Tebrikler Muradım... :)
Resim
Resim
Slogan Bulamadım...
Resim
Kullanıcı avatarı
pLayboys
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen pLayboys »

önceLikLe BaşarıLarının Devamını diLerim , Bazı kişiLer Kaç ayLık büyücü oLduğunu unutarak Bazı HavaLar içine giriyorlar . :!:
...:::♫♪♫♪''►IıIxpLayboySxIıI◄''♪♫♪♫:::...
...:::♫♪♫♪►ıIıByAtAkıIı◄♫♪♫♪:::...
swerdert
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen swerdert »

Şerruh ağa ben abdullah o kestiğin salak gerizekalı aptal kardeşim fadoydu şifreyi değiştimm ben malatyadaım ve malatyada olduğum sürece girmemeye yemin ettim benim senden iyi olduğumu kanıtlamak gibi bi niyetim yok sende işi biliosun ortağım eminde ki senin itemlerin ve zırhın var dolayısıyla kıyaslanamaz senin üstünlüğün ortağım büyü işini iyi biliyor gitmeden önce herşeyi ona devrettim bi çok kişiyi kesti dedim kesebildiklerinin fotosunu al foruma at amacım meranın en iyi ws cilerinden olmaktı en azından ii wscilerin arasında yer almaktı ki amacımada ulaştım meranın en iyi büyücüsü olmasamda ilk 3teyim ceket kazanmışsın helal olsun sözüm yok kaliteli bi adamsın onada sözüm yok ama ayıpladığın şein aynısını yapıyorsun çarın asıl sahibi olmadan ws atıp foruma koyuyolar diorsun aynısını sen yapıyorsun salak kardeşim bi #@!? bildiği ok şifacı kullanıyor benden bile kötü büyü kullanıyor herneyse yakında urfaya dönecem ama benim midem bulandı artık bu işlerden gerçekten silebilirim çarı ortağımda sen olduğunu sanıp koydu fotoları ilkinde koymamış ikinci wsdede sen olduğunu sanıp koymuş
Kullanıcı avatarı
Ferhatbey
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen Ferhatbey »

swerdert yazdı:Şerruh ağa ben abdullah o kestiğin salak gerizekalı aptal kardeşim fadoydu şifreyi değiştimm ben malatyadaım ve malatyada olduğum sürece girmemeye yemin ettim benim senden iyi olduğumu kanıtlamak gibi bi niyetim yok sende işi biliosun ortağım eminde ki senin itemlerin ve zırhın var dolayısıyla kıyaslanamaz senin üstünlüğün ortağım büyü işini iyi biliyor gitmeden önce herşeyi ona devrettim bi çok kişiyi kesti dedim kesebildiklerinin fotosunu al foruma at amacım meranın en iyi ws cilerinden olmaktı en azından ii wscilerin arasında yer almaktı ki amacımada ulaştım meranın en iyi büyücüsü olmasamda ilk 3teyim ceket kazanmışsın helal olsun sözüm yok kaliteli bi adamsın onada sözüm yok ama ayıpladığın şein aynısını yapıyorsun çarın asıl sahibi olmadan ws atıp foruma koyuyolar diorsun aynısını sen yapıyorsun salak kardeşim bi #@!? bildiği ok şifacı kullanıyor benden bile kötü büyü kullanıyor herneyse yakında urfaya dönecem ama benim midem bulandı artık bu işlerden gerçekten silebilirim çarı ortağımda sen olduğunu sanıp koydu fotoları ilkinde koymamış ikinci wsdede sen olduğunu sanıp koymuş
sen kmsn de meranın iLk 3 ünde olcaksın :lol: iLk 10 de bari civcivler yesin ;) :roll:
' .♥TÜRKİYEM> ЯeLaxxeefendyy > Hanedanxultio ♥. '

Bir ülke istiyorum adı '' DÜNYA'' Bir tek ırk istiyorum adı ''İNSAN'' Bir tek kaynak istiyorum adı ''SEVGİ'' Ve bir tek slogan istiyorum adı '' YAŞASIN HALKLARIN KARDEŞLİĞİ '' FERHAT
swerdert
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen swerdert »

ferhat kardeşim eski hevesim kalmadı senle tartışacak deilim ama ortağımı şuana dek şerruhtan başka yenen olmadı şerruh 1 benim çar 2 demeliydim belkide...zaten vs itemleri satıldı kalanınıda kardeşim kaybetmiş bundan sora ws yok o çardan sürekli sığınak migrat yapacak...
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Bir konuya deyinmek isterim,
Arkadaşlarım bana diyor ki Nasıl olduda 4,0 öne geçti O büyücü ?
Charı kullanan belki saygısız olabilir ama Sahibi ve bulundugu Lonca benim için önemlidir. Bu yüzden Fark olayını elimden geldigi kadar az olması için uğraştım. Dedigim gibi Onun için Son eli atarken " 4 awans yeter " demesi beni kızdırdı ve 95 , 100 Enerji ile Meran'ı tersten gösterdigime inanıyorum.Umarım bundan sonra " Meranda kendime rakip görmüyorum " gibi cümleler kullanmaz.Yoksa cidden rakip görünmeyecek kadar düşecek...
swerdert yazdı:Şerruh ağa ben abdullah o kestiğin salak gerizekalı aptal kardeşim fadoydu şifreyi değiştimm ben malatyadaım ve malatyada olduğum sürece girmemeye yemin ettim benim senden iyi olduğumu kanıtlamak gibi bi niyetim yok sende işi biliosun ortağım eminde ki senin itemlerin ve zırhın var dolayısıyla kıyaslanamaz senin üstünlüğün ortağım büyü işini iyi biliyor gitmeden önce herşeyi ona devrettim bi çok kişiyi kesti dedim kesebildiklerinin fotosunu al foruma at amacım meranın en iyi ws cilerinden olmaktı en azından ii wscilerin arasında yer almaktı ki amacımada ulaştım meranın en iyi büyücüsü olmasamda ilk 3teyim ceket kazanmışsın helal olsun sözüm yok kaliteli bi adamsın onada sözüm yok ama ayıpladığın şein aynısını yapıyorsun çarın asıl sahibi olmadan ws atıp foruma koyuyolar diorsun aynısını sen yapıyorsun salak kardeşim bi #@!? bildiği ok şifacı kullanıyor benden bile kötü büyü kullanıyor herneyse yakında urfaya dönecem ama benim midem bulandı artık bu işlerden gerçekten silebilirim çarı ortağımda sen olduğunu sanıp koydu fotoları ilkinde koymamış ikinci wsdede sen olduğunu sanıp koymuş
Çok pardon Abdullah...
Zırhım yokken seninlede V.s atmıştık Skoru sen daha iyi bilirsin,Burda önemli olan item veya güç değil,Şerefli ve onurlu davranmaktır.
Ayrıca Ceketine V.s attıgımızı kanıtlarsam Charı silecegini söylemişti Nasıl olurda kendi hesabı olmayan bir karakter hakkında böyle konuşabilir ?
(Kesinlikle Charını silmesini İstemem!)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Baristrx yazdı:Helal oLSn şerruh tb gel bizde vs atalım :D
XxXszrXxX yazdı: ;) Doğru Söze Ne Denir , .. Ne Varsa Eskilerde Var 8-) Tebrikler . .
bendensairolmaz yazdı:Demekki elektro denen cocuk sonunda laftan anladı he :) adama diyoruz vs iddası ney , biri saysın diyor :D vs iddaası ne diyoruz , saycak biri yokmu diyor :D Sonunda yola getirdiğine sevindim , tebrik ederim...
Ha bu arada merak ettim murat vs den sonra hangi akrabası çıktı çardaki :D kuzenimiymiş yoksa yiğenimiymiş :D
Kardeşiymiş :)
Tryagain yazdı:Ellerine sağlık şerruh kardeşim. Zaten bu kamyon bir yerde devrilecekti ki gördüğüm kadarıyla şarampole yuvarlanmış :) Tebrik ediyor, ve onun düştüğü hataya düşmemen dileği ile yoluna devam etmende desteklediğim kişilerden birisi olduğunu bilmeni istiyorum :)

Ben yerimi ve haddimi biliyorum Şüphen olmasın kardeşim ;)
aNaRcHy yazdı:Tebrikler Muradım... :)
pLayboys yazdı:önceLikLe BaşarıLarının Devamını diLerim , Bazı kişiLer Kaç ayLık büyücü oLduğunu unutarak Bazı HavaLar içine giriyorlar . :!:
Çok teşekkür ederim Arkadaşlar,

Anti-Menzil !

ŞeRRuh
Kullanıcı avatarı
xDarkiMMortaLx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen xDarkiMMortaLx »

Öncelikle tebrik ederim Serruh.Arkadaş hırs yapmış, en iyi olacak.Eyvallah ; ama hırsla bir yerlere geleni görmedim.Hadi diyelim hırs yapmış ancak bir yol rehberi yok.Bölgeden para kazanma amaçlı 10-20-30 vs. para karşılığında savaşıpta iddası bulunmayan bir kişiden iyiyim demek ne kadar mantıklı ki Electro?Farkında değilsin de şu anda seni Meran'da büyücü sayan yok.Sadece senin Meran'da BÜYÜCÜ OLARAK SAYDIKLARINI yenip egonu tatmin etmenle bitmiyor bu iş bilesin.
swerdert yazdı:ferhat kardeşim eski hevesim kalmadı senle tartışacak deilim ama ortağımı şuana dek şerruhtan başka yenen olmadı şerruh 1 benim çar 2 demeliydim belkide...zaten vs itemleri satıldı kalanınıda kardeşim kaybetmiş bundan sora ws yok o çardan sürekli sığınak migrat yapacak...
Tüh, bana denk gelmemişsin.Hevesin yerine gelirse söyle. ;)
İlim ilim bilmektir
İlim kendin bilmektir
Sen kendini bilmezsin
Ya nice okumaktır

Yunus Emre
Kullanıcı avatarı
Ferhatbey
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

xDarkiMMortaLx yazdı:Öncelikle tebrik ederim Serruh.Arkadaş hırs yapmış, en iyi olacak.Eyvallah ; ama hırsla bir yerlere geleni görmedim.Hadi diyelim hırs yapmış ancak bir yol rehberi yok.Bölgeden para kazanma amaçlı 10-20-30 vs. para karşılığında savaşıpta iddası bulunmayan bir kişiden iyiyim demek ne kadar mantıklı ki Electro?Farkında değilsin de şu anda seni Meran'da büyücü sayan yok.Sadece senin Meran'da BÜYÜCÜ OLARAK SAYDIKLARINI yenip egonu tatmin etmenle bitmiyor bu iş bilesin.
swerdert yazdı:ferhat kardeşim eski hevesim kalmadı senle tartışacak deilim ama ortağımı şuana dek şerruhtan başka yenen olmadı şerruh 1 benim çar 2 demeliydim belkide...zaten vs itemleri satıldı kalanınıda kardeşim kaybetmiş bundan sora ws yok o çardan sürekli sığınak migrat yapacak...
electrodaki benim kardeşm gibiydin ama sabaha kadar babam olsa öyle havalı konuşuyosun ki sen veya çarına girenler baban olsa senden nefret eder o derece lütfen çarına kmseyi sokma ! meranın en nefret edilenleri arasına girdin . ayrıca meranın iLk 3 büyücüsünü kmse bilemez..!!! şimdi bazılarına göre derki şerruhtur bazıları derki herkese faydası dokundu ama pek ws atmadı Zentiusxjeolog der. bazıları Der relaxefendy Bazıları der herkesi migrata sokan faydalı kişi agatha der...chembers der kurmayxnejdet deathxkarani blackthrine megaxinscrib ne bilim bir sürü kişi var bazıları vs atmaz AMA ACAİP FAYDALI OLDUĞU İÇİN MERANIN en iisi arasına girebilir.. AMA BEN SENİ 1 YIL OLMADI BU MERANDA GÖRELİ BİRAZ ALÇAK GÖNÜLLÜ OLSAN İİ EDERSİN ;)

Bir ülke istiyorum adı '' DÜNYA'' Bir tek ırk istiyorum adı ''İNSAN'' Bir tek kaynak istiyorum adı ''SEVGİ'' Ve bir tek slogan istiyorum adı '' YAŞASIN HALKLARIN KARDEŞLİĞİ '' FERHAT
Kullanıcı avatarı
xDarkiMMortaLx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen xDarkiMMortaLx »

Ferhatbey yazdı:
xDarkiMMortaLx yazdı:Öncelikle tebrik ederim Serruh.Arkadaş hırs yapmış, en iyi olacak.Eyvallah ; ama hırsla bir yerlere geleni görmedim.Hadi diyelim hırs yapmış ancak bir yol rehberi yok.Bölgeden para kazanma amaçlı 10-20-30 vs. para karşılığında savaşıpta iddası bulunmayan bir kişiden iyiyim demek ne kadar mantıklı ki Electro?Farkında değilsin de şu anda seni Meran'da büyücü sayan yok.Sadece senin Meran'da BÜYÜCÜ OLARAK SAYDIKLARINI yenip egonu tatmin etmenle bitmiyor bu iş bilesin.
electrodaki benim kardeşm gibiydin ama sabaha kadar babam olsa öyle havalı konuşuyosun ki sen veya çarına girenler baban olsa senden nefret eder o derece lütfen çarına kmseyi sokma ! meranın en nefret edilenleri arasına girdin . ayrıca meranın iLk 3 büyücüsünü kmse bilemez..!!! şimdi bazılarına göre derki şerruhtur bazıları derki herkese faydası dokundu ama pek ws atmadı Zentiusxjeolog der. bazıları Der relaxefendy Bazıları der herkesi migrata sokan faydalı kişi agatha der...chembers der kurmayxnejdet deathxkarani blackthrine megaxinscrib ne bilim bir sürü kişi var bazıları vs atmaz AMA ACAİP FAYDALI OLDUĞU İÇİN MERANIN en iisi arasına girebilir.. AMA BEN SENİ 1 YIL OLMADI BU MERANDA GÖRELİ BİRAZ ALÇAK GÖNÜLLÜ OLSAN İİ EDERSİN ;)
Benim yazıma alıntı yaparken bana karşı neyi ima ettin?
İlim ilim bilmektir
İlim kendin bilmektir
Sen kendini bilmezsin
Ya nice okumaktır

Yunus Emre
Kullanıcı avatarı
Ferhatbey
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Benim yazıma alıntı yaparken bana karşı neyi ima ettin?[/quote]
sana bi kastım yoktu onun yazısını kescektim hepsi birden gitti.. ;)