EMİNÖNUNDE Dev Makına

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
choosensxduygu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
İletişim:

Re: EMİNÖNUNDE Dev Makına

Mesaj gönderen choosensxduygu »

Vandervaart yazdı:
choosensxduygu yazdı:
ikvking yazdı:
choosensxduygu yazdı:
Vandervaart yazdı:Bu duygu denilen kişi sadece bu konuyu deil saçma sapan konular açıp gündeme gelmek istior.Bu yeni forumun açıldığında açtığı konuları görsen Kriz geçirirsn =)
Sayın Vandervaart ..Senın gibi gereksız en azından yorumlar yapıp (Post) dedığınızı yapmıyorum.Ben bu Makınayı daha once görmus ama oyunda nerede olduğunu bılmıyordum ve benım gibi bılmeyen belkı merak eden arkdaslarım ıcın açtım.Lutfen rahatsız oluyorsan konularımdan 1 daha yorum yapma.gereksız forum kırlılığı yaratmazsın

baya güzel laf 8-)
Laf deyıl cevaptı.Post kasanlara

=)) Laf mı=))
1-Choosensxduygu emin ol ben post kasmak istesem şu ana kadar mesaj sayım 4000 küsür olmuştu.Hiç bi zaman için post kasma merağı içinde deilim.Sadece oyundan çok foruma bağlıyım o kadar.
2-ikvking adlı ÇOCUK benim en azından kim olduğum belli ama senin belli deil.Eminim ki sen beni sevmediğinden LAF olmayan kelimeye ii LAF dierek beni rezil etme düşüncesindesin ama bu kolay olmaz snn için.Senin Merandan olduğunnu biliorm çünkü o üyeliğinde önceden Meran yazıordu bilgilerinde.Ama sen daha ismini veremeyecek kadar ACİZ birisin ;)
MERAN Sunucu yazıyor aciz olan sensın kultursuz :) önce nerede ne yazıyor dıkkatlı oluyor.Ayrıca adım karakterımde buyuk harflerle mevcut buda 2.ci göz yanılman ınsan olsan anlardın
LODOS
RÜTBE
Resim
MeraN
Resim
Kullanıcı avatarı
MiRaLaY
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen MiRaLaY »

Arakdaşlar Bunları Bilmeyen Yokmu Demişsiniz Eve Genelde Biliyor Ama Şunu Unutmayınızki Bu Yeni Forum ve Oyunu Sadece Sizler Oynamıyorsunuz Yeni Oyuncularda Oynuyor Onların Görmesini Bilmesini İstemiş Siz İse " Aptal " Yakıştırmasını Yapmışsınız Acıyorum Sizin Kişiliğinize.
Resim
Kullanıcı avatarı
choosensxduygu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

MiRaLaY yazdı:Arakdaşlar Bunları Bilmeyen Yokmu Demişsiniz Eve Genelde Biliyor Ama Şunu Unutmayınızki Bu Yeni Forum ve Oyunu Sadece Sizler Oynamıyorsunuz Yeni Oyuncularda Oynuyor Onların Görmesini Bilmesini İstemiş Siz İse " Aptal " Yakıştırmasını Yapmışsınız Acıyorum Sizin Kişiliğinize.
Teşekkür edıyorum.Yalnız (Aptal) yazmısın.Onu zaten okuyarak çözebılecek kabılıyetı olanlar anlar.yorumlarında ılgınc uygunsuz cevap veren kesım bellıdır.Gerek yok bunlara hakarete :)
LODOS
RÜTBE
Resim
MeraN
Resim
Kullanıcı avatarı
ikvking
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ikvking »

vander cok konusuyon
Vandervaart
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı
Konum: Bursa / Simav-Kütahya DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ-Simav Gençyurdu Spor

Mesaj gönderen Vandervaart »

Ben Anya diorm sen Konya diosun =) Bak sana söleim şunu ben o kimliğini yasaklayan kişi olan ikvking adlı kişiye sözüm burda.Geçmiş dün genel etkileşimde salak salak konuşuor ama Merandan olduğunu ben biliordm.Yüksek ihtimalde Zeydan adlı VELETTİR.Ama sen ne tarafından anlıosn bilmiorm
Kullanıcı avatarı
MegaReaL
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen MegaReaL »

Can, Bu TabiriyLe Duygu deniLen Kızı takma biLe !

O , Kendine insan çekmeyi baraşır ;)

Bak Duygu '' Bunuda anLayan anLadı :) ''
Vandervaart
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı

Biz bölelerini çok gördük =)
Kullanıcı avatarı
choosensxduygu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

MegaReaL yazdı:Can, Bu TabiriyLe Duygu deniLen Kızı takma biLe !

Bak Duygu '' Bunuda anLayan anLadı :) ''
Önce KENDI Yazdığını Kendın Anla ( BaraşıR ) kullandığın kelime 1 defa Türkçe Sözlüklerde Yok..
Ayrıca Kımse bu Sözunden ınan 1 sey anlamadı..(KapaK ) Senın ve senın gibi Nice emsallerıne :))))
LODOS
RÜTBE
Resim
MeraN
Resim
Vandervaart
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı

Sende bişe anlayamadına göre sende akıll deilmişsin =)) ayrıca hatasız kul olmaz kendini hatasız kul ilan etme Allah'a saygısızlık olur.Başkalarının hatasını bu şekilde yüzüne vurmak kendisini hatasız zannetmektir.
Kullanıcı avatarı
choosensxduygu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Vandervaart yazdı:Sende bişe anlayamadına göre sende akıll deilmişsin =)) ayrıca hatasız kul olmaz kendini hatasız kul ilan etme Allah'a saygısızlık olur.Başkalarının hatasını bu şekilde yüzüne vurmak kendisini hatasız zannetmektir.
Sende bişe anlayamadına göre sende akıll deilmişsin =)) ( BURADA AKILLI Yazacaksın Bu 1 ) DEİLMİŞSİN (Değilmiş'sin) Olacak.Ayrıca senın Kulturun Toplumda yer edişin farklı boyutta emın ol.
LODOS
RÜTBE
Resim
MeraN
Resim
Kilitli