Meran

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Kabile
İletişim:

Re: Meran

Mesaj gönderen Kabile »

Merandaki kişiler belliseni görmüşlüğüm var baya yalnız ismini hatırlamadım onuda yazarmısın
Bide biz eminönü sunucusuna gectik ama ara sıra olsada merana girip ne var ne yok bakıyorum ama genelde kimseye denk gelemiyorum o derece boşaldı sunucu:(
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
Melodrama
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Melodrama »

Ottomanxölümsüz'den selamlar hesabı çemberlitaş çıktıktan 2 ay sonra bırakmıştım. Ortağım hala devam ediyor olabilir.
Şimdi onlarca oyun oynuyoruz(Lol, csgo vb.) ama şu tadı alamıyorum arkadaş bazen tek yaptıgım ejder asa için madenlerde beklemek ama yinede o haz yok hiç bir oyunda, arkadaşlıklar, oyunun hikayesi, müzikler rekabet ortamı vb. sayamayacağım pek çok şey özlüyorum, eski forum mesajlarıma bakıyorum çocukmuşum ama gerçekten keyif alıyor muşum oyundan ve şimdi ki çocuklar gibi değilmişiz vallahi ( bkz. LoL kitlesi) IKV'nın IKV olduğu günleri Meran da oynayan tüm dostlara selam olsun oyunda ilişki kurmuş olduğum kim varsa selam olsun iyi kötü hepsi güzeldi benim için esenlikle kalın arkadaşlar (Büyücüburock, Ottomanxkorkusuz(Korkusuzxbüyücü), Ottomanxwarrior(Ömer) ve diğer ottomanx'ler, megax'ten dostlar ve adını özür dileyerek hatırlayamadığım diğer herkes bana ulaşmak isterseniz buradan mesajla ulaşın lütfen buluşalım sohbet edelim konuşalım o eski güzel günleri hep beraber analım ben özledim sizleri)

Ottomanxölümsüz- Eren
Ottomanxölümsüz [(^) Ejder Asa]

Ottomanxeren [(^) Ecel Getiren]

Ottomanxpesimist [(^) Ashab-ı Kehf]
Kullanıcı avatarı
ali50
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: şu an yok.

Mesaj gönderen ali50 »

Melodrama yazdı:Ottomanxölümsüz'den selamlar hesabı çemberlitaş çıktıktan 2 ay sonra bırakmıştım. Ortağım hala devam ediyor olabilir.
Şimdi onlarca oyun oynuyoruz(Lol, csgo vb.) ama şu tadı alamıyorum arkadaş bazen tek yaptıgım ejder asa için madenlerde beklemek ama yinede o haz yok hiç bir oyunda, arkadaşlıklar, oyunun hikayesi, müzikler rekabet ortamı vb. sayamayacağım pek çok şey özlüyorum, eski forum mesajlarıma bakıyorum çocukmuşum ama gerçekten keyif alıyor muşum oyundan ve şimdi ki çocuklar gibi değilmişiz vallahi ( bkz. LoL kitlesi) IKV'nın IKV olduğu günleri Meran da oynayan tüm dostlara selam olsun oyunda ilişki kurmuş olduğum kim varsa selam olsun iyi kötü hepsi güzeldi benim için esenlikle kalın arkadaşlar (Büyücüburock, Ottomanxkorkusuz(Korkusuzxbüyücü), Ottomanxwarrior(Ömer) ve diğer ottomanx'ler, megax'ten dostlar ve adını özür dileyerek hatırlayamadığım diğer herkes bana ulaşmak isterseniz buradan mesajla ulaşın lütfen buluşalım sohbet edelim konuşalım o eski güzel günleri hep beraber analım ben özledim sizleri)

Ottomanxölümsüz- Eren
Samimi mesajın için teşekkür ederim, ben de bir çok online oyun oynadım ama ikv gibi sarmadı.İKV'ye devam dedim, gittiği yere kadar oynayacağım.
XxxBoReASxxX
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Selamun aleyküm meran halkı
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

Aleykümselam konuya yorum yapan arkadaşlar olursa hangi sunucuda ve daha önce meranda hangi isimle oynadığını yazarsa konuyu ziyaret eden kişiler için daha iyi olacaktır en azından biraz konuşuruz selam verip gecmeyin sadece :)
AHMET ÖZ

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Selamun Aleyküm Meran Halkı [Rehber{Dumanistt}] :')
Kullanıcı avatarı
Leqendyyy
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Instructive

Mesaj gönderen Leqendyyy »

Abi Meran sunucusunun verdiği hazzı başka hiçbi sunucu veremezdi zamanında. Kholpashalix ler mi dersin megalar mı choosens larmı fena bi ortamı vardı Meranın e tabi aktiflik azaldı azalınca oyunu bırakanlar oldu vs.vs. ama o eski günlerin yerini şimdiki full dolu eminönü bile tutamaz net :D
Resim

R A M M S T E İ N N N
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

Leqendyyy yazdı: 04 Tem 2017 00:44 Abi Meran sunucusunun verdiği hazzı başka hiçbi sunucu veremezdi zamanında. Kholpashalix ler mi dersin megalar mı choosens larmı fena bi ortamı vardı Meranın e tabi aktiflik azaldı azalınca oyunu bırakanlar oldu vs.vs. ama o eski günlerin yerini şimdiki full dolu eminönü bile tutamaz net :D
Hic bi sunucu bu sunucuya eş değer değil doğru senin ismin neydi sunucuda
AHMET ÖZ

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
Leqendyyy
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Instructive

Mesaj gönderen Leqendyyy »

Kabile yazdı: 11 Ağu 2017 17:40
Leqendyyy yazdı: 04 Tem 2017 00:44 Abi Meran sunucusunun verdiği hazzı başka hiçbi sunucu veremezdi zamanında. Kholpashalix ler mi dersin megalar mı choosens larmı fena bi ortamı vardı Meranın e tabi aktiflik azaldı azalınca oyunu bırakanlar oldu vs.vs. ama o eski günlerin yerini şimdiki full dolu eminönü bile tutamaz net :D
Hic bi sunucu bu sunucuya eş değer değil doğru senin ismin neydi sunucuda
Omurxxx olması lazım ilk göz ağrım :)
Resim

R A M M S T E İ N N N
Kullanıcı avatarı
XxPEERLESSxX
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kristal

Mesaj gönderen XxPEERLESSxX »

Bir maden çekmeye giriyorum Merana kimse kalmamış bomboş. Ölümüne,Şah,Kristal Loncaları..
Resim