Tilsim

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Alptekin55
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Tilsim

Mesaj gönderen Alptekin55 »

En iyisi defans mi ofans mi kabile hangisini seçiyim
Her tür sınıfı rahat kesmek ıçin
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Kabile
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

Alptekin55 yazdı:En iyisi defans mi ofans mi kabile hangisini seçiyim
Her tür sınıfı rahat kesmek ıçin
Defans san eğer ÷dikkat 3 varsa seni kesecek buyucu oynama şeklini bilmiyorum ama savaşcı kullanmasını biliyorsan eğer seni teke tekte kesecek buyucu olmaz meran gibi bi sunucuda savaşcıyıda kesersin ekstra taş item giyebiliyorsun defansta yani 3 savaşcı sana dalsa bile taş itemleri giyim kurtulabilirsin defansın guzel yanları cok en kötü yanı şu gazap şifacıyı kesememesi oda pek önemi yok zaten gelelim ofansa ofans olucaksan eğer olmazsa olmaz ofans 23 ofans lll dikkat lll en basiti bunun ayak tutması var tabi vs atıcaksan süpurmesi var süpürme vuruş defansada lazım ama genelde cifte kullandığın icin uretmeyebilirsinde ben kendim defansım meranda gayet te memnunum ofansın ayrı bi güzelliği var yetenek var sert ağır gazap şifacıyı dağıtırsın savaşcıda kesersin buyucuyude zor ama defans san meranda seni kesecek buyucu yok şu ana kadar denk gelmedim teke tekte bu arada oyundaki isminnide yazarımızın buraya :)
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Sparineus »

Öncelikle konuya gerekli açıklamayı getiriyorum.O sitede yazılanlar yanlıştır,bunu bizzat eski Game Master LatveriA'dan öğrenmiştim.Orada ki yazım hatası,o tılsımların üstünden plan yapmayın.Ayrıca Mavi Ofansif Dövüşme III tılsımı saldırı hızını arttırmaz.Sizin ofansif dövüşme açtığınızda gelen saldırınızı %30 arttırır.Bu da 8 saldırıya tekabül etmektedir.Çoğu kişi gerekli olduğunu düşünse de ben vs de bir işlevini göremedim.Üst üste 3 ıska geçtiğim zamanlarda oldu.Kırmızı Ofansif Dövüşme 2 III ise sizin Sert ve Ağır vuruş yeteneklerinizin hasarını arttırır.2 bin daha fazla vurursunuz,çok fark gibi görünmese de gerçekten gerekli bir tılsımdır vs de.İyi forumlar diler,dilerseniz konuyu kilitleyebileceğinizi ve gereksiz devam iletilerini engelleyebileceğinizi hatırlatırım.Konu kilit yazmanız yeterlidir.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!