nerye kadar bole atar yapcaksınz

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
xKABADAYI
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: nerye kadar bole atar yapcaksınz

Mesaj gönderen xKABADAYI »

DuMaNisTT yazdı:Eskilerdenim bnde :) kafanı yorup laf sokmaya çalışma. Titiano Merciles MekanikxBuff Alayınaxebuhan pussu daha sayayım mı :) Şavaa Thieff Azizz beni sorman yeter Tskxsubay :roll: veya Karabayırlı olarak :roll:
hep ovmeler devam yani birakta millet ovsun seni 1 kisi var onuda ben soyliyim sparus beraber iyipos kasiyorsunuz birbirinize cevap vererek. Ayrica su saydiklarin karekterler hangisinde elle tutulur bisey yapmissin? hepsi siradan nickli bend holde 120 tane car kasarim hepsinin nickini atsam buraya site cokr
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

xKABADAYI yazdı:
DuMaNisTT yazdı:Eskilerdenim bnde :) kafanı yorup laf sokmaya çalışma. Titiano Merciles MekanikxBuff Alayınaxebuhan pussu daha sayayım mı :) Şavaa Thieff Azizz beni sorman yeter Tskxsubay :roll: veya Karabayırlı olarak :roll:
hep ovmeler devam yani birakta millet ovsun seni 1 kisi var onuda ben soyliyim sparus beraber iyipos kasiyorsunuz birbirinize cevap vererek. Ayrica su saydiklarin karekterler hangisinde elle tutulur bisey yapmissin? hepsi siradan nickli bend holde 120 tane car kasarim hepsinin nickini atsam buraya site cokr

:mrgreen:

İlk saydıklarımı benim karakterim mi sandın sen :) işte eski yeni farkı bu olsa gerek.
Dediğin gibi şimdi sadece 120 - 150 çar kas kas dur :)
Full tesla dış çardı Tskxsubay dediğim :) 39 seviye
Karabayırlı Full Alman+ Dış şehir :) Bir zırhı eksikti.
Şimdi ki gibi sizin 1 günde kastığınız çarları biz emekle kasıyorduk :) Hatta çar silmesine vs bugün yapılmıyorken ben 6-7 kere çar sildirdim millete şimdi artisleniyorsun. Eğer derdin varsa gel özelden yaz çözelim meseleyi. Hayırdır
Kullanıcı avatarı
Remzitekin
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran
Lonca: Tek Vatan Tek Bayrak

Mesaj gönderen Remzitekin »

Eskilr den rast gele karakter kasmk dgldr nrde eski karakterin benim yillr dir ayni karak terlerim ben vs teklif edyrum sana madem her attgm resim veya bnzeri yazilarima olmsuz yorm atcaksin ya beni alt edip sustrcaksin yada susup herseye maydonoz olmayacak sin bu arada eski dgl su cC bozkurt mudur nedr o senin yani bana hikaye anltma cekemick sen anten tak :-)
Adı Bende Saklı
Kullanıcı avatarı
Remzitekin
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran
Lonca: Tek Vatan Tek Bayrak

Mesaj gönderen Remzitekin »

Ozamn silmesine vs diyrsun 39 levl kurt magrasnda yaoyrduk def yetenklr vrdi hatta smdi gel atalim ozamn bisy yoktu smdi dunya kdr yatrm lar var carlrda smdi silmk daha cok koyar buyur gel laf ebeligi yapma bana icrat yap ok hadi bekliyrum fstgim :-)
Adı Bende Saklı
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Konu kişisel tartışmaya döndüğü için kilitlenmiştir. Benzeri konulara müsaade edilmeyecektir.

İyi forumlar.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli