& CARLEONE 'nin <Choosens> ' e Attıgı Asılsız İftira

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Sarhosbey
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Full Magazine

& CARLEONE 'nin <Choosens> ' e Attıgı Asılsız İftira

Mesaj gönderen Sarhosbey »

Selamın Aleykum Bir kac gündür Sürekli CARLEONE adlı karakter <Choosens> Loncası hırsızdır diye yazıyor bende Cho ların böyle bir şey yapmadıgını ve yapmayacagını bildigim için bu konuyu arasıtırayım dedim ve sonunda bu olayın tamemen iftra oldugunu anladım. Holde Bu Muhabbeti Bilenler olayın direk bir iftira oldugu anlaayacaktır Fotoğrafta

Resim

Fotografı Yorumluyacak Olursak Carleone'nın Alışveriş var dalmayın dedigi Karakter BeRoCHExII Yani Choosens Loncasının neferi.

Çelişki : <Choosens> loncasına hırsız yazıp o loncanın neferleriyle alışveriş yapmak

Kendi Attıgı İftiraya Kendi Bile İnanmamısın Choosenslerin üstüne atılan bu kara leke böylece asılsız oldugunun kanıtlamıştır.

Ben Bir Choosens üyesimiyim ( Hayır ) .Peki Bunu Niye Yaptım : CARLEONE' IIxXxBilGiÇxXxII nın nasıl bir insan oldugunu herkes görsün anlasın diye . . .
Kullanıcı avatarı
ozanba9999
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Vuslatt

Re: & CARLEONE 'nin <Choosens> ' e Attıgı Asılsız İftira

Mesaj gönderen ozanba9999 »

olaylar alışverişten sonra başlamış zaten ve sen neden adamların mevzusuna karışıyorsun avukatmı oldun milleti aydınlatmayamı çalısıyorsun anlamış değilim alakan olmıyan işlere burnunu sokma bize kalsa foruma bir yıgın fotoğraf koyarız ama gel gelelim forumdan anınad kaldırılıyorlar sessizlik erdemliktirya neticesinde.madem choosens loncasından değilsin onların yalakası olmayı bırak vazife olmıyan işlere burnunu sokma onun nasıl bir insan oldugu kendisini ilgilendirir seni veya bir başkasını veya beni değil :ugeek:
xMeZaR/ASKLEPİOS

DieHunter

YASUO

2008 - ...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene
-Mustafa Kemal Atatürk

Resim
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Elite

Mesaj gönderen acarrr »

Aleyküm selam ahmet kardeşim öncelikle. Beroche ile corleonenin alışveriş mevzusu sanırım su Meteorit 1 mevzusu :D Orda 42 kondrit koyup iptal etmiş sonra 22 kondirt koymuş. :D Şimdi gelelim Choosens olup burun sokmaya Bilgiç Klan kanalından ben buyum şuyum şöyle şeylere sahibim diye yazdı bunu tüm meran biliyor. Fotoğrafı atsam bu konu kaldırılacak o yüzden dediğimi anlamışsınızdır. 2 ay cıkardılar Heval loncasını açtı tek takıldı 2 ay sonra Vuslatt lara aldılar ortalık sessizleşince herkes olayı unutunca. :D

viewtopic.php?f=28&t=130231

Bu linkde vuslatt loncasına dahil olan xGaMus Neferi kişisel skype adresi ve kendine ait karakteri ile videoyu at al bb III deyişi ve 7 haftadır ödemeyişi. :D
İkisi ilede aynı loncadasın onların sorunu seni ilgilendirmiyor mu ? Lonca dediğin benim bildiğim birlik beraberliktir. Bi arkadaşı sorun yaşayınca oda yaşar nasıl birbirinizi tanımama çabasına giriyorsunuz hemen :) :)
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
Kullanıcı avatarı
Sarhosbey
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

ozanba9999 yazdı:olaylar alışverişten sonra başlamış zaten ve sen neden adamların mevzusuna karışıyorsun avukatmı oldun milleti aydınlatmayamı çalısıyorsun anlamış değilim alakan olmıyan işlere burnunu sokma bize kalsa foruma bir yıgın fotoğraf koyarız ama gel gelelim forumdan anınad kaldırılıyorlar sessizlik erdemliktirya neticesinde.madem choosens loncasından değilsin onların yalakası olmayı bırak vazife olmıyan işlere burnunu sokma onun nasıl bir insan oldugu kendisini ilgilendirir seni veya bir başkasını veya beni değil :ugeek:
Ozan baba olay alışverişden sonra baslması demen sennın bu mevzudan önceden haberin olmaması demektir 1 2 haftadır loncadaşın CORLEONE bu yazıyı yazıyor bu fotografda dün cekimiş bir fotograftır yalaka demişin bu yakalalık degil kime suçsuz yere böyle bir leke sürülse ona yardım etmeye calısırım sizin gibi bana dokunmaya yılan bin yaşasın felsefesi yok Choosens loncasıyla muhabbetım var sevdigim adamlar bende sevdigim insanlara her zaman yardım etmeyi severim bunun adı yalakalık degil ezbere laflarla gelip burda konusmayın . . .
Kullanıcı avatarı
Sarhosbey
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

acarrr yazdı:Aleyküm selam ahmet kardeşim öncelikle. Beroche ile corleonenin alışveriş mevzusu sanırım su Meteorit 1 mevzusu :D Orda 42 kondrit koyup iptal etmiş sonra 22 kondirt koymuş. :D Şimdi gelelim Choosens olup burun sokmaya Bilgiç Klan kanalından ben buyum şuyum şöyle şeylere sahibim diye yazdı bunu tüm meran biliyor. Fotoğrafı atsam bu konu kaldırılacak o yüzden dediğimi anlamışsınızdır. 2 ay cıkardılar Heval loncasını açtı tek takıldı 2 ay sonra Vuslatt lara aldılar ortalık sessizleşince herkes olayı unutunca. :D

Bu linkde vuslatt loncasına dahil olan xGaMus Neferi kişisel skype adresi ve kendine ait karakteri ile videoyu at al bb III deyişi ve 7 haftadır ödemeyişi. :D
İkisi ilede aynı loncadasın onların sorunu seni ilgilendirmiyor mu ? Lonca dediğin benim bildiğim birlik beraberliktir. Bi arkadaşı sorun yaşayınca oda yaşar nasıl birbirinizi tanımama çabasına giriyorsunuz hemen :) :)
Evet kardesım hepsinden haberim var benım attıgım fotograf dün cekilmiş bir fotograftır bu konu CORLEONe ye sorulunca loncayla arası bozulmamak için yalan söyledigi belli
Kullanıcı avatarı
ozanba9999
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

acarrr yazdı:Aleyküm selam ahmet kardeşim öncelikle. Beroche ile corleonenin alışveriş mevzusu sanırım su Meteorit 1 mevzusu :D Orda 42 kondrit koyup iptal etmiş sonra 22 kondirt koymuş. :D Şimdi gelelim Choosens olup burun sokmaya Bilgiç Klan kanalından ben buyum şuyum şöyle şeylere sahibim diye yazdı bunu tüm meran biliyor. Fotoğrafı atsam bu konu kaldırılacak o yüzden dediğimi anlamışsınızdır. 2 ay cıkardılar Heval loncasını açtı tek takıldı 2 ay sonra Vuslatt lara aldılar ortalık sessizleşince herkes olayı unutunca. :D

ben birbirimizi tanımama rolüne girmedin canım benim dışardan bi adamın aralarındaki mevzuya damlaması olagan dışı birşey milleti ne ilgilendiriyor benim demek istediğim bu sen hala siyaset konusundasın ben o konu için beni ilgilendirmez dedim lonca dediğin birlik beraberlik demekse o loncadaki dogukan denen volkan arkadaş için beni şahit göstermeye çalışmadınızmı aranızdaki vs husumeti yüzünden beni skype alıp saatlerce konusmadınmı ? adam sana 2 gün önce senimi kestim bedirhanımı deyince neden konuyu kıvırıp şerruhu konuya bağlıyordun yazık size gercekten yazık gamus seni 5-0 yenince m1 rini alınca acın hala devam ediyor belliki hala atlıyorsun konulara dansöz gibi kıvırmaktada ustasın neticesinde bu adamın vuslattan atılması durumu haklı bi durumdu evvet o adam cezasını aldı cezası bitit geri döndü buna sizin karışmanızda yanlış vatan üstünde prim yapıcagınıza önce azıcık adam olun
xMeZaR/ASKLEPİOS

DieHunter

YASUO

2008 - ...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene
-Mustafa Kemal Atatürk

Resim
Kullanıcı avatarı
ozanba9999
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Sarhosbey yazdı:
ozanba9999 yazdı:olaylar alışverişten sonra başlamış zaten ve sen neden adamların mevzusuna karışıyorsun avukatmı oldun milleti aydınlatmayamı çalısıyorsun anlamış değilim alakan olmıyan işlere burnunu sokma bize kalsa foruma bir yıgın fotoğraf koyarız ama gel gelelim forumdan anınad kaldırılıyorlar sessizlik erdemliktirya neticesinde.madem choosens loncasından değilsin onların yalakası olmayı bırak vazife olmıyan işlere burnunu sokma onun nasıl bir insan oldugu kendisini ilgilendirir seni veya bir başkasını veya beni değil :ugeek:
Ozan baba olay alışverişden sonra baslması demen sennın bu mevzudan önceden haberin olmaması demektir 1 2 haftadır loncadaşın CORLEONE bu yazıyı yazıyor bu fotografda dün cekimiş bir fotograftır yalaka demişin bu yakalalık degil kime suçsuz yere böyle bir leke sürülse ona yardım etmeye calısırım sizin gibi bana dokunmaya yılan bin yaşasın felsefesi yok Choosens loncasıyla muhabbetım var sevdigim adamlar bende sevdigim insanlara her zaman yardım etmeyi severim bunun adı yalakalık degil ezbere laflarla gelip burda konusmayın . . .

benim olaylardan emin ol senden önce haberim oldu beroche bana bizzat gelip söyledi konuyu başkana iletmem için bana mesaj atmıştı benim dediğim senin sevdiğin adamlarsa loncaya karalama yapmaanı gerekterimez oturursun oturdugun yerde bunu 2 lonca halleder sevdiğin insanları korumakmı istiyorsun hay hay geç choosens locnasında sizde bizimle tartış konuş başka yerlerden ezber muhabbeti yapma suçsuz yere muamele yapılmasını sevmiyormusun adamlar vuslattaki herkezi vatan haini ilan ediyor ozaman nerdeydin ?
xMeZaR/ASKLEPİOS

DieHunter

YASUO

2008 - ...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene
-Mustafa Kemal Atatürk

Resim
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen acarrr »

Allah'ım yarabbim 2000li cocuksun bu 1 :D 2. ise Herkez değil herkes. Ayrıca M1 kaç m Büyü bozma III kaç m ? düşün bir bakalım :D Loncanız vatan haini olmasa klandan bölgeden Apo diyen adamı niye loncanızda tutuyorsunuz :D Yukardaki linke bak bakalım Bozma III Tılsımı borçlu olduğuna bana :D :D
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

ozan bu gereksizlerle muhatab olmana değmez oyunda kesin bırakın burda inleyip dursunlar.
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen acarrr »

Barbarosxhizir yazdı:
ozan bu gereksizlerle muhatab olmana değmez oyunda kesin bırakın burda inleyip dursunlar.
Oyundamı kesiyorsunuz adkljfsada 1 loncaya 8 lonca birleşiyor eminönü meteor holde savaşlarımızda bile vuslattla olan kavgamızda savaşda 3 4 vuslat oluyo gerisi dışardan adam :D :D
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee