artık dönün

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Remzitekin
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tek Vatan Tek Bayrak

artık dönün

Mesaj gönderen Remzitekin »

arkadaşlar uzun sure sonra bekledıgımız veya bekletımızn altında bır bölge geldı tabı benım dusncem bu bolge ıle sınırlı kalmayacak herkes uretıme yogunlasmayacak sadce gorev ve dusen ıtemler le devam edılecek ve nadıde asalar bu bolge den sonra gelcek bolgede dusecegını dusnuyorum cunkı bolge cok genıs bır harıtaya yayılmıs bu gorev toplamı 57. sevıyede bıtıyor sonra kasma ıslemı neyse uzun lafı kısası artık yuvaya donme vaktı belkı cogunuz bıraktı sadce form dan takıp edıyorusnuz ama bu bır cagrı eskı ortam olmaya bılır ama deneye bılırz aksamlrı bı kac saat ıle ve cogunlugnuz baska sunucular da kı bılıyorum toplanın artık savsasımız da gorevımızı de yenı bolgemız de yapalım.. Saygılar Esen kalın.. :) ':)
Adı Bende Saklı
Kullanıcı avatarı
Swordsman
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: artık dönün

Mesaj gönderen Swordsman »

Biz hic gitmedikki :)
Hiç Birsey Eskisi gibi Olmayacak!
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bana kalırsa insanlar bu güncellemenin ardından geri gelecektir. Hiç merak etmr
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen besiktasask »

Bunu suratım asık, yüzüm düşük ve kalbim üzgün bir şekilde yazıyorum, güncellemenin ilk günü bile fayda etmedi.
Meran hiçbir zaman eskisi gibi olamayacak
Resim
Kullanıcı avatarı
ozanba9999
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen ozanba9999 »

Remzitekin yazdı: 02 Mar 2018 23:16 arkadaşlar uzun sure sonra bekledıgımız veya bekletımızn altında bır bölge geldı tabı benım dusncem bu bolge ıle sınırlı kalmayacak herkes uretıme yogunlasmayacak sadce gorev ve dusen ıtemler le devam edılecek ve nadıde asalar bu bolge den sonra gelcek bolgede dusecegını dusnuyorum cunkı bolge cok genıs bır harıtaya yayılmıs bu gorev toplamı 57. sevıyede bıtıyor sonra kasma ıslemı neyse uzun lafı kısası artık yuvaya donme vaktı belkı cogunuz bıraktı sadce form dan takıp edıyorusnuz ama bu bır cagrı eskı ortam olmaya bılır ama deneye bılırz aksamlrı bı kac saat ıle ve cogunlugnuz baska sunucular da kı bılıyorum toplanın artık savsasımız da gorevımızı de yenı bolgemız de yapalım.. Saygılar Esen kalın.. :) ':)
beşinci günün şafağında doğuya bakın
xMeZaR/ASKLEPİOS

DieHunter

YASUO

2008 - ...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene
-Mustafa Kemal Atatürk

Resim