Görevler

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Görevler

Mesaj gönderen besiktasask »

Merhaba arkadaşlar,
Bugünlerde yarım kalan, tamamlayamadığımız görevlerimizi bitirmeye çalışıyoruz sığınaklar,migrat,hol vs.
Bu konuda yardıma ihtiyacı olan varsa buradan bana ulaşabilirler.Birlikte yapabiliriz.Sığınak ve migrat için de bir grubumuz mevcut.
Kolay gelsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Re: Görevler

Mesaj gönderen Cankurtarann »

besiktasask yazdı: 19 Şub 2018 02:14 Merhaba arkadaşlar,
Bugünlerde yarım kalan, tamamlayamadığımız görevlerimizi bitirmeye çalışıyoruz sığınaklar,migrat,hol vs.
Bu konuda yardıma ihtiyacı olan varsa buradan bana ulaşabilirler.Birlikte yapabiliriz.Sığınak ve migrat için de bir grubumuz mevcut.
Kolay gelsin.
Dostum İKV hayatıma 2010 başladım . İlk açtığım savaşçım halan Meran'da durur . Ara sıra girerim . Geçen bi baktım daha Sığınak görevleri duruyor . Eğer boş vaktiniz var ise hem muhabbet , hem eğlence amaçlı gelebilirim .
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Cankurtarann yazdı: 19 Şub 2018 23:52
Kolay gelsin.
Dostum İKV hayatıma 2010 başladım . İlk açtığım savaşçım halan Meran'da durur . Ara sıra girerim . Geçen bi baktım daha Sığınak görevleri duruyor . Eğer boş vaktiniz var ise hem muhabbet , hem eğlence amaçlı gelebilirim .
Şuan oyundayım Eminönü'ne pm bırakacağım lütfen bana dönüş yap seni arkadaşlara ekliyim. Oradan konuşup hallederiz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Cankurtarann »

besiktasask yazdı: 19 Şub 2018 23:54
Cankurtarann yazdı: 19 Şub 2018 23:52
Kolay gelsin.
Şuan oyundayım Eminönü'ne pm bırakacağım lütfen bana dönüş yap seni arkadaşlara ekliyim. Oradan konuşup hallederiz.
Dostum kusura bakma bu mesajı bırakıp ardından bilgisayarı kapatmıştım . Uygun bir vaktin ne zaman ise söyle , ben de o vakitte istediğin bölgede bulunayım .
Kullanıcı avatarı
TheEaqleBoneless
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: BETA

Mesaj gönderen TheEaqleBoneless »

Besiktask benim açtıgım başlıga ne yazmıltın kardeşim okuyamadım silinmişte
OLD BUT GOLD
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

TheEaqleBoneless yazdı: 23 Şub 2018 14:42 Besiktask benim açtıgım başlıga ne yazmıltın kardeşim okuyamadım silinmişte
Hangi konu kardeşim ? Ne zaman ?
Değiş tokuş gibi bir olayda görmüştüm nickini sanırım ondan bahsediyorsun.
Çar satmak, almak, vermek, takas etmek yasak bende yazdığına yasak dedim.
Resim
Kullanıcı avatarı
TheEaqleBoneless
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: BETA

Mesaj gönderen TheEaqleBoneless »

Evet kardeşim ondan bahsediyorum :) biliyorum öyle oldugunu ama meranda oynamıyorum artık arkadaşlarımdan kimse kalmadı eminönünde başladım merandaki çarda boşa gitmesin diyorum o sebebten
OLD BUT GOLD
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

TheEaqleBoneless yazdı: 27 Şub 2018 02:20 Evet kardeşim ondan bahsediyorum :) biliyorum öyle oldugunu ama meranda oynamıyorum artık arkadaşlarımdan kimse kalmadı eminönünde başladım merandaki çarda boşa gitmesin diyorum o sebebten
Öyle düşünme gir bak derim çünkü meranın yerlileri oyuna geri dönüş yaptı. Zamanında gördüğün o kavgalar, savaşlar yeniden başladı bile.
Resim