patronxemre nin yaptıgı ahlaksızlıktan bir kare

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Dark61
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

patronxemre nin yaptıgı ahlaksızlıktan bir kare

Mesaj gönderen Dark61 »

iyi akşamlar....
Bu akşam yaşadıgım bir olayı anlatmak isterim 7 aralık pazartesi saat 20:30 - 21:00 civarları.... patronxemre'yle bir kaç gün önce atışmıştık... bugun patronxemre şahısın bölgeden '' plusum yarın 3 de bitiyor 4 de plus alıcam '' yazmıştı... bende takılma maksatlı olarak Kahin adlı arkadaşa bölgeden '' adsızxdeliqanlı diyorki bizene snn plusunun bitmesinden bölgeyi işgal etme....'' yazmasını rica ettim. Sağolsun bölgeden gönderdi... ve patronxemre adlı şahsiyet de laf attı tabi lafı bana attıktan sonra benim için hiç bir sıkıntı yok... ve bölgeden bana laf atıyor ve profilex.?. adlı arkadaşta tek taraflı yargı yapıyor bilip bilmeden bazı şeyler de söyledi hadi ona eyw sorun yok ve ben ona birşey yazdın cevap yazma gereksinimi bile duymadı... ve ben bunu 6 canlı iken moda girerek öldürdüm (açıkcası çok sardı sinirim azda olsa yatıştı...)... ve öldürdükten sonra aileme laf attı.... aileme atılan laf bana çok koydu....oyunu benimle oynuyor ama küfürü ailem yiyor böyle birşey varmı arkadaşlar... bana etse tmm sorun yok ama aileme küfür ediyor.... hiç düşünmedi heralde o babanne nin nasıl bir çocuk yetiştirdiğini o babaanne özel harekatçı bir polis yetiştirdi... ve patronxemre veletinin kıçını nın rahatlıgı için kendi canını ortaya koyan özel harekatçının anasına sövüyor bu veletin yaptıgı ayıba bak.... neyse arkadaşlar başınızı fazla ağırttım....kusuruma bakmayın....

İçerik silinmiştir.
Adsızxdeliqanlı
Kullanıcı avatarı
HakanbuscaTakent
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Re: patronxemre nin yaptıgı ahlaksızlıktan bir kare

Mesaj gönderen HakanbuscaTakent »

TerBiyesize Bak VaLLahi çok ayıp bunLarın oyunda nasıL ne CesareTLe duruyoR anLamam
Resim
Kullanıcı avatarı
VatanXLydeR
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen VatanXLydeR »

Her zaman sölerim bölgeden yazan herkezi adam yerine koymayın bakın en açık örnek . adam artık Bölgeden küfrediyor ..
Kullanıcı avatarı
PcXKoPaT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen PcXKoPaT »

VatanXLydeR yazdı: Her zaman sölerim bölgeden yazan herkezi adam yerine koymayın bakın en açık örnek . adam artık Bölgeden küfrediyor ..
ahLaksız işte Ne etcen...

Ya Neden böyLe durumlarda ana,bacı aile bireyleri dahil oluyor anlamıyorum oynayın oyununuzu ne qüzel sanal alemdir o seni kesmiş sen onu kesmişsin çekemiyorsan qirme qirme klana ne adamsın ya.arkadaşın dediqi gibi her plusu olanı adamdan saymamak lasım.3 yıldız olanları çok gördüm lvl 25 ama 2 yıldız mavi düşünün yani bazıları hile yaparak oyunda rütbe yapar göz doldurur.bazıları gecesini gündüzüne katıp o kp yi o parayı o itemleri yapar..yapmayın ya ayıptır size.yani Patronemrexıkı'den böyLE bir şey bekLEnir.adamın teki o qün aqzından küfür kaçırdır SİE diyerek patron ordan diyor ki senin 49 lvl olmanı bekliyorum 49 lvl olda bu güzel fotoları göndereyim diyor şikayete.....

Pcxkopat
Devrim bir gemidir.Kim bilir kaç okyanus kaç Deniz GEZMİŞ...

0-0*ıIlıIı*-00DeVRim BiR GemiDiR...Kim BiLir,kaç OkyanuS,kaç
DENİZ GEZMİŞ...0-0**0-0
Kullanıcı avatarı
Patronxemre
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Patronxemre »

koçum benim ben sana adam gbi ws dedim neden yok dedin lan ezme
kendini bişmi sanıyorusn
:mrgreen:
Resim
ResimResimResimResim
Kullanıcı avatarı
Dark61
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Dark61 »

velet sövdükten sonra gelip buraya yazı yazarak gülmen kişiliksiz oldugunu apaçık ortaya koydu.... Allah seni bildiği gibi yapsın....
Adsızxdeliqanlı
Kullanıcı avatarı
Dark61
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Dark61 »

Merhabalar,

07.12.2009 20:52:28 tarihinde kuklaci sunucusunda Patronxemreıkı isimli oyuncu hakkında bulunduğunuz şikayet sonuçlandırılmış ve bu oyuncu 2 Gün süre ile Susturma cezası almıştır.

Şikayet edilen karakterin benzer hareketlere devam etmesi halinde almış olduğu ceza katlanarak artacaktır.

İlginiz İçin Teşekkür Ederiz
İKV Destek Takımı

sağolsun ikv destek takımı ilgileniyor....
Adsızxdeliqanlı
Kullanıcı avatarı
Esrefpasa
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Esrefpasa »

Merhaba,
Forum bir teşhir alanı değildir.Bu tür uygunsuz içerik bulunan resimleri forumlarımızda paylaşmayacağınızı bilmediğinizi varsayarak sizi uyarıyor,tekrarında ceza alacağınızı belirtiyorum.
İyi eğlenceler!
Öneri ve hata bildirimi için www.istanbuloyun.com/ikvdestek
Kilitli