Susturulma sorunum var

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
rebidemx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı

Re: Susturulma sorunum var

Mesaj gönderen rebidemx »

Ya durumu anlatmak için mesaj attım. Bu gün cevap geldi. Cezayı kaldırmıyacaklarmış. İtirazım reddedilmiş.Ne biçim bi adalet bu ya
Ecelle sözlü ölümle nikahlıyız tesadüfen dogduk yaşamak zorundayız.. Degilmidir sonumuz bir avuç toprak ölümden korkumuz yok gülüm, korkumuz unutulmak..!!
Lathander
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Lathander »

Merhaba,

Gereksiz ve gereğinden fazla şikayet gönderen hiç bir oyuncu bu sebep ile ceza almamıştır. Almış olduğunuz ceza hakkındaki bilgiler karakterinizinde içinde bulunmuş olduğu üyeliğe bir e-posta olarak gönderilmektedir. Cezaya itiraz için bu e-postanın içeriğini değiştirmeden yanıtlamalı ve itiraz gerekçesini bildirmelisiniz.

İyi eğlenceler
İKV'den Haberdar Olun!

http://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti[/center]
Kullanıcı avatarı
rebidemx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderdim nie susturuldum die cevap gelmedi ve hala kaldırmıyolar susturulmayı... :!:
Ecelle sözlü ölümle nikahlıyız tesadüfen dogduk yaşamak zorundayız.. Degilmidir sonumuz bir avuç toprak ölümden korkumuz yok gülüm, korkumuz unutulmak..!!
Kullanıcı avatarı
savascixhalil
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen savascixhalil »

arkdaslar cezalar artık mynet hesabınıza yönlendiriliyor. banada gelmis :D
Resim

FENERBAHÇEM

I'love you RealMadrid

GAME OVER İSTANBUL KIYAMET VAKTİ .
Ulaşım: bana ulaşmak isteyenler avatarımın altındaki facebook sayfama tıklarsanız çıkarım ; )
Kullanıcı avatarı
ProfessionaL
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ProfessionaL »

rebidemx yazdı:Ben bu oyuna yeni başlayan üyelerdenim ve oyundaki bazı özellikleri bilmemekteyim.Ben bir yazıyı yanlışlıkla şikayet ettim (bu özelliğin ne işe yaradığını bilmiyodum).Tam 2 gündür Susturulma sorunu yaşıyorum ve bir yönetici tarafında susturulmuşum. LÜTFEN :cry: size yalvarıyorum herhangi bir yönetici kaldırsın şu susturulmayı nolurrrr.....~Bir daha asla böle bir işe kalkışmıycam....

~~~MiChEaL ScOfİElD~~~
Yapma scofield sen mı bu oyuna daha yeni başladın ? Seni şikayet edende benım. İyi cocuk ayaklarına yatma. Ne olduğun biliniyor.

Unutmayın ki hiç bir hata cezasız kalmaz.
Dost istersen ALLAH yeter!
Arkadaş istersen KUR'AN yeter!
Düşman istersen NEFİS yeter!
Zenginlik istersen KANAAT yeter!
Nasihat istersen ÖLÜM yeter!

Bediüzzaman
Kullanıcı avatarı
rebidemx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

ProfessionaL yazdı:
rebidemx yazdı:Ben bu oyuna yeni başlayan üyelerdenim ve oyundaki bazı özellikleri bilmemekteyim.Ben bir yazıyı yanlışlıkla şikayet ettim (bu özelliğin ne işe yaradığını bilmiyodum).Tam 2 gündür Susturulma sorunu yaşıyorum ve bir yönetici tarafında susturulmuşum. LÜTFEN :cry: size yalvarıyorum herhangi bir yönetici kaldırsın şu susturulmayı nolurrrr.....~Bir daha asla böle bir işe kalkışmıycam....

~~~MiChEaL ScOfİElD~~~
Yapma scofield sen mı bu oyuna daha yeni başladın ? Seni şikayet edende benım. İyi cocuk ayaklarına yatma. Ne olduğun biliniyor.

Benim adım scofield değil oyundaki adım rebi ve oyunu sadece 2 haftadır oynuyorum.Sen beni başka birisiyle karıştırıyorsun.Lütfen konuştuğunuz kişinin kim olduğunu bilmeden laf atmayınız. İyi forumlar
Kullanıcı avatarı
Hunxemrehan
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Hunxemrehan »

rebidemx yazdı:
ProfessionaL yazdı:

~~~MiChEaL ScOfİElD~~~

Benim adım scofield değil oyundaki adım rebi ve oyunu sadece 2 haftadır oynuyorum.Sen beni başka birisiyle karıştırıyorsun.Lütfen konuştuğunuz kişinin kim olduğunu bilmeden laf atmayınız. İyi forumlar

KAPAK :D :D
Resim ATİLLA
Hunxemrehan,Hunxpesimistyle,Hunxküheylan

Sen gülerken yanındakilerde güler,
Ama ağlarken yalnız ağlarsın,
Onun için öyle bir ağaca yaslan ki,
Asla yıkılmasın...
Kullanıcı avatarı
Nocomment
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Nocomment »

Lathander yazdı:Merhaba,

Gereksiz ve gereğinden fazla şikayet gönderen hiç bir oyuncu bu sebep ile ceza almamıştır. Almış olduğunuz ceza hakkındaki bilgiler karakterinizinde içinde bulunmuş olduğu üyeliğe bir e-posta olarak gönderilmektedir. Cezaya itiraz için bu e-postanın içeriğini değiştirmeden yanıtlamalı ve itiraz gerekçesini bildirmelisiniz.

İyi eğlenceler

İKV'den Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli