Herkese Selamlar.

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
AsaLeT
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: Herkese Selamlar.

Mesaj gönderen AsaLeT »

ALeykumselam Sunucunun büyücü kralı hoşgeldin ;)
Esat

Kullanıcı avatarı
delikanliyiz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen delikanliyiz »

Hepinize tşkler arkadaşlar.Aslında bende özlemedim değil ama kime sorsam daha kötü oldu diyolar hiçte başlayasım gelmio bu yüzden.Ayı kangal filan saçmalamşlar bayağı.
AsaLeT yazdı:ALeykumselam Sunucunun büyücü kralı hoşgeldin ;)
Sağolasın Esatım ismimin böyle anılması hoşuma gitmedi değil açıkcası :) Napıyosn bakalm nasıl gidio ?
CARIZMA yazdı:
delikanliyiz yazdı:Arkadaşlar öncelikle ben delikanlıyız karakterinin eski sahibi(Okan) olduğumu belirteyim. 7 aydır girmiyorum ve oyunda neler değişti ne yenilikler geldi hiç bilmiyorum.Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirm.Belki, bi ihtimal tekrar başlayabilrm. Şimdiden tşkler :)

delikanlıyız / xXKıLıÇUsTaSıXx / Sarılarınsülo / Sarılarınpert / Sarılarınreis Eski sahipleri :)
Degişen tek şey eskilerin aranmaması artık umursanmaması eger dönme gibi bi durum olursa fazla girmiyorum ama rastlarsan /f CARIZMA yeterli.
Kardeşim senin benim devrin geçti artık.Herkes eşit haklara sahip olabiliyor parayı bastırdığında.Bunun da en büyük suçlusu yönetimdir.Ama dönersem konusurz yine ;)
TAKVA yazdı:ve aLeykumselam Okan kardeşim hoşgelmişsin.

Anlatılacak gibi değil çok yenilikler geldi ,muhakkak dönmen gerekiyor ,Özledik
8-)
Sağolasın kardeş.Ama oyundaki nickini bilmediğim için sana kardeş diye hitap ettim k.bakmassın inş onuda yazarsan iyi olur :)
LASTDRAGON yazdı:Kanka nerelerdesin sen yav o kadar ulasmaya calıstım ulasamadım oyuna girersen mutlaka pm at YoSuNGöZLüM oynuyorum suan =ZALİMKADER=ZALİMFELEK hatırlarsın :D oyuna dersen eskisinden daha berbat knks
Napıyosn nen kesemediğin adam varmı bakim önceden bi ben oluyodm herhalde şimdi bende yokum bahane istemem hepsini kesmelisin :D
ronaldinhokan-delikanlıyız-xXKıLıÇUsTaSıXx-Sarılarınsülo-Sarılarınpert-Sarılarınreis (Eski Sahipleri)
Kullanıcı avatarı
LASTDRAGON
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen LASTDRAGON »

Ayıp edion knka senide kesiodum :D yeme hakkımı bana özel msj dan tel felan ver veya msn özledim nan seni
IxLoNeSoMexI
YoSuNGözLüM
ARTHAS

<ROA>
Kullanıcı avatarı
delikanliyiz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Aradada olsa kesiyodun hakkını yemeyeyim şimdi :D
ronaldinhokan-delikanlıyız-xXKıLıÇUsTaSıXx-Sarılarınsülo-Sarılarınpert-Sarılarınreis (Eski Sahipleri)
Kullanıcı avatarı
TAKVA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
İletişim:

TAKVA

Mesaj gönderen TAKVA »

Karasel Okan ;) Ahmet AkiF :D
İKV İletişim/Destek Formu için Tıkla!

İKV'den Haberdar Olun!
Resim Resim

Kullanıcı avatarı
YaSnoV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: The Lodos Of Ottman

Mesaj gönderen YaSnoV »

vay vay vay ... okan beyler buradalarmış ... sen oyuna gel ben bütün değişiklikleri anlatırım buradan olmaz :) oyunda görüşmek üzere ;)

!!!Yasinowiç !!!
IIYasinowiÇII[SAVAŞÇI]

Resim

IYasinowiÇI[BÜYÜCÜ]
Kullanıcı avatarı
YasinKocamanca
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen YasinKocamanca »

A.s Okancım yanlız karakterini bıraktığın arkadaş adını baya bir kirlettiği içi biraz sıkıntı cekersin :)
Yasin KOCAMANCA

Video Adresiniz www.ikvvideo.web.tv HİZMETİNİZDE !

http://ikvvideo.web.tv/
Kullanıcı avatarı
delikanliyiz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Zaten tam olarak başlicağımı belirtmedim Yasincim :) Ama başlarsam belirli kişilerin beni anlaması yeterli olur zaten :)
Kullanıcı avatarı
Sahxesad
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Sahxesad »

delikanliyiz yazdı:Arkadaşlar öncelikle ben delikanlıyız karakterinin eski sahibi(Okan) olduğumu belirteyim. 7 aydır girmiyorum ve oyunda neler değişti ne yenilikler geldi hiç bilmiyorum.Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirm.Belki, bi ihtimal tekrar başlayabilrm. Şimdiden tşkler :)

delikanlıyız / xXKıLıÇUsTaSıXx / Sarılarınsülo / Sarılarınpert / Sarılarınreis Eski sahipleri :)

Okan gelmene gerçekten sevindim.Oyunda beni bulursan her türlü yardımı elimden geldiği kadar yaparım...ESAD.(qualaIII)
IxaRŞıaLaxI SuSKuNuM(Şahxsuskun)

Dişlerinin arasında olmasına rağmen bazen kendi diline dahi hakim olamıyorsan,başkalarının söylediklerini önemsememelisin...!
reis1905
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen reis1905 »

aleyküm selam okan hoşgeldin :) Bende Yarın TekRaR DönüyoRm inşalllah

[Lincolngs Xxxmcronaldoxxx]

KRALINI SİLECEKSİNKİ ALAYINA İBRET OLACAK!!!!!!