YAW YONETİCİ YETER BKTM ARTK!!!

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
ReFLeXxX
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

YAW YONETİCİ YETER BKTM ARTK!!!

Mesaj gönderen ReFLeXxX »

Arkdaslar bılınmek uzere ben karkater kurtarma basvurusunu 4 hafta olucak yaptım ama daha cevap yoq ve bu canımı sıkmaya absladı burdan YONETİCİ bi gorupte ılglense artık burama kadar geldı 4 haftadır gıremıoorum oyuna hıc bırıde yardımcı olmuor bı olsanız:..
.
Kullanıcı avatarı
Batuhangs730
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Re: YAW YONETİCİ YETER BKTM ARTK!!!

Mesaj gönderen Batuhangs730 »

destek bi halt yapmıo oyuna girmiyorum sus yemişim mesaj attım cevap vermeye tenezzül etmediler
Batuhangs [^Ecel Getiren]
Vatanxduty
Batuhangsxşifacı [1910 BÜYÜ ŞİFA]
Wildpisagor

GALATASARAY
Kullanıcı avatarı
ReFLeXxX
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ReFLeXxX »

GÜNCEL...
.
Kullanıcı avatarı
secret
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen secret »

Bunlar insanlığını parada pulda kaybetmiş insanlar, Para almaya gelince işlemler ne kadar çabuk gerçekleşiyor, hizmet vermeye gelince 0. Bu oyun türk bürokrasisini ve devlet yönetimini kendine örnek alıyor zannımca

Yönetim = Duvar , Kime konuşuyorsun. Şimdi desteğe mesaj yazsan kalıplaşmış mesajları kopyala yapıştır yapar sana gönderirler cevap vermiş oluyorlar yani :)
Resim

Oяіgіиαℓ ® Secretmissile
║▌│█│║▌║││█║▌│║█║
Gizlenmiş İçerikGöster
CTRL + W
Kullanıcı avatarı
DiSMoTi
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen DiSMoTi »

secret yazdı:Bunlar insanlığını parada pulda kaybetmiş insanlar, Para almaya gelince işlemler ne kadar çabuk gerçekleşiyor, hizmet vermeye gelince 0. Bu oyun türk bürokrasisini ve devlet yönetimini kendine örnek alıyor zannımca

Yönetim = Duvar , Kime konuşuyorsun. Şimdi desteğe mesaj yazsan kalıplaşmış mesajları kopyala yapıştır yapar sana gönderirler cevap vermiş oluyorlar yani :)
:arrow:
Dismotixfireman==>KaPTaNYaĞıZ[/center]
IIxLUCIFERxII
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen IIxLUCIFERxII »

DiSMoTi yazdı:
secret yazdı:Bunlar insanlığını parada pulda kaybetmiş insanlar, Para almaya gelince işlemler ne kadar çabuk gerçekleşiyor, hizmet vermeye gelince 0. Bu oyun türk bürokrasisini ve devlet yönetimini kendine örnek alıyor zannımca

Pişt Dismosi imzan güzelmiş :D ama o latifi becrememişsin :D
Resim11.11.11 son girdiğim tarih [Not her giridğim zaman güncellicem]Resim
Kullanıcı avatarı
DiSMoTi
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen DiSMoTi »

IIxLUCIFERxII yazdı:
DiSMoTi yazdı:

Büyücülü olanı bi arkadaş yaptı o latifliyi kendim yaptım İbrahimking diye biri var onun imzasını aldım paintten arka planı boyadım üstüne yazıyı yazdım aha hazır imza :D
Dismotixfireman==>KaPTaNYaĞıZ[/center]
IIxLUCIFERxII
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen IIxLUCIFERxII »

DiSMoTi yazdı:
IIxLUCIFERxII yazdı:
DiSMoTi yazdı:

Büyücülü olanı bi arkadaş yaptı o latifliyi kendim yaptım İbrahimking diye biri var onun imzasını aldım paintten arka planı boyadım üstüne yazıyı yazdım aha hazır imza :D
:D
Resim11.11.11 son girdiğim tarih [Not her giridğim zaman güncellicem]Resim
Kullanıcı avatarı
EFTELYAM
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen EFTELYAM »

Yönetim Kurulunun İlgilenmesini İstiyoruz. Benimde Karakterim Tam 15 Gündür Cevap Gelmedi.HATIRLATMA Olarak Yolladım Yine Cevap Yok Yönetim Kurulunun İlgisiz Kalmamasını Rica Ediyoruz.
Kullanıcı avatarı
secret
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen secret »

Arkadaşlar olay parada bitiyor parada.... Kapitalizmin uşağı olmuş gidiyor ikv yönetimi. Yüzlerce hata ve eksik herkesin dilinde yönetim bunları duymuyormu ??? Yoksa işine mi gelmiyor? -Hayır 2 side değil. Yönetim bunları çok iyi duyuyor hataları ve açıkları bizlerden daha iyi biliyor. Çaba gösterip iyileştirmeye gitmiyor, neden ??? Çünki cebi zaten doluyor.. Onlar iyi hizmet vermenin peşinde değil, cebimize nasıl daha çok para girerin peşinde bununda en güzel örneği İKV DÜKKAN!

Yazık ben bu oyuna bu kadar para yatıran arkadaşlara kızıyorum. Plus neyinize yetmiyor arkadaşlar ? Ben ne silah parlattım nede başka bir şey yaptım. Neden parlatıp ikv yönetime dahada para kazandırayım ? Karşılığında kusursuz hizmet alıyormuyum? - Hayır. Oyunun gelişmesi için plus almak yeterli gerisi ikv yönetimine peşkeş çekmekten başka bir şey değildir.
Resim

Oяіgіиαℓ ® Secretmissile
║▌│█│║▌║││█║▌│║█║
Gizlenmiş İçerikGöster
CTRL + W