TARİH SAHNESİNE GÖMÜLEN LONCALAR

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
KasimHaktanyana
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: PaŞaHaKTaNYaNa

Re: TARİH SAHNESİNE GÖMÜLEN LONCALAR

Mesaj gönderen KasimHaktanyana »

senin dedigine anlam veremiyom bn kimseye beni loncaya al demedim dememde bu 1 ikincisi istediğim zaman e.öRoA girer istedmdede çıkarm buna kimse bisi yapamaz 3cusu simdi uğur bnm karakteri kullanmyor olsaydı ne diyeceğimide çok iyi blyorsn kendi hayal dünyan çok geniş ben bunu anladm ben burdan dediğim gibi ESKİ RoA dan bahsetim şimdi ne düğü belirsiz saygısız insanlarla tartışmak için deil ben oyunu biraktm yani oynamyorum bilmem anlata bildimi he en son oyna girdgmde 5 ay önceydi bu kadar boburlenyon ama benim karakterime blackdewil koyup millete hava atyorsun nese bizi bilen bilir anlatmaya gerek yok İlyası muhtiyi zagrosu takioyu oktayysız paşasiz tacsizkralsiz ve daha nicelerinin olmadığı bir RoA zaten bitmiştir eskilerden oyuna devam eden yok bi sen vrsn oda zaten kimae grmyorya boş klmasn bri başta kalsn diye koymuşlardir nese kararktersiz birisin sana istersen şifacmida verim :))
Kasım Haktanyana

Haksızlık karşısında SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR...
Kullanıcı avatarı
BLACKDEWIL
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen BLACKDEWIL »

Anlamakda zorluk cekıyorsun sanırım senın karakterını ben kullanmadım :) Sen kımsınkı RoA sensız olmuyor sen yapılan tek hatasın zaten :) Oyunla alakan olsaydı tek eskinin ben olmadıgımı anlardın, sen harbıden baya beyınsızmıssın :) bu konuya attıgım son yorumdur, ıyı forumlar
Kullanıcı avatarı
xXThEPuNiShErXx
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen xXThEPuNiShErXx »

Konuya duyarsız kalamadim ama herkesin unuttuğu bir lonca varki bir doneme damga vurmuş ve tartismalarin odagi olmuş bir lonca.
ARZ Muhafızı Kesenler loncasi kısaca kendilerine A.M.K loncası diyorlardı bence en yaratıcı lonca ismide bu idi zamanında cok fazla ilgi görmüş loncalardan biriydi.
Ancak arzların yoğun sikayetleri dolayısıyla lonca yonetim tarafından kapatilmaya zorlanmıştı.
xXThePuNiSheRXx, ThEPuNiShErBüYü, ThEPuNiShErŞiFa
Kullanıcı avatarı
KasimHaktanyana
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: PaŞaHaKTaNYaNa

Mesaj gönderen KasimHaktanyana »

bu nasıl bir dalaverecliktir ben anlamadım hem ben karakterni kullanmadm diyosun hemde karakterin adını blackdewil yapıyorsun bu nasıl bi Özürluluktur bwn anlamadım dediğim gibi ben istediğim herseyi yaptım bu oyunda zaten tunanin cerenin uğurumun Hatrı olmasa ben neler yapacagmida o zaman iyi blyordum ama yapmadım hic bişey yokmuş gibi çıktım ve gelmedim bi daha bu senin yaptığın çok edepsizce küstahça bişi roaya emek vermiş biroaiyim ben ve gelmiş daha dünkü çocuktan laf isitiyorum yazık verdiğim o emekleri helal etmyorum serhatı zamanında dinleseydim belki bu gün eskilerden 6 7 kişi kalacaktı o bana diyiyodu inanmıyordum şimdi anladım benim için kuklaci diye bi sunucu Roa kuklaci diyede bir lonca yok artık bu senin yaptığın terbiyesizlikten başka bişi deildir ben bunu anlyorum sadece ben Roa dan çıktıgimda bile Roa nin arkasndan konuşmadim ama sanrm yanlış yapmışım yazık hakkımı helal etmiyorum
Kasım Haktanyana

Haksızlık karşısında SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR...
CinaRaufBey
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: GLADİOXRAUFCAN

Mesaj gönderen CinaRaufBey »

GLADİOX leri unutmayalım :) Ne zamanlardı be hala özlüyorum..
Gladioxraufcan
Kullanıcı avatarı
alpay1994
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen alpay1994 »

Yiğitin de dediği gibi en eski loncalardandır Kankax.
-Yalnızxxadam
-NİETZSCHE
-Crescent
Kullanıcı avatarı
BarisLord
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen BarisLord »

gladiox günlerini özlüyorum, recepe yeskaya aragona tanrıçaya raufa selamlar
gladioxbaris MaXPayNe LetMeKisSYou IIfReqaNsII Comando NeGaTiVe
Kullanıcı avatarı
Oblomov
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Oblomov »

Merhaba,

Gerçekten beni geçmişe götüren çok bir konu olmuş. Ben de birkaç loncayı yazmak isterim.

2009-2010 zamanları sanırım, genel olarak Kuklacı'da RoA'dan sonra Moon loncası gelirdi. Dile getirilmemesi garip. Gladio, Orion, Kanka, Bull ve Commanders vardı. Forumlardan takip ettiğim kadarıyla Ergenekon, Commanders falan bir dönemde forumlarda çok dolanan loncalardı. Eski forum konuları bir sitede açık olsaydı aslında çok güzel olurdu. Bir ara vardı sanırım o durum. Hatırladıklarım bunlar. Yani Türk, Ayyıldız falan da vardı da bunlar genellikle yazılmış. İnsan gerçekten özlüyor be eski günleri. Neyse yine eskileri yad edip önümüze bakmayı kesmeyelim.

Herkese iyi forumlar, iyi eğlenceler.
Kullanıcı avatarı
romantiqqserseri
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen romantiqqserseri »

Xteam bir zamanların hem oyun hem gerçek karakterlerinin en düzgün olduğu insanların bana göre toplandığı bir loncaydı. Meteor itemler zamanında öttürüyordu. KankaX 'de unutmamak lazım tabi :)
Hayatım boyunca gerçekten çok online oyun oynadım ve güzel karakterler yarattım, fakat bende en çok iz bırakan ve özleten bu oyun oldu. Eski IKV maffeden yönetime yazıklar olsun :))
Oyuna şimdi reset aticaz ve en baştan başlicaz deseler dönecek gerçek ve oyuna yetecek playerler olduğunu düşünüyorum. Saygilar, iyi forumlar..

• "Korkarak yaşarsan,
    Hayatı sadece seyredersin"

-Romantiqqserseri

Resim
Kullanıcı avatarı
Barbarosbrusk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Barbarosbrusk »

Vuslatt MERAN SUNUCUSU BETADAN BERİ VAR OLAN BI LONCA