TARİH SAHNESİNE GÖMÜLEN LONCALAR

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Re: TARİH SAHNESİNE GÖMÜLEN LONCALAR

Mesaj gönderen 4thEspada »

romantiqqserseri yazdı: Xteam bir zamanların hem oyun hem gerçek karakterlerinin en düzgün olduğu insanların bana göre toplandığı bir loncaydı. Meteor itemler zamanında öttürüyordu. KankaX 'de unutmamak lazım tabi :)
Hayatım boyunca gerçekten çok online oyun oynadım ve güzel karakterler yarattım, fakat bende en çok iz bırakan ve özleten bu oyun oldu. Eski IKV maffeden yönetime yazıklar olsun :))
Oyuna şimdi reset aticaz ve en baştan başlicaz deseler dönecek gerçek ve oyuna yetecek playerler olduğunu düşünüyorum. Saygilar, iyi forumlar..

29 vs hazirlamayi dusunuyorum gel vs yapalim :))
Exelcium
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: TheLodos Of Ottoman

Mesaj gönderen Exelcium »

Pashabjk yazdı:
BadXDreaM yazdı:
TRoyxpunisher yazdı:hatırlayamadığım bir çok lonca gördüm en iyi olduklarını iddia ettiler üç beş gün sonra dağıldıklarını bildirdiler...eğer ki bana "GERÇEK" lonca kimdir kimlerdir die sorarsanız cewabım direk tLoo dur...Bnm ilk charım zamanında goodfather arkadaşa lonca kurma fikrini verdikten sonra çalınan charımdan sonra açtığım 6.charımda karşıma alinin kurduğu lonca olarak çıkmıştır... :D goodfather sana sesleniyorum zamanında lonca kuralım diodum ben tek takılıorum diyodun bn bi gittim lonca kurmuşun.. :D:D

Barış a pm atıorum namı dier pashabjk ye barış lonca kurcam gel arz ol Barış olum bende kurcam sen lodos ol epeyce bi süre birbirimize takıldık sen arz ol sen lodos ol die :) okuyomu acaba şimdi :P

Okuyorum yawrum okuyorum merak etme :) İKV artık mazimde tatlı bir hatıradır Yakupcum kesinlikle dönüş olmayacaktır eskileri yaad etmeyeceğim bir daha kesinlikle gelmeyecektir çünkü. TLOO fikri açıkçası benımdı ama olmusken Lodos loncası olsun diye The Lodos Off Ottoman yapmıstık saolsun arkadaslar emanetimize sahip çıktılar daha da ileri götürdüler loncayı hepsine teker teker teşekkür ediyorum.
Herkese selamlar.
TLOO loncası hala oyunun en büyük ve en kaliteli loncasıdır. Ancak son zamanlarda oyun içinde yapılması gereken değişiklikler gelmesi gereken yeni harita bölge level vs... gelmemesi tüm ikv oyuncularını sıkmıştır. her gün yapılan işler hep aynı dolayısıyla diğer loncalarda olduğu gibi bizim loncamızda da online sayısında oldukça fazla sayıda düşüş olmuştur.
Burda asıl sorulması gereken soru bunca insanın emeği, işinden evinden okulundan ailesindan kısarak harcadığı zaman sonu ne olacak ? varmı bir gelişme ?
Lafın kısası oyunda bir güncelleme yok olumlu yönde hiç bir gelişme yok ve bu gidişe bakılırsada olmayacakda... ve Batuhanın açtığı konu ''Tarih sahnesine gömülen loncalar'' ileride yakın bir zamanda ''Tarih sahnesine gömülen oyunlar'' olarak değişecektir.
Son sözüm Yeni yetme GM arkadaşlarımıza İŞİNİZİ BECEREMİYORSUNUZ... yapamıyorsanız çekin gidin. Adam kayırmayın...
Exelcium Şavaşcı
Exellcium Büyücü
MuraTTmmT Şifacı
Kullanıcı avatarı
SurvivorIKV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen SurvivorIKV »

Adil yönetim geldi şahcihan ve yancı gm'ler gitti. Sadede gelelim, siz gm loncasıydınız gm'lerden güç alıyordunuz, artık gm destekçiniz yok ve bir hiçsiniz. Vel hasıl-i kelam; Tloo loncası bitmiştir arkadaşlar, geçmiş olsun :mrgreen:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
DescriptionS
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen DescriptionS »

SurvivorIKV yazdı:Adil yönetim geldi şahcihan ve yancı gm'ler gitti. Sadede gelelim, siz gm loncasıydınız gm'lerden güç alıyordunuz, artık gm destekçiniz yok ve bir hiçsiniz. Vel hasıl-i kelam; Tloo loncası bitmiştir arkadaşlar, geçmiş olsun :mrgreen:

Adil yönetim öyle mi ? Senin giden yanci Gmler dediklerin oyunu buraya kadar getiren insanlar ? Zwartan , CaptainAtCaptainATx, Lathander , Nocomment , Reha ve daha niceleri. Sen zaten bu adamlara yanci gm diyosan cok yanlis yoldasin hele kac yildir yenilik getirmeyen insanlari savunuyorsan gercekten acinacak haldesiniz.Sahcihan zaten yaklasik 3 yildir oynamiyor.Theloodos of Ottoman loncasi yaklasik 3 4 aydir pasif durumda bu da demek oluyorki TLOO Gmler ile yyurumuyormus.Bu lonca 1 sene lider iken aklin neredeydi simdi mi sesiniz cikmaya basladi meydan cakallara kalmis annlasilan :)
Resim
~ MustafaKemalAtatürk ~

1881 - 193∞

“Saygı olsun bu çelik atlıların göktuğuna, Tuğu kaldırmış olan orduların Başbuğuna!”
Kullanıcı avatarı
SurvivorIKV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen SurvivorIKV »

Tılsımda nesliş sizin kuklacınızda ise şahcihan ve galad. Ben şahcihan ve tloo yancıları demişim sen ise tüm gm kronolojisini döktürmüşsün :geek: Fazla bilmediğin konulara burnunu sokma :twisted: Bizzat şahit olmuş birisine böyle bir suçlama yöneltmen çok içleracısı bir durum. Bu arada yeniliği gm abileriniz değil devler getiriyor :mrgreen: :mrgreen:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
DescriptionS
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen DescriptionS »

Neyin ne oldugunu senden daha iyi biliyoruz burda bosbogazlik yapma sen kimsinde tlooyu suclama hakki buluyorsun eskilerden kalma bi acin var sanirim ismin cismin belli değil zamaninda kuyruguna iyi basmisiz ki hala devam eden bir yaranla gocunuyorsun ;)
Resim
~ MustafaKemalAtatürk ~

1881 - 193∞

“Saygı olsun bu çelik atlıların göktuğuna, Tuğu kaldırmış olan orduların Başbuğuna!”
Kullanıcı avatarı
Barbarosbrusk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Barbarosbrusk »

Simdi eskiler gelsin bizi ornk alsin :)
SnooW
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen SnooW »

Belçikliler vardı bir ara. Araf vardı. Cihanı hükümranım büyük hayranıydım :D
Kullanıcı avatarı
serserikral
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Ateş

Mesaj gönderen serserikral »

Leonidans yazdı:İSK (İstanbul Silahlı KuvvetleRi) En Eski ve sağlam loncaLaRdan biriydi.. ;)
ForumİKV nin loncası değilmiydi
HeRakLes
Ateş Loncası

HeRakLeS
Kullanıcı avatarı
djvedat11119
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: HİCRET

Mesaj gönderen djvedat11119 »

eskilerden ayyıldızxcapkın sa
ayyıldızxalpdokz
cılgınreis
xıbrahımbey
Resim
Resim

Lonca başvurusu için Hicret amblemine tıklayınız.

ÇıLGınReiS
Ayyıldızxalpdokz