The End

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
JudgmentDay
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: İnstructive

The End

Mesaj gönderen JudgmentDay »

2007 de kuklacıda başlayan, 2009-2010 arasında Meranda devam edip 2017 de tekrar kuklacıya dönen ben; oyunu başladığım yer olan sunucuda bırakma kararı almış bulunmaktayım.yaklaşık 4 aydır zaten girmediğim bu oyuna bundan sonrada gireceğimi sanmıyorum.
Gariptir yüksek sadakatin kafile albümü,özelliklede döneceksin diye söz ver parçası bana ilk dönem 29 level zamanlarını hatırlatıyor.
Ülkemizde gittikçe artan etik yozlaşma oyunda da sert bir şekilde hissedilmektedir.İlk zamanlar yoldan geçen oyunculardan biriyle kripraz(dönemin en pahalı madeni) aktarımı yapabilirken zaman ilerledikçe en iyi dostun olarak gördüğün kişiler bile karakterini boşaltabiliyor.(Başıma 2010 da meranda gelmişti) Bir diğer konu şef kaçırma taktiği.Eskiden arzlar lodoslara lodoslar arzlara philo kuklacı keserdi görevleri yapılsın diye.harika bir dayanışma vardı.fakat şimdi arz arzın şefini lodos karakterle; lodos lodosun şefini arz karakterle kaçırır olmuş.İnsanımız neden bu kadar yozlaştı anlamak mümkün değil.
Oyunu bırakma sebebim ise bunlar değildir hatta çok az emek verilen karaköy haritası bile değildir.(ellerine sağlık yine de yönetimin bir süre de olsa "betada bossların beleş item attığını öğrenene kadar(oysa en iyi item sarı renk olsaydı sıradan yaratıklardan da düşebilen)" heyecanlandırmıştır.)Oyunu bırakma sebebim memurluk yanı sıra ikinci bir üniversite okuyor olmamdır.Hepinize iyi oyunlar bol şanslar arkadaşlar...

Kuklacı - xXxARTVİNLİxXx - 39 Level (Çalındı)
Meran - DeaTHxLYHaLLoWs-49 Level (Çalındı)
Kuklacı - MephtiaN-xFALCONx-İmSdaL-UğurEfendi
Resim
Rosenrot
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Karamanoğulları

Re: The End

Mesaj gönderen Rosenrot »

Gerçek hayatınızda başarılar dilerim.
Rosenrot (Büyücü)