Yenilik Getirilirken Yeni Oyuncu Gelmesi İmkansızlaştı

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
IIxAReNAxII
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Yenilik Getirilirken Yeni Oyuncu Gelmesi İmkansızlaştı

Mesaj gönderen IIxAReNAxII »

Oyuna her getirilen eklenti paketi maalesef yeni oyuncu başlama ihtimalini ortadan kaldırıldı. Karaköy'le de bu imkansızlaştı. Oyunu hiç bilmeyen sıfırdan başlayan birisi çevresinde kimseyi göremeyecek, görevine yardım edecek kimseyi bulamayacak, bomboş eminönü sokaklarında dolaşacak ve sonunda bir daha girmemek üzere çıkacak.

Karaköy bölgesinde ise durumlar daha da vahim bir hal almış, BOSS kesmek kaçıranlar sebebiyle sinir bozucu bir hale gelmiş. Öte yandan zaten zar zor kesilen BOSS'ların haddinden fazla reçete atması da iyice oyundan nefret ettiriyor. Reçetelerde istenilen materyallerden bahsetmiyorum bile... 2007'de ilk başladığımda aldığım zevkin binde birini almıyorum ve eminim ki benim gibi pek çok kişi sadece discord... vs. muhabbet etmek için giriyor oyuna...

Bir an evvel İKV Yönetiminin, Mevlüt DİNÇ dönemindeki gibi "YENİ OYUNCULARI" nasıl kazanırız düşüncesine dönmesi dileğiyle,

Saygı ve selamlar..
Resim

"Sisli ve yağmurlu bir havada geldiler, yüzleri maskeliydi... Bizim için savaştılar... Sonradan öğrendik ki hayatımızı kurtaran bu esrarengiz adamlar ARENA ' larmış..!"

-Agah Bey (1957)-
Kullanıcı avatarı
ReLenTLesSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Life and Death

Re: Yenilik Getirilirken Yeni Oyuncu Gelmesi İmkansızlaştı

Mesaj gönderen ReLenTLesSx »

Karaköy gelmeden önce Nerull ‘ un yaptığı açıklamada, bölgenin yeni oyuncu kazanmaya yönelik değil var olan oyuncular için olduğunu söylemişti zaten.
Bu saatten sonra da yeni oyuncu kazanmak ile uğraşacaklarını sanmıyorum :)
Resim
Kuklacı
ıReLenTLesS

Life And Death YouTube kanalıGöster
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

ReLenTLesSx yazdı: 21 Nis 2018 20:45 Karaköy gelmeden önce Nerull ‘ un yaptığı açıklamada, bölgenin yeni oyuncu kazanmaya yönelik değil var olan oyuncular için olduğunu söylemişti zaten.
ne zaman dedi bunu ? ss atarmısın merak ettim
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
ReLenTLesSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Life and Death

Mesaj gönderen ReLenTLesSx »

KraToSs yazdı: 25 Nis 2018 10:16
ReLenTLesSx yazdı: 21 Nis 2018 20:45 Karaköy gelmeden önce Nerull ‘ un yaptığı açıklamada, bölgenin yeni oyuncu kazanmaya yönelik değil var olan oyuncular için olduğunu söylemişti zaten.
ne zaman dedi bunu ? ss atarmısın merak ettim
Çınaraltı radyosunda demişti diye hatırlıyorum, eski yayın kayıtlarını dinleyerek bulabilirsin
Resim
Kuklacı
ıReLenTLesS

Life And Death YouTube kanalıGöster
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

Oyun almış başını gidiyor kalanlara Allah'tan sabır bırakanlara elfaaaatihaaaa ;)
FARUKULUSOY
Resim
Resim