Oyuna tekrar başlamak

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
rbaggio35
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı

Oyuna tekrar başlamak

Mesaj gönderen rbaggio35 »

Herkese merhaba arkadaşlar uzunca bir süredir oyunu bırakmıştım hemde bayağı uzun bir süredir ki bu oyun benim için çok farklı oldu fakat şimdi bakıyorum ki oyuncu kitlesi kalmamış eskisi gibi hiç değil fakat yeni gelen genişleme paketiyle oyuna tekrar başlamayı düşündüm ben bu oyuna ilk başladığımda ilkokul 5. Sınıftaydım abilerim ablalarım vardı en küçük ben sayılırdım şuanda 21 yaşındayım :grin: bu oyunun bende yeri çok ayrı her zaman da öyle olucak fakat oyuncu kitlesinin azlığından ötürü oyunda beraber vakit geçirip eğlenecek insan bulmak çok zor yani beraber oynamak oynarken de muhabbet sohbet etmek isteyen olursa tekrardan başlayabilirim oynadığım son dönemlerde bir hayli yalnızlık çekmiştim arkadaşlarımın oyunu bıraktığından ötürü ':) yanıtlayacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerr.
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Re: Oyuna tekrar başlamak

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Bunu okurken eski Ikv zamanım aklıma geldi. Duygulandım vallahi.
Kullanıcı avatarı
xWAVEx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen xWAVEx »

rbaggio35 yazdı: 14 Mar 2018 03:50 Herkese merhaba arkadaşlar uzunca bir süredir oyunu bırakmıştım hemde bayağı uzun bir süredir ki bu oyun benim için çok farklı oldu fakat şimdi bakıyorum ki oyuncu kitlesi kalmamış eskisi gibi hiç değil fakat yeni gelen genişleme paketiyle oyuna tekrar başlamayı düşündüm ben bu oyuna ilk başladığımda ilkokul 5. Sınıftaydım abilerim ablalarım vardı en küçük ben sayılırdım şuanda 21 yaşındayım :grin: bu oyunun bende yeri çok ayrı her zaman da öyle olucak fakat oyuncu kitlesinin azlığından ötürü oyunda beraber vakit geçirip eğlenecek insan bulmak çok zor yani beraber oynamak oynarken de muhabbet sohbet etmek isteyen olursa tekrardan başlayabilirim oynadığım son dönemlerde bir hayli yalnızlık çekmiştim arkadaşlarımın oyunu bıraktığından ötürü ':) yanıtlayacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerr.
Ben de 9 yaşında başlamıştım şuanda 21 yaşındayım, geçtiğimiz aylarda sıfırdan hesap açıp Eminönü sunucusunda oynamaya başladım fakat yeni eklentinin gelmesiyle görevlere gidecek adam bulamamaya başladım o yüzden bıraktım :)

liderxBeRoN
liderxBeRoN
ronaldtrirm
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
İletişim:

Oyuna tekrar baslamak

Mesaj gönderen ronaldtrirm »

Arkadaslar basl?kta dedigim gibi oyuna yeni baslad?m ve anlamad?g?m bi kac yer var yard?mc? olursan?z cok sevinirim
Oncelikle oyunu free to play oynuyorum suanl?k tabi bu oyuna al?sana kadar
1Oncelikle ogrenmek istedigim sey su oyunda bineklere binebiliyormuyuz?at,ejderha vb...
2oyuna engineer olarak baslad?m ve oyunda yan?mda bana savaslarda yard?mc? olucak pet tas?yabiliyormuyum?
3oyunda sehir meydan? gibi biyer varm??
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Re: Oyuna tekrar baslamak

Mesaj gönderen TOLGA »

rbaggio35 yazdı: 14 Mar 2018 03:50 Herkese merhaba arkadaşlar uzunca bir süredir oyunu bırakmıştım hemde bayağı uzun bir süredir ki bu oyun benim için çok farklı oldu fakat şimdi bakıyorum ki oyuncu kitlesi kalmamış eskisi gibi hiç değil fakat yeni gelen genişleme paketiyle oyuna tekrar başlamayı düşündüm ben bu oyuna ilk başladığımda ilkokul 5. Sınıftaydım abilerim ablalarım vardı en küçük ben sayılırdım şuanda 21 yaşındayım :grin: bu oyunun bende yeri çok ayrı her zaman da öyle olucak fakat oyuncu kitlesinin azlığından ötürü oyunda beraber vakit geçirip eğlenecek insan bulmak çok zor yani beraber oynamak oynarken de muhabbet sohbet etmek isteyen olursa tekrardan başlayabilirim oynadığım son dönemlerde bir hayli yalnızlık çekmiştim arkadaşlarımın oyunu bıraktığından ötürü ':) yanıtlayacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerr.
Ben 59 karakterlerim olmasına rağmen oyuna tekrar dönmüyorum yalnızca aydan aya girip nabzı kontrol ediyorum. Senin oyuna tekrardan dönmek gibi bir niyetin varsa vaktini daha güzel şeylere icra edebileceğini söyleyebilirim. Çünkü muhtemelen hayalindeki İstanbul Kıyamet Vakti'ni bulamayacaksın.
ronaldtrirm yazdı: 14 Nis 2019 02:58 Arkadaslar basl?kta dedigim gibi oyuna yeni baslad?m ve anlamad?g?m bi kac yer var yard?mc? olursan?z cok sevinirim
Oncelikle oyunu free to play oynuyorum suanl?k tabi bu oyuna al?sana kadar
1Oncelikle ogrenmek istedigim sey su oyunda bineklere binebiliyormuyuz?at,ejderha vb...
2oyuna engineer olarak baslad?m ve oyunda yan?mda bana savaslarda yard?mc? olucak pet tas?yabiliyormuyum?
3oyunda sehir meydan? gibi biyer varm??
1) Bineklerimiz yok.
2) Petlerimiz yok.
3) En büyük meydan(Eminönü) artık bom boş.
Resim
Kullanıcı avatarı
Newbie
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Newbie »

Şu son güncellemeden sonra (Karaköy'e girmek için görev yapılması zorunluluğu) 0'dan başlamak imkansız neredeyse özellikle Kuklacı gibi tenha bir sunucu bir hayli zor. Sana tavsiyem başlamamalısın.
Düşünmek için vakit kalmadı...
Kullanıcı avatarı
alekstrazsa
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen alekstrazsa »

dostlar selamlar,
oyuna tekrardan katiliyorum isteyenlerle beraber kasilabiliriz
Kullanıcı avatarı
hakan
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen hakan »

Merhaba arkadaslar oyuna girerseniz gorevlerde herturlu yardimci olabiliri. Adarr
Evolation Kardeşxhakannnn