Yeniden Merhaba...

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
AccuRacy
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: The Lodos Of Ottoman

Yeniden Merhaba...

Mesaj gönderen AccuRacy »

Arkadaşlar merhabalar, hepinize iyi forumlar.

Yeni bölgelerin geleceği haberleri beni oldukça heyecanlandırdı. Kuklacı sunucusunun eski bir oyuncusuyum. Karakterimin adı IıIxKüHeyLaNxIıI Nam-ı Diğer Hunxküheylan :relieved: Adım da emre 29 yaşındayım. İstanbul Kıyamet Vakti oyununu askere gitmeden önce oynamaya başlamıştım. Fakat oyunla ilgilenilmemesi oyunda yapılabilecek herşeyin yapılması ve yakın arkadaşlarımın oyunu bırakması üzerine oyunu bırakma kararı almıştım. Aslında beni oyundan soğutan şey savaşçı yeteneklerinin revizyona uğraması ve reçetelerine, malzemelerine dünyanın emeğini dünyanın parasını verip ürettiğim element itemlerin çöp olması olmuştu. Zilfallon efsununun bütün dirençli setleri mevcuttu envanterimde, herneyse gelelim diğer bi konuya. Bütün bunlara alıştım max hasar savaşçımı da fazla uzun süre geçmeden dizdim. Bölgeler falan gelince de "aha" dedim gönlümüzü aldılar işte. En son Yeraltında Kadim Hidra, çemberli de gaffar tanklıyordum. Herneyse Traşı fazla uzatmayalım. En başında da söyledim yeni bölgenin gelecek olması beni oyuna doğru çekmeye başladı ve oyuna dönmek istiyorum. 49 level bir büyücüm, 49 level bir savaşçım var fakat karakterlerin itemleri yok. Karakterleri dizmem ne kadar zamanımı alır ve nerden başlamalıyım ?

Şimdiden düşüncelerinizi yazdığınız için teşekkür ediyorum... İyi forumlar :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:
Kullanıcı avatarı
citroenn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: Gods Ofthe Game

Re: Yeniden Merhaba...

Mesaj gönderen citroenn »

bence başlama :d
Resim

Resim
TEŞKİLAT SUNUCUSU BÜYÜCÜ VS'Sİ https://www.youtube.com/watch?v=nWxADXiI_VU
Kullanıcı avatarı
ahsu6344
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Yeniden Merhaba...

Mesaj gönderen ahsu6344 »

gafiden büyücünü dizmek istiyorsan tılsımlardan başla m1 üret en az 1500 1700 fizik hasarın olsun yeter.savascı için ise tank olacan o zaten direnc önemli 1000 elek+1000 buz.zırhın 70 in üstü olsun. işi biraz biliyorsan üstünü dizersin.şifacı ise rahat diziyo üstünü zaten full ibni sina itemlerin olsun yeter.ikv biraz sabır işi 1 veya 2 günde veya 1 ve 2 hafta da üstünü dizmeyi düşünüyorsan o biraz zor.birazcık da olsa bi cevren varsa sıkıntı olmaz.ikv zaman+sabır işi.bol şans
Resim

İntikamxxx --Asiasi--İntikamxşifa--İntikamxasiasi

YERYÜZÜNDE İNTİKAM OLDUGU SÜRECE ASİLER ÖLMEZ