İKV Ceza Sistemi !

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Badem56
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Derindeki Sır

İKV Ceza Sistemi !

Mesaj gönderen Badem56 »

Herkese merhabalar, dün gece ''TeHLiQeeLii'' adlı şahıs Türk gençliğine çirkin sözlü eylemlerde bulunmuştur. Ben oyun içersinde destek ekibine şikayet taliebinde bulundum. Hatta ve hatta yetmedi bu çirkin ve kabul edilemeyecek söze karşın ekran fotosu alıp destek ekibine ekran fotosunu yolladım. Ayrıca adam oyunda siyaset yapıp milleti kışkırtıcı eylem ve sözlerde bulunuyor. Bunun da ekran fotosunuda alıp desteğe yolladım. Desteğin bana yolladığı mesajı bire bir size kopyala yapıştır yapıyorum.
''Gönderdiğiniz ekran görüntüsünde, ilgili kullanıcının zaten oyun içerisinden şikayet edildiği görülmektedir. Nitekim, konuşma kayıtlarının incelenip gerekli moderasyonun yapılması için yeterli işlem yapmış bulunmaktasınız. Oyun içerisinden Şikayet Et butonunu kullandığınız takdirde, tekrardan destek birimimizden başvurmanıza gerek yoktur. Konuşma kayıtları, ilgili birim tarafından incelenerek gerekli moderasyon uygulanır.''
Bana bu mesajı e-posta yoluyla yolladılar. Ne hikmetse bugün oyuna girdim adam sus cezası bile almamış. Hala eylemlerini sürdürmekte. Yanlış hatırlamıyorsam oyun ceza sistemi içersinde Atatürk'e hakaret etmek. Din, dil, ırk ayrımcılığı yapmak ve siyasi propaganda yapmak ile ilgili bir madde vardı. Adam türk gençliğine lanet olsun diyor ve durmaksızın hakaret yağrıdıryor millete. Bununla kalmayıp siyaset yapıp kışkırtıcı sözler kullanıyor.. Sizin ceza sisteminden anladığınız bu mu?

1.Foto
Resim
2.Foto
Resim
Elwing

Re: İKV Ceza Sistemi !

Mesaj gönderen Elwing »

Bu tarz durumlara forum üzerinden yardımcı olamamaktayız. Oyuncu hata kullanımına bildirim atarak kişilerin neden ceza alıp almadığını öğrenebilirsiniz.

Bilginize, iyi forumlar dileriz.
Kilitli