GEÇEN YİNE COŞUYORUM:)

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
citroenn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Gods Ofthe Game

Re: GEÇEN YİNE COŞUYORUM:)

Mesaj gönderen citroenn »

Resim

ResimResim
Ozamanlar çt çarım vardı yeni başlamıstım onu bölgeye sokmaya o çar şuanda UntilTheUniFoR bnm çar yani görüldüğü gibi
çarda sıfır zırh trans asa var o kadar çt itemi olarak bni o çarda kesemedin bni nasıl yendiğini söylüyorsun faruk :D hayatında bni yenememiş birisi bu ws de kürşattan aldığın paradan snra ben seni ezik çarımla kesicem gel iddalı atalım dedikten snra zar zor adaya getirmiştim seni :d
Resim

Resim
TEŞKİLAT SUNUCUSU BÜYÜCÜ VS'Sİ https://www.youtube.com/watch?v=nWxADXiI_VU
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

hepsine eyvallah da kardeş :D biz zaten yalanlamıyoruz kesildigimizi :D ama kesildiginiz resimlerde de inkar ediyonuz :D 5 tane çar açıyosunuz yok ben hakan deyildim gökhandım yok bilmem neydim :D olm benim 9 senedir çarım aynı sizin gibi ahmet mehmet demedik kimseye :D :D :D :D onu da geçtim çantana bak para yerine sonra konuşalım olur mu ilk attıgın resimlerde ejder asalı atmışım dalga geçmişim neyse hadi bb sen kendini övmeye devam et :lol: :lol: :lol: Çar isminiz sabit deyil lölö yapıyonuz burda :D YELLOWDEWİL KüRŞaTKaRaGöZ Çarına Bile Giriyosunuz :D UniFoRpRaZaa TyRİON PaTaTes fln :D :D :D :D ws de kesilince çar da ben yokdum gel tekrar atalım diyosunuz sonrada :D akılı olun sadece
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
citroenn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen citroenn »

O esnada bni keseceğini sandında ejder asa taktın senın neyine ejder asa la Sıfır asan yoktu buz giriyodun bana :D sıfır asa bastın dedim sana cesaret mi geldi hayırdır yine kestim senı olm :D tamam hakanı 2 sene önce kestin kürşatı kestin tamam eyw ama bni kesemedin diyorum olm kıt mısın sen nesin yaw :DDDDDDDD ben ozamanlar kürşatın çarı ile iddalı ws bile atmıyordum kendi çarımla iddalı ws atıyordum :D sen benden varya 1 kusus bile alamadın çardaki paraya bak diyonda ula o çar zaten önemsiz bi çardı :D Önemsiz çarımla senden ozaman 50 m CIXXXX :DDDDDD eğerki yenilseydim patatesten vericektim sana uza şimdi git paşalığını başkasına göster bana gelme bu sunucuda en son gelinecek adam benım burda sen git 50 kere ws at 1 kere kazan sonra karşıdakini yenmeyi kabul et hıhı sensın tamam :D bni 1 kere bile yenemedin orası ayrı ama o adamlar senden daha iyi ws atıyor sen kımsın olm burda ws hakkında konusuyon benle sende biliyorsun beni sunucuda hiçbirkimse 1 kurus paramı alamadığını sadece 1 kere yenildim oda Arthası yenen çarını alan birisi oda 10 m başka kimse paramı alamadı y:DDDDDDDD
Resim

Resim
TEŞKİLAT SUNUCUSU BÜYÜCÜ VS'Sİ https://www.youtube.com/watch?v=nWxADXiI_VU
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

:D :lol: :) :D :lol: :) :D :lol: :) :D :lol: :)
peki peki tamam sen öyle diyosan öyledir :D
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
citroenn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı