Çemberlitaş m1 kıyamet asa hk.

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Bogax
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı

Çemberlitaş m1 kıyamet asa hk.

Mesaj gönderen Bogax »

Selamun aleyküm abiler ablalar ben Boga,Bogax.oyuna başlayalı bir iki ay oldu bi ara bıraktıydım tekrar basladım suan büyücüme kıyamet asa basmaya çalışıyorum(40 lvl büyücü) meran müc.liderlik sembolu örümcek gözü ve dev komodo dişi hariç herşey tamam. ama oyunda çemberlitaş icin m1 tılsımını da istiyorlarmış ben daha kıyamet asa'yı zor basıcam m1 hiç basamam gücüm yetmez ve vakti geldiginde de bölgelere girebilmek istiyorum lodos klanı fazla bölge atan yok 1 ya da 2 grup çıkıyor en fazla gördüğüm kadarıyla,arzlar ise 3 4 grup cıkarabiliyorlar.hangi klana girmeliyim ve bana bölge atmam için yardım edebilecek varmı,kime yazsam cevap bile vermiyor lütfen biri yardımcı olsun.Şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Re: Çemberlitaş m1 kıyamet asa hk.

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Kıyamet asa malzemeleri için görevlerini yapmalısın. Kalan malzemelerin yarısı tamamlanacaktır. Kalabalık olan klan ise Arzın Çocukları klanıdır. Orada grup bulma ihtimalin daha fazla ancak m1 yoksa girmen imkansız. Ben çok uğraştım girebilmek için, üstelik kıyamet asa yanında kıyamet zırhta üretim ama olmuyor. Bir yıl kadar önce grup bölgeleri için uğramayı bıraktım. Migrattan bile eksiğim var, vasıfsız büyücü bir tane ancak alıyorlar onu da genellikle tanıdık seçiyorlar. Kaç sefer tüm işimi bırakıp bölge için koşup, başkasını aldık kardeş diye bir cevap ile karşılaştım. Sinir bozucu bir şey. Kendi kendime holde takılıyorum, günlüğümü incelersen görebilirsin.

Kısaca, m1 yoksa Çemberlitaş'ta yok.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

Aleykum Selam ;
Valla kardeşim büyücü dizmek eskisi gibi kolay değil artık.
Kıyamet asa , zırh ve M1 tılsımlaro gerekli ÇT girmen için.Gün geliyor M1 bile istemiyorlar Met23 istiyorlar.
Bence büyücüyü bırak -tabi çok emek vermediysen- tank savaşçı yada şifacı oyna.Hiçbir ek malzemeye gerek duymadan rahat rahat oynarsın.Sadece tank için Shen Kara iksir alırsın 500binden.
Bogax
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Bogax »

cevaplarınız için teşekkürler fakat ben büyücü oynamak istiyorum elimden geleni de yapıcam bu uğrasımda herhangi bir yardımı olabilecek birini bulabilirsem ne mutlu bana
Kullanıcı avatarı
TRoyxpunisher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nefes

Mesaj gönderen TRoyxpunisher »

Oyuna başlayalı 2 ay oldu demişsin kardeş emin ol insanlar anca basıyor m1i 2 ayda bi 2 ay da holde harca
Kıyamet Takımı 1 - 2 NEFES Loncası

Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

TRoyxpunisher yazdı:Oyuna başlayalı 2 ay oldu demişsin kardeş emin ol insanlar anca basıyor m1i 2 ayda bi 2 ay da holde harca
Büyücü kullanmaya kararlıysan bu doğru bir yorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: