oyunda en komik anilariniz

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
citroenn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Gods Ofthe Game

oyunda en komik anilariniz

Mesaj gönderen citroenn »

Bikeresinde karsi klanda bi buyucu kesmistim bana sen beni oyunda oldurdun Allahta seni gercek hayattaoldursundemisti ve bolge atarken gaffarda adam uyuyakalmisti kestik orasi ayri herkese bos adam torbayi almamisti belki item ondaydi hahaha ve her defasinda f4 ceken talatbey. Vardi anlasma yapmstim onla ben ona saldirmicam oda bana saldirmicakti issizle ugrasikir mi! Ve meteorda defansif tilsimli savascilarin 3 tanesini kesmitim cok komikti ve bir arkadasa kudretim kalmadigi icin asa ile kesilmistim buda komikti :) özelestiriyi severim sizinde varsa buyrun yazin guzel muhabbet olsun
Ve nefes loncasindayken bir arkadasin kiz taklidi yapip beni inandirmasi az kalsin saapiyodum bide skype hesabi acmis zaten kiz gibi aesi vardi elimden kaza geliyodu az kalsin xd
Resim

Resim
TEŞKİLAT SUNUCUSU BÜYÜCÜ VS'Sİ https://www.youtube.com/watch?v=nWxADXiI_VU
Kullanıcı avatarı
tedashii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: oyunda en komik anilariniz

Mesaj gönderen tedashii »

Sen kaç tane kıza carını soydurdun lan :D :D
WesTSooN
Kullanıcı avatarı
citroenn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Car soyulmadi ki m1 gitti carm soyulmadi m1 kadin sifa kadin buyu kadin savascida yapcaktimda kiza
kiz svsci svmyrm ddi.d yarama tuz bastin kmkmi ln.d asa ile kesildimden bahset bundan bahsetme ha bide 7 bin akce ile iksir cekmis 3 bin akce de sunucu aktarmis 10 bin akce girdi reel olarak almamistim ama zamana yazik oldu
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
citroenn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Bana az dokunduda ismini vermek istemiyorum oda cok populer bir oyuncu ona dokundu ona daha cok uzuldum Eö sunucusundadir belki calan kisi eö dede kimse sevmiyo ki bizi belki taniyan vardir bedirhana sorayim ben bi o sever beni dicemde kac sene gecmis belkide calan kisi ölmustur cocuklarina miras kalmistir q :))
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
tedashii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen tedashii »

citroenn yazdı:Bana az dokunduda ismini vermek istemiyorum oda cok populer bir oyuncu ona dokundu ona daha cok uzuldum Eö sunucusundadir belki calan kisi eö dede kimse sevmiyo ki bizi belki taniyan vardir bedirhana sorayim ben bi o sever beni dicemde kac sene gecmis belkide calan kisi ölmustur cocuklarina miras kalmistir q :))
:D :D :D
WesTSooN
SnooW
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen SnooW »

Ahahahahahahahhaahahha
Kullanıcı avatarı
Nefesxprogamer
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Nefes
İletişim:

Mesaj gönderen Nefesxprogamer »

ahahhaha gokhan o kadar cok kıza soydurduki kendini skypte sürekli dalgasını gecerdik kanka keske kız olsaydım tılsım verirdin falan )))) muhabbet güzeldi .. o kadar komik şey yaşadıkki nefes loncası olarak hangisini anlatsam bilemiyorum...ama galiba loncaya yeni katılani keklemekdi en komik olanlar ) keklemezsek rahat etmezdik :D
Ey kör anla.. bu yer bu gök boş... bırak onu bunu.. gönlünü hoş tut hoş... şu durmadan dağılan alemde... hepsi hepsi bir NEFES tir... gerisi boştur boş..
Kullanıcı avatarı
citroenn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Apo hatirliyon.mu ben loncaya yeni gelmistim ses degistirme programi acikmis derya ablayla konusuyodum bana abi demisti hahahahah
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
TRoyxpunisher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Nefes

Mesaj gönderen TRoyxpunisher »

Bi keresinde DeathKneLL miydi neydi bi herife kız rolü yaptım salak herif bana m1 verdi bende çaldım puhahahaha en son savaşçı açalım dedi ben savaşçı sevmiyorum diyip kaçtım
citroenn yazdı:Car soyulmadi ki m1 gitti carm soyulmadi m1 kadin sifa kadin buyu kadin savascida yapcaktimda kiza
kiz svsci svmyrm ddi.d yarama tuz bastin kmkmi ln.d asa ile kesildimden bahset bundan bahsetme ha bide 7 bin akce ile iksir cekmis 3 bin akce de sunucu aktarmis 10 bin akce girdi reel olarak almamistim ama zamana yazik oldu
Kıyamet Takımı 1 - 2 NEFES Loncası

Resim
Kullanıcı avatarı
citroenn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Ozamanlar nikim YELLOWDEWİL Dİ YAVRUM :D