içeri beyler :)

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: içeri beyler :)

Mesaj gönderen KraToSs »

EitheL yazdı: 25 Ara 2017 02:25 Arkadaşlar uzun yıllar bir çok oyunu oynamış biri olarak 49 level olur olmaz hemen grup bölgelerine gireyim itemlerimizi dizeyim kafasını yaşıyorsanız hemen bu kafadan kurtulun bu oyunda önemli olan level almanız değil birikim yapmanız ve bu birikimide ancak madenle yapabilirsiniz özellikle büyücü karakteri oynuyorsanız azimli olacaksanız çer çöp demeden ne varsa çekip biriktirip sunucunun istif yapan insanlarına satacaksanız zaman geldiğinde şartelci kırmacı arandığında girip güzel bir şekilde bölgeden itemlerinizi dizecekseniz ama herşey zamanla az sabırlı olun.

Zaten bölgeye alındığınız zaman sizde iletişim kurmak için adım atarsanız karşı tarafla arkadaşlığınız gelişebilir '' Bazı mor*n kişilikler için bu öneriyi dikkate almayın'' bu şekilde ilerlemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca kaç kere 0 dan başladım bilmiyorum ama bir sarraf artırıcı ile harikalar yaratılabiliyor

İyi oyunlar
ve "zaman" diye ekledi genç adam. Varsa zamanı neden olmasın ki tüm bu istenç!
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.