Life And Death - Tanıtım ve Etkileşim

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Cevapla
Kullanıcı avatarı
ReLenTLesSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Mesajlar: 106
Kayıt: 25 Mar 2018 22:16
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Life and Death

Life And Death - Tanıtım ve Etkileşim

Mesaj gönderen ReLenTLesSx » 07 Kas 2018 15:16

Resim


Loncamız Çemberlitaş eklentisinin gelmesiyle kurulmuş o zamandan beri devam eden Arz-Lodos savaşlarında Lodos tarafının bayrağını dalgalandırmıştır.
HEDEFİMİZ

Öncelikli hedefimiz bazı loncaların aksine oynadığımız oyunu hayatımızın odak noktasına getirmek yerine dışardaki hayatın getirdiği stres, üzüntü ve yorgunluğu bir nebze olsun azaltmak, keyifli vakit geçirmek ve hoş sohbet edip dostlukları pekiştirmek ve bir aile ortamı oluşturmaktır.

KURALLARIMIZ


1-Öncelikle lonca içindeki samimiyet ortamının bozulmaması için loncaya gelen kişilerin kendileri hakkında dürüst olması gerekmektedir.

2-Hedefimizin dışına çıkmamak için loncaya geldikten sonraki konuşmalarınızda (hem lonca içi hem lonca dışı) argo kelimeler, küçük düşürücü sözler, polemik yaratmak amacıyla kurulan cümleler ve ırkçılık söylemleri yapmak kesinlikle yasaktır.

3-Savaş durumlarında, Boss kesimlerinde ve sohbet muhabbet ortamını yakalayabilmek için loncaya gelen kişilerin Discord kanalımıza gelmelerini zorunlu kılıyoruz.(Çekingen arkadaşların tabularını yıkmak için ilk aşamalarda mikrofonlarını açmalarını şart koşmayıp kendilerini hazır hissettiklerinde veya kendileri konuşmak istediklerinde bu isteğini yerine getiriyoruz)

4-Belirli aralıklar ile lonca üyelerinin istekleri doğrultusunda loncaya artırıcı alınmaktadır. Bu konuda bazı loncaların aksine hem yönetim ekibi hem üyeler olarak eşit bir aidat ücreti toplayıp üyelerin isteklerini yerine getiriyoruz. Maddi sorunlar yaşayan arkadaşlarımız haricindeki diğer üyelerimizin bu konuda üstüne düşen görevi yapması gerekmektedir.

5- Lonca başkanları üyelerden hiçbir şekilde şifre talep etmemektedir. Şifre paylaşımı tamamen üyelerin kendi inisiyatifine kalmış olup, şifre paylaşımı sonrası yaşanan uygunsuz bir durumda lonca yetkilileri sorumlu değildir.

6- Loncamız da toplu olarak yapılan etkinliklere (Savaş veya Boss kesimi gibi) katılım zorunludur.

7- Lonca başvuru veya şikayetleriniz için öncelikle VIOLENCE ya da Nightwalker ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.LONCA YETKİLİLERİ

EffairGenclik (Yasin)

ReLenTLesS (Tarık)

MoDELİssST (Onur)

Zıpır (Alp)

LeoNaR (Emre-Burak)

VIOLENCE (Ahmet)

Nightwalker (Gökhan)

Resim
Kuklacı
ReLenTLesS
Tarıkxşifa
Life And Death YouTube kanalıGöster

Cevapla

“Genel Sohbet” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir