M1 ALIM - SATIMI

Alım - Satım ilanlarınızı buraya bırakabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: M1 ALIM - SATIMI

Mesaj gönderen Cankurtarann »

bir yıldır uğramıyorsam dükkana sebebi kepenklerimin indirilmesi değil kapitalizm'in oyunu küçük esnafların rızkının engellenmesidir . Malumunuz olsun bizi de etkiledi . Neyse sizi seviyorum <3 .
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

buraya yılda bir uğruyorum , o da nisanın başında . bu sefer güzel bir şeyler oluyor bakalım : )) .
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ismailaslan »

Cankurtarann yazdı: 01 Nis 2020 20:46 buraya yılda bir uğruyorum , o da nisanın başında . bu sefer güzel bir şeyler oluyor bakalım : )) .
Son durum nedir merak ettim açıkcası :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

ismailaslan yazdı: 10 Tem 2020 03:19
Cankurtarann yazdı: 01 Nis 2020 20:46 buraya yılda bir uğruyorum , o da nisanın başında . bu sefer güzel bir şeyler oluyor bakalım : )) .
nisan ayının ortasında Ferromanyetik Asa'yı , haziranın sonunda da Ferromanyetik Zırh'ı bastım fakat itemleri dizemedim çünkü hala M1'im yok .dd . M1'sizlikten elekçi olmuş olabilirimm :') .
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Cankurtarann yazdı: 12 Tem 2020 13:47
nisan ayının ortasında Ferromanyetik Asa'yı , haziranın sonunda da Ferromanyetik Zırh'ı bastım fakat itemleri dizemedim çünkü hala M1'im yok .dd . M1'sizlikten elekçi olmuş olabilirimm :') .
Para mı yok yoksa sunucuda mı yok
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

ismailaslan yazdı: 12 Tem 2020 17:36
Cankurtarann yazdı: 12 Tem 2020 13:47
Para mı yok yoksa sunucuda mı yok
sunucuda her gün üç-beş tane satana denk gelebiliyorsun ama hepsi piyasanın üstünde ve piyasası da sürekli artış göstermekte . haliyle para da yetmiyor :upside_down: .
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Teşkilat sunucusunda da durum neredeyse aynı. Sunucuda tılsım satan olmadığını fark eden birtakım satıcılar normalde üretmeye kalksak çok çok daha ucuza gelecekken üretim fiyatından x3 x4 fiyatlara tılsımı satmaya kalkıyorlar. Şu piyasada eski usul takas yapmak dışında alım - satım yapmak pek mantıklı bir hareket gibi gelmiyor. En yakın zamanda aradığını bulman dileklerimle :relaxed: .
İyi Forumlar
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

ismailaslan yazdı: 16 Tem 2020 06:10 Teşkilat sunucusunda da durum neredeyse aynı. Sunucuda tılsım satan olmadığını fark eden birtakım satıcılar normalde üretmeye kalksak çok çok daha ucuza gelecekken üretim fiyatından x3 x4 fiyatlara tılsımı satmaya kalkıyorlar. Şu piyasada eski usul takas yapmak dışında alım - satım yapmak pek mantıklı bir hareket gibi gelmiyor. En yakın zamanda aradığını bulman dileklerimle :relaxed: .
İyi Forumlar
görüşüne hak vermekle birlikte ilgin için de teşekkür ederim. umarım işler istediğimiz şekilde ilerler. cümleten iyi forumlar, akşamlar :relaxed: .
Kullanıcı avatarı
travisscott
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen travisscott »

selamlar , boss kesimleri için yardımcı olabiliriz. Birkaçkötüadam loncasından birisine bulut dersiniz veya akşam 8 den sonra Travisscott pmleyin .
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

travisscott yazdı: 18 Tem 2020 07:41 selamlar , boss kesimleri için yardımcı olabiliriz. Birkaçkötüadam loncasından birisine bulut dersiniz veya akşam 8 den sonra Travisscott pmleyin .
Hangi sunucuda oynuyorsunuz acaba?
Resim