Grupxseksendört AlınmıştıR..

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Karaseytan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Grupxseksendört AlınmıştıR..

Mesaj gönderen Karaseytan »

Bir Çok iyi olayın içinde benim elim illa vardır. ve yinede oldu.Kardeşim kadar sevdigim biri olan Grupxseksendört yani ali hesabı çalındı sabah sularında. Ve çalan kişi hatayda kendini belli etti yani. Şimdinin ünlü hırsızı Murat Işık. Tabi kim ki arkadaşı kim olsun arkadaşlarına ufacık bir baskı sonucu bize yerini söyledi. Çocugu elimizden koyduugumuz gibi bulduk ve benim evime getirip hesabını geri aldım. Ve şuanda Grupxseksendört tekrar aranızda. Ayrıca cocugun bana dedikleri Canxbasan hesabını kendisinin çaldıgını söyledi fakat çalmak için alphonse yani (hamis) yani Ixedwardianxl hesabında şuanda yani Gençfbxedwardian hesabında olan kişi ona baskı yaptırmış parayı göstermiş hesabı çalmasını sağlamış ve hesabı real hayatta 100 ytl karşılıgında itemleri sattıgını söyledi. Ve diyecegim şudur ki #@!? bu Gençfbxedwardian hem çalıyor hem çaldırmaya teşfik ediyor. Fakat eger gerçekten şimdi olsa verirdim diyor yemin ediyor. Hesab alınmıştır bilginize.. Ayrıca bu gibi durumlarda sevdigim dost oyunda herhangi kimsenin hiç hakkını yememiş biri ise söz eger buradan ise yine alırım. Daha önceden Hayaletxxx muratın yani elinden shawdonking çalındı gittim aldım bana ihanet etti. Sonrasında KAMİLXX çalınmıştı gerekli her konuda yardım etmiştim. Sonrasında Efendixlithum çalındı yine geri alıp verdim. Şimdi can dostumun hesabı çalındı geri aldım eger gerçekten hesabınızı çalan hataylı lardan biri ise söylmeniz yeterli olur . Bu arada bana yardımcı olan cocugu bulmada yer tespit etmede yardımcı olan Reddragon hakkı ve kardeşi şahap'a Murat ışıgı yakalamamda Mekanbuldum ve Sertmabxdondu 'ya da teşekür ederim.

SaygıLaRımLa ; [ Turanhüsran & Karaşeytan & Karaşeytanx ]
Thé DéatH Téam
!... Ölümü €nsénizdé HisSédiN ....!
€sàRéT DaqLàRıNd GüL oLmàKTàNSà,HüRRiYéT DàqLàRınDà DiKéN oLmàYı TéRciH €déRim..!!!
♥♥♥ ThKO ♥♥♥

SàygıLàRımLà ;[Kà®àşéytàn & Kà®àşéytànx & Tu®ànhüs®àn]
Kullanıcı avatarı
DeaThStyLee
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Grupxseksendört AlınmıştıR..

Mesaj gönderen DeaThStyLee »

Evet osman Kardeşim saoLsun charımı Murat Işık denen Hırsızdan qeRi aLmıştır.Cok saoLsun o oLmasa hiç bişeyim kaLmamıştı...
!...нαуαтı кσякαяαк уαşıуσяѕαη ѕα∂є¢є ιzℓєує¢єкѕιη...!

D€athStyLe