Uzun zaman oldu...

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Uzun zaman oldu...

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

Yıllar geçiyor işte...
Kırgın bir şekilde ayrılmıştım oyundan...
Yediğim kazıktan sonra her şeyi belki içime atmıştım. Kişiliğim, hayatım değişti...

Bu oyunda çok güzel zamanım geçti, çok sadık kalmıştım bu oyuna bir çok oyuncu gibi....Karşılıksız bir sadakat....Günde 20 saat oynadığım o günler. İnsanlara yardım için kendi saatlerimi feda ettiğim o günler...

Nasıl oldu bilmiyorum foruma bir bakayım dedim. Aklıma geldi oyundaki o hatalar ve senelerce kimsenin düzeltmediği ve hatta umursamadığı... Yöneticilerin kasa eklememesi, oyun içi alışveriş eşya sıkıntıları...Ve daha onlarcası...

Bir World of Warcraft oyuncusu olarak tüm bu olanları göz ardı ederek sadık kalmıştım bu oyuna...Ki her wow oyuncusu aradaki uçurumun ne kadar büyük olduğunu çok iyi bilir...
Her şeye rağmen bir anısı vardı bu oyunun benim için...Anlamsız bir anı....
Anlatacak belki çok şey vardı...Fakat kime?...

Değer mi dersiniz oyun içinde 1sn bile geçirmek?...
Enes
Saygılar.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Uzun zaman oldu...

Mesaj gönderen Cankurtarann »

....Herkesin zamanı...geçtiği bir..oyun .... Aslında...bu günleri de özleyeceğiz....Bunu şimdi de söylüyorum...ilerde de söyleceğim....İnsanlar sürekli geçmişin güzelliklerini...hatırlayarak...özlemini hatırlatcak....Esenliklee kal....
Forumdan biri...
Saygılar..
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Re: Uzun zaman oldu...

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

Cankurtarann yazdı: 05 Ağu 2018 04:10 ....Herkesin zamanı...geçtiği bir..oyun .... Aslında...bu günleri de özleyeceğiz....Bunu şimdi de söylüyorum...ilerde de söyleceğim....İnsanlar sürekli geçmişin güzelliklerini...hatırlayarak...özlemini hatırlatcak....Esenliklee kal....
Forumdan biri...
Saygılar..
Eleştirel bir yorum mu yoksa ben mi öyle algıladım gerçekten karar veremedim.
Çok fazla "..." kullanarak ve insanların zaten sürekli geçmişe özlem duyduğunu şimdiki zamanı ise önemsemeyip halbuki gelecek zamanda yine o beğenmediği eski günlerinin özlemini duyacağına değinerek bir eleştiri mi olmuş anlamadım doğrusu.
Belki de ben yanlış anladım :) Neyse, selametle, teşekkürler.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW