Vedaa

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Vedaa

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

İstanbul kıyamet vaktini 2 yil once bırakmıştım ama 5 ay önce tekrar başlamıştım tüm tilsimlarim mevcut aklınıza gelebilecek her türlüsü ama bi yerden sonra aynı seviyede ilerliorsunuz boşu boşuna her ay Plus parası ödüyoruz canımız sıkılıyo yeni karakter düzeyim diorm yine canınız sıkılıyor diyorsunuz ya 10 tane tılsımim olsa yeter şu an tam 36 tane 3. Kademe tılsımim var ama hiç bir zevk alamıyorum bütün gm ekibi ikv ekibine bu oyunu birakmamiza sebebi oldukları için teşekkürler ha forumda inatla ileti silen kişi bu bari dursun .
TETRADOX
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: Vedaa

Mesaj gönderen KraToSs »

Tolgacan108 yazdı:İstanbul kıyamet vaktini 2 yil once bırakmıştım ama 5 ay önce tekrar başlamıştım tüm tilsimlarim mevcut aklınıza gelebilecek her türlüsü ama bi yerden sonra aynı seviyede ilerliorsunuz boşu boşuna her ay Plus parası ödüyoruz canımız sıkılıyo yeni karakter düzeyim diorm yine canınız sıkılıyor diyorsunuz ya 10 tane tılsımim olsa yeter şu an tam 36 tane 3. Kademe tılsımim var ama hiç bir zevk alamıyorum bütün gm ekibi ikv ekibine bu oyunu birakmamiza sebebi oldukları için teşekkürler ha forumda inatla ileti silen kişi bu bari dursun .
Bi ara bir arkadaş kimdi tam hatırlamıyorum bir konu açmışdı Km standına gidip oyunun geleceği hakkında konuşmuştu. Şuan sobee tüm uğraşını kader mühürlerine veriyor ve diğer departman ile birleşti. Çünkü mevcut sobee ekibi oyuna yenilik katacak düzeyde değil eski kadro olmadıkça veya yeni eleman almadıkça çok zor dediğinde haklısın sıkıcı gerçekten 5,5 yıldır çemberlitaşa girmek heleki. Mevcut sobee ekibinin uğraşını kader mühürlerine vermesi "bakın biz burdayız bir uğraş veriyoruz birşeyler yapıyoruz" mahlasıyla dile getirmeye çalışıyorlar ha bunu yapmadıklarını düşün zaten ikv de eski kadro yok bu insanlar işlerini kaybedebilirler. Şuan oyunun sonu budur. Örneğin biri gelsin desinki ; oyuna ilerede 59 gelecek şu, şu, kadrodan bilgi var. Eğer ben bir daha foruma ayak atarsam namerdim derim ama 59 gelmiyeceği için buna gerek yok.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.