MEHKAN' dan açıklama !

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
CAMELBLACK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

MEHKAN' dan açıklama !

Mesaj gönderen CAMELBLACK »

Öncelikle herkese selamlar;

Bildiğiniz üzere rekabete ve eğlenceye bağlı bir oyun anlayaşımız olduğunuzdan hepiniz haberdarsınızdır, attığımız er meydanları, ws' ler vs... Bunun sonucunda bolca bir düşman kesimimiz olduğunu da bilmeyen yoktur herhalde. Youtube' da gezinirken gördüğümüz bir kaç videoda çok komik şeylere rastladım. Ne mi bunlar ? Hemen açıklayayım. Atılan bir ws videosu, kaybeden bir adam, yorumlarda "Bu Mehkan" " Mehkan gene yenilmiş" "Mehkanın 5 milyarını aldım " "Mehkanı hep yeniyoruz " küfürler vs .. İşin ilginci ne mi ? O kaybeden adamı benimmiş gibi lanse edip üzerimden prim yapmaları :) Oyunda bana sağlayamadıkları üstünlükleri böyle komik çetrefilli yollardan denemeleri :). Fakat bunu anlayışla karşılıyorum, ne de olsa bana oyunda sağlayamadıkları üstünlükleri böyle komik ve basit yollardan aramaları egomu tatmin etmiyor değil :)

Öyle bir duruma geldi ki bu kendini kanıtlama istekleri, bana milyarlarca para kaybetmiş kişiler ( Youtube' da benim için baya bir video yapmış, bir kaç gün önce rastladım baş harfi S ) sadece kazandığı ws' lerin fotoğrafını koyup, yenmiş gibi sağda solda konuşuyor. Gerçekten gülüyorum :) Eminönü sunucusunda sayısız kere geldim, o arkadaşın da paralarını aldım. Sadece para olsa iyi tılsımları saymıyorum :). Ama gel gör ki işte MEHKAN' ı yenmek herhalde onun için büyük bir başarı, paraları bana kaybetmiş olsada bunla ilgili videolar yapacak kadar alçakgönüllü :)

Başka neler mi var? Karakterine girip ws attığım, tılsımlar kazandığım kişiler, bana videolar yapmış, kazandığım fotoğrafları kendi atmış gibi gösterip üstüne de bana küfür etmiş gel de gülme :)

MEHKAN'ı yenmenin verdiği gururu anlıyorum ne de olsa sunucunuza gelip hükmediyor :) (Yenmek derken arada bi iki per kazanıyolar )

Parasına tılsımına ws atıcak büyücüleri, turnuva tarzı min 3 tılsımına ws atıcak büyücüleri her daim Beyazköşk'e bekleriz efenim :) Herkese iyi eğlenceler
.
saRcasm
materyalist3
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Re: MEHKAN' dan açıklama !

Mesaj gönderen materyalist3 »

Kardeşim, gayet açıklayıcı ve son noktasına kadar güzel bir ileti olmuş. Bende bir kaç cümle eklemek istiyorum.

Şu oyunda büyücü vssinde kimse de bir kuruş param kalmadı, hepsinde tamamen kaara oynadım. Her zamanda eninde sonunda yüzü gülen taraf oldum,olduk :) Bu zihniyet her zaman vardı, 3 el 20msine vsde bile bilerek yenildiğim büyük oynamasına davet ettiğim insanlar oldu. 3,2 yenip, fotoğraflarımı paylaşanlar oldu prim yapmak için. Arkadaşların sevineceklerini bilseydim eğer daha önce de belirtseler 3,0 yenilirdim :)) Neyse daha sonra kendi sunucularında beklemedikleri bir anda yeri öptürerek kendilerine bu hatırlatma bulunmuştum. Şimdi gelelim malum olaya, bazı arkadaşlar benden 500 600m gibi bir mebla alarak kendilerini kral ilan ettiklerini duydum,gördüm :) Kendileri bana kaç milyar oyun parası kaybetmişler ki? Milyon,milyar.. :)

Kaybettikleri paranın onda birini geri alarak kendilerine bu tarz sıfatları yakıştırıyorlarsa, sadece pabucum kralıdırlar :)

Sunucular arasında tanınmayan, sadece loncalarında bilinen 2 3 kişinin isimlerini burada yazarak kendilerine prim kasmalarına müsaade etmeyeceğimi bilmelerini gayet iyi anlamışlardır :)
Hol geldiğinde oyunda ilk olarak üretmiş olduğumuz 4 büyücü tılsımını, büyücü vs müsabakaları ile 25 e katlamış bulunmaktayız. Artık sunucu gezme gibi bir gayetimiz kalmadı, artık meteorda savaşırken bile kestiğiniz her kişiyi "MEHKAN" olarak görüyorsunuz. Korkulu rüyanız olmuş bulunmaktayız. Vs için ağzında geveleyen arkadaşlar olursa, açık adres vereceğim.
İstanbul Kıyamet Vakti / BEYAZKÖŞK Sunucusu,

Mehkan nicki olarak beklemeyiniz, mehkan vs nickimizdir. /f MrdexteR veya saRcasm yaparak bize ulaşabilirsiniz.
Turnuva tarzı tek el 16 tılsımına kadar yolu var, hakemli tabisi :)

Bileği kuvvetli, cebi dolu olan büyücüleri bekliyoruz.
Konunun başka yerlere çekilmemesi adına konuya kilit atılabilir.

Sevgilerimle,
Mehkan
MrdexteR
- "Mehkan"
Kilitli