Sahte Kişiler Hakkında

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
KOCATURK
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Revenge Of Souls

Sahte Kişiler Hakkında

Mesaj gönderen KOCATURK »

Herkese merhaba,
Başlıktan da anlaşıldığı üzere, konu adımıza açılan sahte karakterler ile ilgili olup, bilgilendirme amaçlıdır. Normalde, daha önce de bu tür durumlarla karşılaşmamıza rağmen, önemsememiştik. Fakat, yaşanan son bir olay bardağı taşıran son damla oldu. Bu sebepten dolayı bu konuyu açma gereği duydum.
Gerçekleştirdiğimiz eylemler neticesinde, bizlere karşı kin besleyen ve bizlerden hazetmeyen kişilerin olduğunun farkındayız. Revenge Of Souls ailesi olarak, daima rakiplerimizin kendilerine ve tüm değerlerine (ailevi, milli, dini, ahlaki vs.) saygılı bir şekilde savaşmayı benimsedik. Elbette karşımızdaki kişilerin de bunları benimsemesini istesek te, bunun tamamıyla mümkün olmadığının ve hiçbir zaman da olamayacağının farkındayız. Amacımız bunu en aza indirgeyip, kendi kendine yetip giden bir İKV camiasında, sıcak, samimi ve dürüst bir oyun ortamı oluşturmak.

Şimdi asıl konuya gelelim. Geçtiğimiz günlerde, sunucuda adıma "Batuhanxkasa" adlı, sahibinin kim olduğunu bilmediğim bir karakter açılmış. Bu şakacı arkadaşımız, loncamıza yeni katılan bir arkadaşa, bilgisayarına güya "sandbox" adlı programı kurmak için teamwiever adresini vermesini söylemiş. Şans eseri daha öncesinde benim verdiğim Skype adresine göndermesi ve bunun üzerine beni aramasıyla olayın farkında olduk. Klana ve bölgeye bildiri geçerken, birazdan atacağım fotoğraftaki göreceksiniz zaten, arkadaş bu işi zevkle ve sadece insanlara çamur atmak, onların haklarını suiistimal etmek için bunu yapıyor. Üstelik her zamanki gibi bu tür durumlarda cesaret edemeyip, anonim takılmaya devam ediyorlar.

İnsanın güvenini kaybetmek hiç zor bir eylem değildir. Bizler birlik ve beraberliği savunduğumuz sürece, çekemeyen insanların bunu bozmak için uğraşacaklarını biliyoruz. Gerek sanal gerekse real ortamda, herkesin bir itibarı ve çevresi olduğunu unutmayalım. İnsanların huzurunu bu şekilde kaçırmaya kimsenin hakkı olmadığını düşünüyorum. RoS ailesi olarak, yönetim ekibi dahil, bütün arkadaşların bu tür konularda çok dikkatli ve duyarlı olmalarını rica ediyoruz. Bizim arkadaşlarımız kesinlikle, herhangi bir kasa karakterinden veya adının altında Revenge Of Souls yazmayan bir karakterden, kimseye bir talepte bulunmazlar. Loncamız dışındaki karakterlerin, adımıza yapmış olduğu rahatsız edici, yüz kızartıcı hiçbir davranıştan sorumlu olmadığımızı belirtir, bahsi geçen arkadaşın kanıt olarak gördüğüm fotoğrafını sizlerle paylaşmak isterim;

Resim

Resimde belirttiğimiz gibi; Adının altında Revenge Of Souls yazmayan hiçbir karakterden sorumlu değiliz. Yetkililerin, bu konu hakkında bir işlem yapamaması, bu konuyu kaldıracakları anlamına gelmez diye düşünüyorum. Umarım, kimse bu tür olaylara maruz kalmaz. Ayrıca o arkadaş bu konuyu görürse, yol yakınken vazgeçmesini tavsiye ediyor, iş ciddiye binerse yasal yollara döküleceğini bildiğini umuyorum. Saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
xxsazobalixx
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos
Lonca: ÜSTADLAR

Re: Sahte Kişiler Hakkında

Mesaj gönderen xxsazobalixx »

Bu tür kişiler loncayı sıralama üzerinden takip etmekte (özellikle lonca puanı sıfır görünen üyelere yazmakta) ve genelde meteor bölgesinde oturmakta Çemberlitaş bölgesine giren loncadaşlarımıza bende çok lag var sen benim karakterime girsene deyip asılsız üye adı ve şifre verip sen keserken bende senin karakterinde takılayım diyerekten konuşma gerçekleştirmekte. Loncalara tavsiyem yeni üye alımı yaparken alınan kişiye kesinlikle oyun içi şifre materyal vermemelerini tembih etmenizdir. Benim SAZOBALİ isimli karakterim çalınmış olabilir benim bu karakterimden dahi şifre isteseler vermeyin diyorum. Hepiniz şifre isteyeceğiniz arkadaşlarınıza telefon yada başka bir iletişim yolu ile ulaşabilirsiniz.
XSAZOBALİX
xxSAZOBALİxx
ÜSTADIAZAM
XÜSTADX

Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.
Kullanıcı avatarı
Tacsiz
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ata

Re: Sahte Kişiler Hakkında

Mesaj gönderen Tacsiz »

şu numaraya kanmayın artık oyun başladığından beri aynı numara dönüp duruyor kanan olmasa yapmazlar ama malesef bunlara hep inanıyorlar
SEVGİ VE SAYGILARLA İYİ GÜNLER DİLERİM
ATA AİLESİ
LEJYON
HEAVENXLEJYON
HEAVENXENES
ATAXENES
Resim
Resim
Resim
Resim