Er Meydanı HK.

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
MrMorgan
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: San Antonio Spurs

Er Meydanı HK.

Mesaj gönderen MrMorgan »

Sunucuda lodosların , arzlardan sayı bakımından 10 katı olmasına rağmen er meydanlarına gelen lodos grubu yok. Bunu bir nebze azaltmak için, ödüllü kpemler düzenlemek istiyoruz.

İşte teklif ;

Kpemde grubumuzu yenen lodos grub üyelerine x1 Xenotim (Jadeit,Kondrit,Kadim Hidra Pençesi olabilir.) Her akşam "20.00 - 23.00" arası <Zouka> loncasının herhangi bir üyesine "Kpem" diye belirtmeniz yeterlidir.

Not: Yendiğimiz taktirde , mağlup olan grubtan karşılık olarak herhangi bir materyal veya bir ödül kesinlikle beklemiyoruz ve kabul etmiyoruz.

Bol şanslar 8-)
En son Naveran tarafından 11 Şub 2017 18:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İleti, sahibinin isteği üzerine düzenlenmiştir.
MrdexteR,kennyS
"mehkan"
Resim
Kullanıcı avatarı
MrMorgan
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: Er Meydanı HK.

Eminönü sunucusundaki kendi kendilerine "Namağlup,yenilmez" gibi lakablar takan <Ütopia> loncasını sunucumuzda misafir etmiştik. Elleri boş bir şekilde sunucumuzdan uğurlamıştık.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Emler deki mücadeleci ruhumuzu yansıtan bir kaç fotoğraf ;

Resim
Resim

MrdexteR,kennyS
"mehkan"
Resim
Kullanıcı avatarı
MrMorgan
Cin Avcısı
Cin Avcısı

MrdexteR,kennyS
"mehkan"
Resim
Kullanıcı avatarı
MrMorgan
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Er meydanı esnasında kyLex(emin) kardeşimiz em esnasında 15 dakikalık blokla oyundan düşürüldüğü yenildiğimiz bir er meydanı karşılaşmasıdır. Tekrar er meydanı teklif ettiğimizde atmamayı tercih edip hayatlarındaki tek başarısının bunun olduklarını laflarıyla ifade ettiler.Bizlerde bu çocukları sevindirdiğimiz için mutlu olduk ve eğlendik.

MrdexteR,kennyS
"mehkan"
Resim
Kullanıcı avatarı
selitelis1046
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen selitelis1046 »

Güzel kardeşim . Ben şuan Ütopia loncasını desteklemek için gelmedim buraya . Beyazköşk sunucusunda oynuyordum sunucuya sen geldin ve gözlemlediklerime göre yendiğin çoğu kişiyi aşşalıyordun . Sunucu değiştirme kararı aldım ( bunun senle alakası yok ) ve eminönü sunucusuna geçtim . Ordada sen vardın ve yine yendiğin çoğu kişiyi aşalıyordun . Yani şunu anlaman gerek gittiğin sunuculara yarardan çok zarar veriyorsun . Kimse akşama kadar senin klandan bölgeden başkalarına ağır ithamlarını dinleyemez . Şimdi diceksinki yasakla geç . Kusura bakma ama senin densizliğin yüzünden neden yasaklı listemi doldurayım .
unutMADIMAKlımda
unutMADIMAKlimda
Kullanıcı avatarı
selitelis1046
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen selitelis1046 »

Güzel kardeşim . Buraya Ütopia loncasını savunmaya veya seninle aramda birşey olduğundan gelmedım sadece bir konuda maruzatım olcak tabı dıkkate alırsan . Şimdi ben beyazköşk sunucusunda iken (hala bir karakterim beyazköşk sunucusunda) beyazköşk sunucusuna gelmıştınız ve geldığınız ilk günden itibaren bölgeye klana ıkıde bır yokmu yureklı em atıcak yokmu ws atan ne kadar korkakmışsınız gıbı ıthamlar yağdırmaya başladın . Ya tamam güzel ws atabılıyor olabılırsın güzel emde atabılırsın amenna tebrık ederım ancak bu ıthamlar nedır ya . Sunucu değiştirdim ( bunun senle alakası yok ) ve ordada senın karakterlerın vardı aynı davranışları ordada sergılıyordun . Bu tutumundan vazgeçmenı tavsıye ederım . Şimdi diceksınkı sanane benım ıthamlarımdan yasakla geç( bir defada oyundan demiştin bunu ) . İyide kardeşim senın densızce davranışın yüzünden ben neden yasaklı lıstemı doldurayım .
unutMADIMAKlımda
unutMADIMAKlimda
Kullanıcı avatarı
oLmazSaoLmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: We Are The Best

Mesaj gönderen oLmazSaoLmaz »

Selamlar,

Güzel er meydanları başarılarınızın devamını dilerim gençler :)
• xSinyoR #

Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
MrMorgan
Cin Avcısı
Cin Avcısı

oLmazSaoLmaz yazdı:Selamlar,

Güzel er meydanları başarılarınızın devamını dilerim gençler :)
Şehir dışında olduğum için yazamadım. Teşekkür ederiz yusufum,hep beraber inşallah :)
MrdexteR,kennyS
"mehkan"
Resim
Kullanıcı avatarı
MrMorgan
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Kuklacı sunucusunda arz grubuna misafir olarak katıldığım,iddaalı er meydanı karşılaşması(600milyon)

Resim
MrdexteR,kennyS
"mehkan"
Resim
morganiki
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen morganiki »

Maksat Nostalji olsun.

Resim
Resim
Resim

Not:(İlk 600msine er meydanında 82-30 yenilip paşalar gibi ödedikleri , 2. er meydanında Ütopia lonca başkanının tekrar yenilmesini hazmetmediği için ödemeden sunucudan kaçmasıyla sona ermiştir :) )
MrdexteR / kennyS
"mehkan"