Paşa ve maziler

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
zxcvzxcv
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Paşa ve maziler

Mesaj gönderen zxcvzxcv »

Acaba bu Görüntüden sonra maziler ne yapacak? Paşalar desteğe devam edecek mi? Kardeş lonca deyip arkadan konuşmak budur.Bekleyip göreceğiz.Resim
Kullanıcı avatarı
russiaN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Paşa ve maziler

Mesaj gönderen russiaN »

İki Loncayıda İyi Tanıyorum Bir Kişinin Cümlesi İle Araların Soğuyacağını Düşünmüyorum Samimiyet Derecesini Bilemediğim İçin Bilemem Ne Olur Ancak Senin Yaptığın Da Etik Bir Davranış Değil
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen pegasusejder2 »

Paşa ve mazilerden çok hoşlanmasam da sadece bu görüntü ile yola çıkarak birilerine suç atılması çok saçma. Kaldı ki yan karakterinle kendi kendine bile demiş olabilirsin. Yapmasan bile sadece bir kişinin densizliği de olabilir böyle kişiler her yerde var maalesef. Şuan sunucu da iyi kötü klan savaşları olmaya başladı. Paşa ve mazilerin böyle propagandalar yerine adam akıllı er meydanında yenilmesini tercih ederim. Lodos olduğum için ve lodos klanını sevdiğim için( :) :) ) başta lodos olmak üzere iki klana da savaş alanında başarılar diliyorum. Bu savaş bir klanı sunucu da bitirmek amacıyla değil de zevk alınması için yapılması umuduyla.

İyi forumlar, iyi oyunlar...
Kullanıcı avatarı
zxcvzxcv
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen zxcvzxcv »

Bu arada yazıştığı kişi ben değilim. Fakat anladığım kadarıyla sudan sebeple sunucu savaşa girmiş paşalar ile herhangi bir sorunu yokken dahil olmuş. Ve Sayılırı eşit olduğunda lodoslar daha iyi fakat paşalar eşitliği bozuyor. İftardan sonra izlemeye gelin ne demek istediğimi anlarsınız.