Tekrar Başlamak

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Asukakazama
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Tekrar Başlamak

Mesaj gönderen Asukakazama » 14 May 2019 05:36

Merhabalar,yeni ek paketin gelmesiyle geçen sene oyuna tekrardan başlayıp 58 level'a gelene kadar oynamıştım.1 yıl aradan sonra tekrardan oyuna başlama isteği geldi fakat arkadaş listemdeki herkes çevrimdışı. :( Oyunda benim gibi yanlız olan ve yardımlaşmak isteyen varsa Beyazköşk sunucusundayım.Şuanki duruma göre sunucumu da değiştirmeyi düşünüyorum.
EllenPage

Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Tekrar Başlamak

Mesaj gönderen Cankurtarann » 23 May 2019 23:44

Asukakazama yazdı:
14 May 2019 05:36
Merhabalar,yeni ek paketin gelmesiyle geçen sene oyuna tekrardan başlayıp 58 level'a gelene kadar oynamıştım.1 yıl aradan sonra tekrardan oyuna başlama isteği geldi fakat arkadaş listemdeki herkes çevrimdışı. :( Oyunda benim gibi yanlız olan ve yardımlaşmak isteyen varsa Beyazköşk sunucusundayım.Şuanki duruma göre sunucumu da değiştirmeyi düşünüyorum.
aynı durum benim içinde mevcut ama ben 57 levelim ve oynayasım gelmiyor . Sunucu kendini dizmiş , egoları tavan , lakayt davranışlar . Goygoya kimse gelmiyor , akıl yaşları 10 ama olgun takılmaya çalışmaları ve biat ettirecekmiş gibi kamyon arkası sözlerden daha kötü sözler söyleyip , sunucuya hükmediyormuş havalarına girmeleri .

bunlar hepsi komik yani : Dd .
Resim

“Genel Sohbet” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir