Oyun bitmiş!!!!

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
mstfkral
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Oyun bitmiş!!!!

Mesaj gönderen mstfkral »

Arkadaşlar oyun full paraya dönmüş hadi onu bunu geçtik oyunda hiç kimse kalmamış herkes bırakmış yeni başlıyanlar napcak peki?Biz eski oyunu geri istioruz.39 levellerin tadı başkaydı.Eskiden eminönü ful adam olurdu şimdi 1 kişi bile yok gmlerin paragözlüğü bırakıp oyunu düzeltsinler!!!!
Kullanıcı avatarı
NATHAN
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat

Re: Oyun bitmiş!!!!

Mesaj gönderen NATHAN »

eskiden o bankada bekliyenler şimdi çember girişinde toplaşıyor
bNATHAN
PINKFLOYD

NATHANs
NATHANb
mstfkral
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen mstfkral »

oyunu bitirdiler1!!!
Kullanıcı avatarı
MaDBLooD
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen MaDBLooD »

oyun zaten kaç ay önce bitti ve paradan başka bir şey olmadı İkv şansını cok zorluyo ilk basta parasız yapıp oyuna bagımlı yaptılar bizi sonrada paraya çevirdiler şahsen ben bagımlıydım bir kaç ay önce bıraktım iyikide bırakmısım bıraktıktan sonra oyunun bende ne cok stres yaptıgını anladım ve ne kadar çok zaman kaybettigimi lonca sistemi gelince yeniden basladm ama bir süre sonra anladımki oda ayrı bi fiyaskoydu ben burdan söylüyorum İKV böyle giderse bir süre sonra 39 lvlde plustan kazandıgı parayı bile kazanamayacak ve sonunda çökecek!!!
Resim
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
uLeMa
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Lodos
Lonca: <Estergon Ailesi>

Mesaj gönderen uLeMa »

Vaktim yok hacı olsa yoksa para şey yani :D
BİNDÖRTYÜZELLİÜÇ
uLeMa
KADI
<Estergon Ailesi>
Kullanıcı avatarı
TRoNN
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Sungurlar

Mesaj gönderen TRoNN »

Bence oyun bitmedi ama 39 lvl deki kadar online oyuncu olan kişi göremiyorum. Bunun tek sebebide grup olarak oyun oynayabilmek. 29 ve 39 lvl deki gibi bireysel olarak oynansaydı şuan oyun full olurdu. Böyle düşünüyorum, artık benim tek umudum yeni level gelirse tabi bireysel olarak ilerlemek.. Hepinize iyi oyunlar.
Kullanıcı avatarı
kontforum62
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen kontforum62 »

İstanbul kıyamet vakti kurucuları kimseyi zorlamıyor lütfen İKV oyna diye sen zamanında bulaşmışsın şimdi bırakamıyorsun :) Sende bende biliyoruzki bugün kıyamet asa düşürsen ertesi gün yükseltirsin çünkü sen insansın ve sende bir hırs var baska hıc bır canlıda olmayan, En güçlü olma hırsı o yüzden bu dalgaları bırakalım oyunumuza bakalım :)
He bu arada parasız oyun oynamak istiyorsan http://www.kraloyun.com burda mario oynayabilirsin.
Gereksiz oyun yoktur,farklı zevkler ya da eksik bakış açısı vardır

http://video.mynet.com/zalo6262/Istanbul-kiyamet-vakti-kont/388031/
video.mynet.com'un en cok ızlenen 6. videosu bir kerede sen izle..
KONT

temmuz 2007'den beri...
BaLikekmek
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen BaLikekmek »

MaDBLooD yazdı:oyun zaten kaç ay önce bitti ve paradan başka bir şey olmadı İkv şansını cok zorluyo ilk basta parasız yapıp oyuna bagımlı yaptılar bizi sonrada paraya çevirdiler şahsen ben bagımlıydım bir kaç ay önce bıraktım iyikide bırakmısım bıraktıktan sonra oyunun bende ne cok stres yaptıgını anladım ve ne kadar çok zaman kaybettigimi lonca sistemi gelince yeniden basladm ama bir süre sonra anladımki oda ayrı bi fiyaskoydu ben burdan söylüyorum İKV böyle giderse bir süre sonra 39 lvlde plustan kazandıgı parayı bile kazanamayacak ve sonunda çökecek!!!
Eşi benzeri olmayan kar taneleri değiliz
Kullanıcı avatarı
veym2
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen veym2 »

kontforum62 yazdı:
He bu arada parasız oyun oynamak istiyorsan http://www.kraloyun.com burda mario oynayabilirsin.
:D :D :D :D :D :D
Kullanıcı avatarı
07jamesbond
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen 07jamesbond »

Bu oyuna ne kadar çok yeni eklenti gelirse oyuncular o denlikte oyuna bağımlı olmaya başlarlar. Sonrada yönetici kanalıyla ''2 saattir oyundasınız sağlığınız için biraz mola verin'' yazarlar emin olun bu oyun 2 saattan fazla oynanmasaydı oyundaki herkes ezikti.