GAFFAR KESİMİ ( G.H )

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
QSOMEGOSALENQ
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
İletişim:

GAFFAR KESİMİ ( G.H )

Mesaj gönderen QSOMEGOSALENQ »

Merhaba Arkadaşlar.
Gaffar Kesimini Bilmeyip bir çok kez deneyen İnsanların verdikleri emeklerin Boşa gitmemesi İçin bu konuyu açtım oyunda bi çok kez kesilip paylaşılmayan Bu yaratığın Sizler tarafındanda kesilmesini istedim.
Herhangi bir amaç veya bir uğraş için olmadığını Belirteyim sizlere.
Haftalarca foto lara bakıp toplanıp 5 6 saatini bu yaratığa emek harcayarak verip ve sonunda hüsrana uğrayan arkadaşlara yardımcı olabilmek adına bu konuyu açtım Umarım Beğenirsiniz.

Arkadaşlar Çok fazla bir Dikkat e gerek yok.

Aşırı bir İksire Gerek yok .

Elindeki dirençli iteme Akçe basmaya Gerek yok.

Taşkanat en az 2 yada 3 eşya düşürmeye Gerek yok.

Yukarda Dediğim Şekilde Gereği olmayan şeyler zaten Gereği yoktur. ;)

Gidilecek Karakter Sınıfları.
1 TANK 3 BÜYÜ 2 ŞİFA Sağlam Gaffar Kesimidir.
1 TANK 1 OFANSİF 2 BÜYÜ 2 ŞİFA Az daha Dikkatli ve az daha fazla İksir gerektiren Gaffar kesimidir.

Biz 3 büyü 2 şifa tek tank gittik gayet basit bir şekilde kestik Kaç deneme de mi .?

Kasa erişimi güncellemesi gelmeden 2 defa Denedik
Kasa erişimi Geldikten Sonra 3. deneyişimiz de kestik 2. deneyişimizde son 7 canda Şifacımız Düştü direnç açacak Şifacı Olduğu İçin Direncimiz Bitti ve yattık Kısmet olmadı.
Şekil.A
Resim

Gelelim Gaffara Gidiş YOluna

1 TANK 3 BÜYÜ 2 ŞİFA
TANK YETENEKLERİ AYNI DİRENÇ BUZ ELEKTİRİK olabildiğince yükseok olmalı mümkün oldukça zırhında 70 üzeri olması Vere biliyorsa 5 10 puan Boz Ayıya vermesi.
1.büyücü Elektirik Buz Direnç kırma kutup 15 'er puan
2.büyücü Fiziksel Buz büyü bozma kutup 15'er puan
3. büyücü Fiziksel Buz Kons kutup 15 'er puan
1. ŞİFACI çif diren. ck felan filan
2. şifacı kafasına göre takılsın İşte :=)

ilk kalfayı aldıktan sonra GBM71 i 2 fiziksel kesebiliyor savaşçıdan az biraz daha zaman kaybı oluyor ama sonuçta kesebiliyor. Stuart Yolunda kaçırarak stuarta gidebilirsiniz Onunda yolları vardır
Stuart zaten kesilir büyülerle fiziksel 2 tane olması pek birşeyi değiştirmez.

Semihaya kadar böyle taruzları bir şekilde kesersiniz büyü bozma olan büyücü bozar arada ck ataıp kurtarırsınız tank zaten 2. yi bozar hemen Semihada ise hedefler elektirik buz olan arkadaş alır direnç kırarrak dalıp kesebilir
Ateş te kutuplar yetişir 3 büyü olduğu için buda bir avantaj olarak kimse fazla ölmez
60 canda Tank ayı yollayarak can basmasını engeller semihada daha kolay bir şekilde kesilir.

Gelelim Gaffar Amcaya.

Gaffar Amca çok sinirli bi adamdan huyuna suyuna gitmek lazım :D Ama kesinlikle aşırı zor bir yaratık değildir.
Gaffarı çekerken Tankın Biraz playerliği olması lazım bende bi tane var isteyen alabilir :lol: ahah :)
Grubun aynı yerde hasar yemeyecek şekilde durması lazım Tank hedefi Konsu ve fizikseli Yüksek olan büyücüye verir
Canına dikkat kasa erişimdie varsa su gibi gidiyor
90 veya 91 cana getirdiğinizde khaos yapmasın diye durun Canı 91 de kalsın
Elektirik buz olan arkadaş ve diğer 2 büyücü semihaya abansınlar canı 10 olana kadar gaffarda bir yetenek uygulamaz direnç kırmalar büyü bozması 15 olan büyücüde devamlı kaçırmadan tanka bozuyor.
Gaffar Amcanın canı 90 Semiha Güzelin Canı 10 oldumu güzel :) herkez alt f4 :D

Gaffara Dalmaya devam ediliyor 90 candan sonra hedefler her zaman konsu olan fizikseli fazla olan büyücüde Khosa Kimse hükmedemez dediğinde herkez kendine büyü bozuyor o sırada eğer semiha yanına birini alırsa ve savaşçı ona bozarsa araya saniye girerse hemen kutup açabilirsinz 3 büyücü olduğundan kutup sorununuzda olmaz rahatlıkla kesersiniz
Sana acıyorum dediğinde tank üstüne çeker devamlı bu önemli olan olaylardan biri
Barış istiyorsan savaşa hazırlıklı ol dediğinde ise Aşağıdaki gibi Kutup açıyorsunuz Kutup sırası pek önemli değil ama Yinede Dikkatli olun 3 büyü olduğundan bi problem yok ;)
Şekil B
Resim

CAnı 50 olana dek bu şekil canı 50 den sonrası daha yavaş gidebilir biraz dikkatli olursanız kolay olabilir 50 candan sonrası bizi etkilemiyordu
Elektirik buz olan büyücü semihanın canını 10 da sabit tutmaya devam ediyor çektiği adama verdiği hasar kadar can bastığı için yükselebilir 1 2 onuda büyü indirir zaten
Gaffar 50 den sonra yer değiştiriyor Gruba etki etmemesi için tank biraz ayar verirse sorun kalmaz bizim tank ayarı başta verdiği için problem olmadı öle biri var :mrgreen:
Şekil C
Resim

Gaffarın Canı 10 olana kadar bu şekilde devam ediyor Şimdiye kadar ettiğiniz Dikkati buraya vermenizi istiyorum canı 10 olduğunda Yukardan aşağıa bir Tokat geliyor orda herkezin /yat yapması lazım :lol: Ahah
İşin şakası bi yana semiha ve gaffarın canını 10 yaptınız mı print alın ÇIKIN :lol:
Canları 10 a 10 Olduktan sonra Deprem yapmasını bekleyin ve sonra tank ayı çıkartarak gaffara 1 defa kanatması yeterli ve semihaya büyü bozması 15 olan büyücü tanka hem bozup hem semihya dalıyor elektirik buz olan direnç kıran büyücü ile birlikte semihanın canını 9 yaptıktan sonra Tank hedefi depreme daha olduğu İçin kons lu olan fiziksel büyücüye veriyor Gaffarın canını 9 ve 8 e düşürdükten sonra semihaya diğer 2 büyücü dalarak canını 8 7 hatta gerekirse 6 yapıp sonra hedeflerle Gaffara dalıyorsunuz Gaffar Ölene kadar Hedeflerle fazla abanmadan hedef alan büyücü hariç Dikkatli olarak o sırada can basmaz canların 10dan düştüğü İçin arada deprem gelir kutup açarsınız

Şekil D

Resim

Sonrada Ölür zaten semihaya devam edersiniz Onuda kesersiniz.
Şekil E

Resim

Sonrasında Orada Bulunan Ruh Taşını Kullanıp KARABASAN yoluna girebilirsiniz
Karabasanlar Mal gibidir dalın hemen ölür bi kaç tane var zaten :D
Şekil F
Resim

Yolun sonunda bir kapı var ve o kapı sizi Stuartın olduğu Odaya Yollayıp Orada bulunan Kızdan görev almanız için ışınlar

Şekil G
Resim

Sonrasında İse İstihbarat Komutanı ÖLDÜR GÖrevini ordan alarak orada bulunan Kutsal Taştan İstihbaratın Olduğu Odaya Işınlanır sınız İstihbarat Adında bi çok muhafız vardır Tek hedefle onları keser İstihbaratıda tank hedef vererek rahatlıkla kısa zamanda kesebilirsiniz.
Şekil H

Resim
Şimdiden Hayırlı Olsun İmkansız değil 1 2 defa eliniz alıştıktan sonra kesersiniz Grup 3 büyü olursa kesin kesimdir 2 2 2 Olursa biraz daha dikkat gerekebilir
Tek tank olursa Tankın player olması şart
Kesimde Gaffardan Sıfır Kelvin Ceket ve Semihadan Kıyamet Pantolon Aynı büyücüye düşmüştür birde Hidroflorik asa reçetesi

Yardımcı Olabildiysem Ne mutlu bana fazla girmediğimiz İçin pek gidemiyoruz Gidebilenlere Başarılar emeklerinin karşılığını almalarıy Dileğiyle

Ha bu arada Komutanı kestikten sonra 5 dinazor 5 ejderha veriyor Oda iyidir

Şifacılar 9 10 ar tane büyüler toplam 5 tane iksir içti ben İçmedim tasarrufu severim :)

Hadi başarılar.
Ben Birini Sevmiyordum Oda beni Sevmiyordu Birgün Biryerde Randevuleştik, Ben gitmedim Oda Gelmedi Pp

SomeGİveToGİRL & QSOMEGOSALENQ & DyBGöLGe
Resim
Arzinkekeleri
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları

Re: GAFFAR KESİMİ ( G.H )

Mesaj gönderen Arzinkekeleri »

Kekelere bak hele konuda açarmış heheyt
Kullanıcı avatarı
xTANIMSIZx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Gölge Haramileri

Mesaj gönderen xTANIMSIZx »

Güzel paylaşım keke eline sağlık.
GBM ler sıkıntı olmasa her akşam kesilir Gaffarın bişeyi yok :)
TANIMSIZ - UNJUST
Resim

Ne ben Sezarım, Ne de sen Brütüssün... Ne ben sana kızarım, Ne de zatın zahmet edip bana küssün... Artık seninle biz, Düşman bile değiliz...
goktanri
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Thelodos Of Ottoman

Mesaj gönderen goktanri »

Teşekürler
^^KARAŞEYH^^Şeyh^^BARBAR^^göklerinşifacısı^^Ahuramazda

The Lodos Of Ottoman
(TURAN)
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

Sonrasında Orada Bulunan Ruh Taşını Kullanıp KARABASAN yoluna girebilirsiniz
Karabasanlar Mal gibidir dalın hemen ölür bi kaç tane var zaten
haha :mrgreen: :mrgreen:
Eline koluna sağlak kardeşim.Teşekkürler.
Never beleive someone who tells who they are.
Kullanıcı avatarı
dyb21
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Rock N Roll

Mesaj gönderen dyb21 »

Bir amelenin Yapacağı En Güzel anlatımdır. Şaka Maka Bi Ya Çok Güzel Bir Paylaşıyım abe Teşekkür ederiz KarabasanLar Hoşuma Gitti Mal ha :D :D :D :D
IıIPaTRoNIıI TOXİC
Teller Büyük Evleri Korumuş,
Köpeklerde Büyük adamları.
Kullanıcı avatarı
exxon
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen exxon »

Öncelikle tebrikler. Fakat bu konuyu genel etkileşime de açarsanız birçok kişiye yardımcı olacağından eminim.
Kullanıcı avatarı
WARIORXKRALI
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
İletişim:

Mesaj gönderen WARIORXKRALI »

teşkilatın hakkıyla kesilen ilk gaffar kesimi hayırlı olsun hepinizi tebrik ederim
OoOBeYaZaTLıOoO NeDeNSiZxKRaL Wariorxkralı
Resim
Kullanıcı avatarı
diRectoR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nizam I Cedid
İletişim:

Mesaj gönderen diRectoR »

WARIORXKRALI yazdı:teşkilatın hakkıyla kesilen ilk gaffar kesimi hayırlı olsun hepinizi tebrik ederim
Sazan.avi /ayaktaalkış
Savaş baltalarını gömdük ama hala yerlerini unutmadık !
sSiHiRBaZz - Relapse
Resim
Kullanıcı avatarı
WARIORXKRALI
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
İletişim:

Mesaj gönderen WARIORXKRALI »

diRectoR yazdı:
WARIORXKRALI yazdı:teşkilatın hakkıyla kesilen ilk gaffar kesimi hayırlı olsun hepinizi tebrik ederim
Sazan.avi /ayaktaalkış

sen destek ve geliştirme ekibinde olanların hakkıylam ı kestiğini düşünüyorsan asıl sazan sensin
OoOBeYaZaTLıOoO NeDeNSiZxKRaL Wariorxkralı
Resim