ALIMI OLAN TEŞKİLATTA TANINAN Bİ LONCA VAR MI?

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Re: ALIMI OLAN TEŞKİLATTA TANINAN Bİ LONCA VAR MI?

Mesaj gönderen wonka »

ArzinGazabiii yazdı:mka loncası en ufak bi sakatlık sezsem enselerine binecem baksana herkes mka diyor ulan helal olsun sizlere hırsız olan wio elemanı bile mka diyor ya bu hırsızlar ve kekelere inat mka diyorum lan!
İnsanın hangi loncada olduğunu bilmemesi kadar kötü birşey yok bağırsana ulan bende MKAYIM diye 8-)
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
Kullanıcı avatarı
ArzinGazabiii
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen ArzinGazabiii »

wonka yazdı:
ArzinGazabiii yazdı:mka loncası en ufak bi sakatlık sezsem enselerine binecem baksana herkes mka diyor ulan helal olsun sizlere hırsız olan wio elemanı bile mka diyor ya bu hırsızlar ve kekelere inat mka diyorum lan!
İnsanın hangi loncada olduğunu bilmemesi kadar kötü birşey yok bağırsana ulan bende MKAYIM diye 8-)
Ben zaten seni bağırtıcam "HIRSIZIM" diye merak etme :lol: :lol: halen kim olduğumu anlayamayan zavallı hırsız :P :P
ArzınGazabı - KötülüklerinEfendisi
Nefesimi Ensenizde Hissedeceksiniz.
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen wonka »

ArzinGazabiii yazdı:
wonka yazdı:
Ben zaten seni bağırtıcam "HIRSIZIM" diye merak etme :lol: :lol: halen kim olduğumu anlayamayan zavallı hırsız :P :P
Print koy bağırmazsam neyim 8-) Söylede öğrenelim o zaman boş boş konuşup gevezelik yapma...
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
Kullanıcı avatarı
xbYqdRx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen xbYqdRx »

Korkma kuzum söyle hadi. Neden insanların MKA demesi seni bu kadar huysuzlaştırdı acaba?
Eninde sonunda kim olduğun ortaya çıkacak bakalım o zamanda bu kadar rahat olabilecekmisin KOÇ =)
Kullanıcı avatarı
OTTTOMAN
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen OTTTOMAN »

ArzınGazabı sen herkese hırsız diyorsun bana bile :) Telefon numaranı ver atacam resimleri diyorsun :) Aklın sıra telefon numaramı alıp karakterimi aktaracaksın :) Onun yerin skype adresimi verdim yok dedin :) Sana vereceğim tek şey beyin o da beleş diye :) Haydi at resimleri merakla bekliyorum :))
Dünyaya İki Defa OTTTOMAN Geldi... Birisi 3 Çağ Görüp, Dünyayı Titreten Tarih Yazan Bir İmparatorluktu.... Diğeri İse İKV'de 4 Genişleme Paketi Görüp, Lodosları Titreterek Tarih Yazdı...
SUPERbuyu
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen SUPERbuyu »

faceboook yazdı:Mka 'larda En İyi Adam MkaSÜPERBÜYÜ DÜR ONDAN İYİSİNİ BİLMEM İSMİ YANNIŞ YAZMIŞ OLABİLİRİM ANLAYAN ANLADI
Öncelikle Bizi Seven ve sevmeyen herkese Selam ederim.Facebook arkadaşım seni tanımıyorum, ama iyilik senin güzelliğin kişiliğindendir.
Mka Loncası olarak Topyekün güzel bir arkadaşlık, güzel bir oyun stratejisi ve ileriye yönelik adımlar atmaya devam ediyoruz.Bizlerde "Ağaç Veren Meyve Taşlanır" diye bir atasözü vardır.Bizim hakkımızda da dolaşan haber konuşmalar v.b şeyler bunlardan ibarettir.Sunucu'ya yeni geldim.Loncaya girmezden önce Çok insan dedi: Mka Şöyle, Mka Böyle, Mka da yanlış adamlar var, Mka da hırsızlık var, Mka Bonocudur !! hep eften püften iddalar.Lakin Mete ve diğer Lonca kardeşlerim Loncada bulunduğum şu ana kadar İKV de almadığım kadar, keyif ve tad aldım.Dostlukları arkadaşlıkları sağlam ve içten.Soruyorum size Oyuna giripte Bir loncaya girseniz Bu kadar kısa sürede sevilemezsiniz zor olur, Ki Mka daki kişiler bu tür şeylere önem vermeksizin her türlü yardım yardımseverlik ve güleryüzü sürekli lanse ederek gelen kişiye yabancılık gibi bir durum yaratmıyor söz konusu bile olmuyor.Oyun içerisinde Loncamızdan olmasa bile yardım isteyen herhangi birşeye,bilgiye v.s ihtiyacı olan Ulaşıp gereken bilgiyi alabilirler.
Yalan yanlış şeyler duyupta karalamak Kimsenin haddine değildir.Çekemeyen Anten Takar.
Ayrıca Arzıngazabı oyun içerisinde playerlerden birisidir.Mka'larla herhangi bir alakası yoktur.
Delixbasqan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Delixbasqan »

Adım IITAMARII tılsımdayım. bir diğer çarım Delixbasqan dı. çalındı. Tılsımdan teşkilata getirmek istiyorum karakterimi. Mka lara girmek isterim alırsanız. İsmi mustafa kemal'in askerleri olduğu için çok hoşuma gitti. 17 yaşındayım ve günde 4 saatten fazla oynuyorum. item diyorsanız dert değil oynaıyordm ne zamandır şimdi tekrar başlıcam.
Ecel Getiren
Latif
Urban phil ceket
full mor set.
ışık kolye
ışık zırh
Yücelen ardenneler yüzük(ışık düşürücem en kısa zamanda)

Çar bu. tek yıldız pembe.

Yetkili biri ilgilenirse çok sevinirim. saygılarımla..
Kullanıcı avatarı
streetart34
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen streetart34 »

PROF yazdı:
EsTeRGoNxRss yazdı:4 şaheserden hangisini ürettin ? :mrgreen:
Yada kaç kere Junon kestin ? pardon kenan :) (çemberliyi söylemiyorum bile :) )
[/color]

4 şaheserden hiçbirini üretmedim 3-4 kere junon kestim kenanı da toplasan 10 defa ya gitmişimdir ya gitmemişimdir çemberlitaşın kapısını bile bilmiyorum
sağlamlık bu mu oluyor :) uzun zamandır oynamıyorum ama şimdi gelsem oyuna en sağlam dediklerinizi cebimden çıkartırım sobee hesaplarımı geçtim mynet hesaplarımla döverim alayını akçeyle sattıkları üretmek için madenlerde koşturup sahip olunan iksirlerden yüzlerce dökerim önünüze arayıp da bulamadığınız madenlerden 300-500 tane gösteririm belki de :) ben sağlam değil miyim şimdi :)
mesela yani :D
ciddi olarak bakarsak bir oyuncunun iteminden, şaheserinden, parasından ziyade oyuna yansıtabildiği karakteri benim için daha önemlidir. herhangi bir lonca yok onu yaptık yok bunu yaptık yok şu kadar şaheser ürettik yok onu bunu kestik vs vs diyerek kendini kral ilan etse de benim gözümde bakıp gördüğüm kadar değeri vardır.
lafı uzatmadan bitiriyorum, tek takılmaya devam et kardeş her türlü itemin varsa da yoksa da kralsın.
Böyle düşünenler eskide kaldı artık gördüğün gibi artık herşey para ve item..
THE END

Beta'dan Beri..

Resim
Kullanıcı avatarı
perfectstylee
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen perfectstylee »

PROF yazdı:
EsTeRGoNxRss yazdı:4 şaheserden hangisini ürettin ? :mrgreen:
Yada kaç kere Junon kestin ? pardon kenan :) (çemberliyi söylemiyorum bile :) )
[/color]

4 şaheserden hiçbirini üretmedim 3-4 kere junon kestim kenanı da toplasan 10 defa ya gitmişimdir ya gitmemişimdir çemberlitaşın kapısını bile bilmiyorum
sağlamlık bu mu oluyor :) uzun zamandır oynamıyorum ama şimdi gelsem oyuna en sağlam dediklerinizi cebimden çıkartırım sobee hesaplarımı geçtim mynet hesaplarımla döverim alayını akçeyle sattıkları üretmek için madenlerde koşturup sahip olunan iksirlerden yüzlerce dökerim önünüze arayıp da bulamadığınız madenlerden 300-500 tane gösteririm belki de :) ben sağlam değil miyim şimdi :)
mesela yani :D
ciddi olarak bakarsak bir oyuncunun iteminden, şaheserinden, parasından ziyade oyuna yansıtabildiği karakteri benim için daha önemlidir. herhangi bir lonca yok onu yaptık yok bunu yaptık yok şu kadar şaheser ürettik yok onu bunu kestik vs vs diyerek kendini kral ilan etse de benim gözümde bakıp gördüğüm kadar değeri vardır.
lafı uzatmadan bitiriyorum, tek takılmaya devam et kardeş her türlü itemin varsa da yoksa da kralsın.
Ne Eşya ,ne şaheser adamlık yaptıktan sonra zaten, kralsın PROF ! :D
Google'nin Yeni Modelini Görmek İçin Click ! :)

Kod: Tümünü seç

http://mrdoob.com/projects/chromeexperiments/google_gravity/
Kullanıcı avatarı
ArzinGazabiiii
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ArzinGazabiiii »

Olum boş boş konuşmayın. item para boş diyen elemanlar ortalıkta ezik muamelesi görürsünüz :D kimse bana masal anlatmasın.

Burada ahkam kesmeyin. oyunun amacı en iyi silahlara sahip olmak, sohbet amaçlı gelenler chat sitelerine gitsin. :D

Prof gibi soytarılar milleti eğlendirmek için var zaten :D ulan profovski, üstünde başında eşya yok sağa sola ahkam kesme :roll:
ArzınGazabı - KötülüklerinEfendisi
Nefesimi Ensenizde Hissedeceksiniz.